Jump to content

Official Topic Of Panathinaikos


UltrasGate13™

Η ομάδα που θα βγει φέτος στο τσάμπιονς λιγκ εκτός του Ολπυμπιακού  

9 members have voted

  1. 1. Η ομάδα που θα βγει φέτος στο τσάμπιονς λιγκ εκτός του Ολπυμπιακού

    • ΠΑΟΚ
      2
    • ΠΑΟ
      5
    • ΑΕΚ
      2
    • ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ
      0


Recommended Posts

Εσεις πιστευεις θα κανετε ομαδα φετος με τοσους πεχτες καινουριους;το να περνεις 5-6 αστερια απο το εξωτερικο να πεξουν στην ελλαδα κατα την γνωμμη μου ειναι οτι χειροτερο,γιατι πολυ απλα

1ο:Δεν θα συννενοουνται

2ο:Θα κανουν χαβαλε,οπως και ολα τα υπολοιπα δηθεν αστερια

 

Άσε μας ρε φίλε. Δεν γίναμε ξαφνικά Real που παίρνει όποιον κοστίζει πάνω από 25 εκ. Καλούς παίκτες πήραμε όχι αστέρες. :P

Link to comment
Share on other sites

Ρε φιλε πρεπει να βαλει γκολ με Ολυμπιακο για να ειναι καλος παικτης?? Δηλαδη ο Μεσσι δεν εβαλε ουτε ενα γκολ στο μουντιαλ αραγε ειναι αμπαλος....

Έστω απέναντι στο ΑΕΚάκι ρε παιδί μου...

 

@Βασίλης για να είσαι παικταράς πρέπει να βάζεις γκολ στα μεγάλα ματς , να παίρνεις την ομάδα στις πλάτες σου...Θα πω και τα υπόλοιπα για τον περυσινό ΠΑΟ τώρα.Όλοι οι παίκτες τροφοδοτούσαν τον Σισέ για να βάλει γκολ , έκανε άπειρες τελικές και έβαζε 1-2 γκολ απλά τα πράγματα.Απέναντι σε αμυντικούς τύπου Μελίσση , Ρονάλντο Γκιάρο κλπ κλπ βάζει γκολ και ο Λαμπριακός...Το θέμα είναι με αμυντικούς σαν τον Αβραάμ και τον Μέλμπεργκ π.χ τι κάνεις...

Link to comment
Share on other sites

Pedia opios 3enos erxete stn ellada gia diaskedasi erxete k ligo gia na pe3ei mpala...Apla giati dn exoume tis prokopis podosfero...Oles oi amines klistes kai perimenoun ton epi8etiko na er8ei...

 

Link to comment
Share on other sites

Έστω απέναντι στο ΑΕΚάκι ρε παιδί μου...

 

@Βασίλης για να είσαι παικταράς πρέπει να βάζεις γκολ στα μεγάλα ματς , να παίρνεις την ομάδα στις πλάτες σου...Θα πω και τα υπόλοιπα για τον περυσινό ΠΑΟ τώρα.Όλοι οι παίκτες τροφοδοτούσαν τον Σισέ για να βάλει γκολ , έκανε άπειρες τελικές και έβαζε 1-2 γκολ απλά τα πράγματα.Απέναντι σε αμυντικούς τύπου Μελίσση , Ρονάλντο Γκιάρο κλπ κλπ βάζει γκολ και ο Λαμπριακός...Το θέμα είναι με αμυντικούς σαν τον Αβραάμ και τον Μέλμπεργκ π.χ τι κάνεις...

Με αμυντικούς σαν τον Αβραάμ κάνεις το σταυρό σου να μην σου σπάσει 3η φορά το πόδι.
Link to comment
Share on other sites

Ο ΣΙΣΣΕ επαιξε καλα περσι μονο και μονο για να τον παρε ο ΝΤΟΜΕΝΕΚ στην Εθνικη Γαλλιας για το μουντιαλ.Οπως και οι υπολοιποι ξενοι.

 

Κατα την γνωμη μου φετος γενικα ολοι οι ξενοι θα λουσουν

Link to comment
Share on other sites

Pano apo ola fetos na doume kali mpala....

 

E λογικά από Ολυμπιακό και ΠΑΟ θα δούμε γκολ. Καλή μπάλα δεν ξέρω αλλά γκολ σίγουρα!

Link to comment
Share on other sites

E λογικά από Ολυμπιακό και ΠΑΟ θα δούμε γκολ. Καλή μπάλα δεν ξέρω αλλά γκολ σίγουρα!

Η ομάδα μας εμάς θα κεντάει ρε στο γήπεδο μην έχεις αμφιβολία για αυτό.Να ολοκληρώσουμε και τις μεταγραφές με το καλό ( ελπίζω Μπαπτίστα , Γκατούζο) και μετά πάμε για τετράδα στο Europa.Ο ΠΑΟ πιστεύω ότι αν δεν πάρει κεντρικό αμυντικό της προκοπής θα είναι τα ίδια με πέρυσι.

Link to comment
Share on other sites

Η ομάδα μας εμάς θα κεντάει ρε στο γήπεδο μην έχεις αμφιβολία για αυτό.Να ολοκληρώσουμε και τις μεταγραφές με το καλό ( ελπίζω Μπαπτίστα , Γκατούζο) και μετά πάμε για τετράδα στο Europa.Ο ΠΑΟ πιστεύω ότι αν δεν πάρει κεντρικό αμυντικό τις προκοπής θα είναι τα ίδια με πέρυσι.

Kαι χειροτερος...στην αμυνα ο ΠΑΟ περσι ηταν απλα τραγικος!Μην πω ΤΡΑΓΕΛΑΦΙΚΟΣ
Link to comment
Share on other sites

Η ομάδα μας εμάς θα κεντάει ρε στο γήπεδο μην έχεις αμφιβολία για αυτό.Να ολοκληρώσουμε και τις μεταγραφές με το καλό ( ελπίζω Μπαπτίστα , Γκατούζο) και μετά πάμε για τετράδα στο Europa.Ο ΠΑΟ πιστεύω ότι αν δεν πάρει κεντρικό αμυντικό τις προκοπής θα είναι τα ίδια με πέρυσι.

 

Kai egw 8a ginw pro8ipourgos ama pate stous 4

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...