Jump to content

[GR]Επίσημο Ολυμπιακό Τόπικ


MasterDisaster

Recommended Posts

H σχετική εικόνα διέρευσε στο φέισμπουκ και σε άλλα διάφορα σάιτς αν και νομίζω πως είναι 100% απάτη:

http://img338.imageshack.us/img338/911/osfp0910.png

 

Link to comment
Share on other sites

H σχετική εικόνα διέρευσε στο φέισμπουκ και σε άλλα διάφορα σάιτς αν και νομίζω πως είναι 100% απάτη:

http://img338.imageshack.us/img338/911/osfp0910.png

 

 

πιστεύω ps

Link to comment
Share on other sites

πιστεύω ps

Kαι εγώ!

Τέσπα,3 - 4 μεταγραφές το λιγότερο υποσχέθηκαν Μαρινάκης και Μώραλης!

Που λέτε πως πρέπει να ενισχυθούμε περισσότερο και τι παίκτες θα προτιμούσατε?

Link to comment
Share on other sites

Nekounam

Zeovani

Riera

 

 

και ένα καλό επιθετικό σαν τον Elia του Αμβούργου αλλά που να έρθει τέτοιος παικταράς.

Link to comment
Share on other sites

Nekounam

Zeovani

Riera

 

 

και ένα καλό επιθετικό σαν τον Elia του Αμβούργου αλλά που να έρθει τέτοιος παικταράς.

Nέκουναμ - Κουμορτζί αμυντικά χαφ,Ριέρα αριστερά και Gabriel Agbonlahor για στράικερ!

Link to comment
Share on other sites

Ανοιξες πληγες για ορισμενους δημητρη..... Αμα πετυχουνε το τοπικ παναθηναικοι την βαψαμε αγρια =P

Link to comment
Share on other sites

Nέκουναμ - Κουμορτζί αμυντικά χαφ,Ριέρα αριστερά και Gabriel Agbonlahor για στράικερ!

1 αμυντικό χαφ θές =/
Link to comment
Share on other sites

1 αμυντικό χαφ θές =/

Ωραία,ας πάρει μόνο νέκουναμ και να χώσει τα άλλα για Αγκμπονλαχόρ!
Link to comment
Share on other sites

Ωραία,ας πάρει μόνο νέκουναμ και να χώσει τα άλλα για Αγκμπονλαχόρ!

Εμένα για αριστερά/μπροστά δεν με χαλάει ο UCHE καθόλου.
Link to comment
Share on other sites

Εμένα για αριστερά/μπροστά δεν με χαλάει ο UCHE καθόλου.

Πόσο είναι αυτός?Όσο και να το κάνεις θέλουμε και λίγο νιάτο.
Link to comment
Share on other sites

Πόσο είναι αυτός?Όσο και να το κάνεις θέλουμε και λίγο νιάτο.

Ε τι λέγαμε για Έλια , αλλά είναι και ακριβός.Εκτός αν πας και για καναν πιτσιρικά 24-26 που θα κάνει τη διαφορά.
Link to comment
Share on other sites

Ε τι λέγαμε για Έλια , αλλά είναι και ακριβός.Εκτός αν πας και για καναν πιτσιρικά 24-26 που θα κάνει τη διαφορά.

Αριστερά?Άσλεϊ Γιάνγκ!Πολύ γαμάουα και γρήγορος!
Link to comment
Share on other sites

Kαι εγώ!

Τέσπα,3 - 4 μεταγραφές το λιγότερο υποσχέθηκαν Μαρινάκης και Μώραλης!

Που λέτε πως πρέπει να ενισχυθούμε περισσότερο και τι παίκτες θα προτιμούσατε?

 

1 καλό αμυντικό χαφ : Σέννα, ιδανική λύση έτσι ο Ντουντού θα είναι πιο απελευθερομένος και θα μπορεί να συμμετέχει στο επιθετικό παιχνίδι.

 

1 καλό αριστερό χαφ. Δεν μου έρχεται κανένας τώρα.

 

Και έναν άλλο αμυντικό χαφ και ένας σέντερ φορ της προκοπής δεν θα με χαλούσαν..

Link to comment
Share on other sites

Ο Ολυμπιακός πάει φουλ για Ριέρα και κατέθεσε πρόταση για τον Ενταγιέ της Νανσί που πρόκειται για ένα σούπερ ταλέντο στα 20 του χρόνια.Μιλάμε για κλασσικό κόφτη και ήδη έχουν αρχίσει οι σχετικές παρομοιώσεις χαρακτηρίζοντας τον ως '' νέο Βιειρα'' και ως ''νέο Ντιαμπί.Πρώτος στη λίστα με τα αμυντικά χαφ παραμένει ο Μάρκος Σένα καθώς η ομάδα θα κινηθεί για δύο αμυντικά χαφ.

 

Ο ιταλικός Τύπος σήμερα έγραφε για πρόταση στον Τρεζεγκέ που φτάνει τα 2,5 εκατομμύρια ευρώ το χρόνο για δύο χρόνια.

 

Ο Ντένις Ρόμενταλ έφτασε στην Αθήνα στις 18:12 αλλά δε θέλησε να κάνει δηλώσεις πριν ολοκληρωθεί η μεταγραφή του.Ο Ρόμενταλ συνοδευόταν από τη σύζυγο του και τους 2 μάνατζέρ του ενώ τον περίμεναν στο αεροδρόμιο δύο άνθρωποι του Βαγγέλη Μαρινάκη.Ο Δανός θα ξεναγηθεί στις εγκαταστάσεις του Ρέντη και στο γήπεδο Καραϊσκάκη και το βράδυ θα δειπνήσει με τον μεγαλομέτοχο της ΠΑΕ Ολυμπιακός Βαγγέλη Μαρινάκη.Την επόμενη μέρα το πρωί ο παίκτης θα περάσει από ιατρικές εξετάσεις στο ιατρικό κέντρο ''Metropolitan'' και στη συνέχεια θα υπογράψει το διετές συμβόλαιο του που θα του αποφέρει 2 εκατομμύρια ευρώ.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...