Jump to content

[GR]Επίσημο Ολυμπιακό Τόπικ


MasterDisaster

Recommended Posts

Η μαρσέιγ παιδιά είναι καλή ομάδα...

Ζινιάκ και Ρεμί πολύ καλοί παίχτες, ο δε Βαλμπουένα είναι παιχταράς όπως και ο Λούτσο, αλλά και πάλι, έχει χάσει τη μισή άμυνά της (ταϊβό και χάιντζε)!Μπορούμε να τη σκίσουμε πιστεύω,με λίγη σοβαρότητα.

Όσο για την Ντόρτμουντ, εκτός από τον Μπάριος δεν νομίζω να υπάρξει άλλο μεγάλο πρόβλημα..ο Λεβαντόφσκι δεν ήταν που τον είχε σβήσει ο Αβράαμ σε ένα ματς της Εθνικής;

Btw, μου αρέσουν πολύ τα στόππερ της..(χάμμελς και σούμποτιτς)!

Link to comment
Share on other sites

Η Ντόρτμουντ έχει και έναν διάολο ταλεντάκι 19χρονών που κάνει την διαφορά. Μιλάω για τον Γκέτσε..

 

 

Είδατε τι είπε σήμερα ο Μώραλης; Ότι πάμε για επιθετικό που θα κάνει την διαφορά. Μάλιστα..

Link to comment
Share on other sites

πιστεύω ότι θέλουμε τουλάχιστον 5 βαθμούς στον πρώτο γύρο για να είμαστε πιο σίγουροι.

Link to comment
Share on other sites

Μας δουλεύεις; Που πας χωρίς αμυντικό χαφ όταν αυτοί έχουν τρεχαλατζήδες στο κέντρο;

Link to comment
Share on other sites

Εγώ δε γκρινιάζω για μεταγραφές άλλο δεν έχει νόημα από τη στιγμή που δε θα γίνουν ;p Τέλος πάντων πιστεύω ότι μπορούμε 3/3 εντός και για εκτός βλέπουμε.Πάντως το λιγότερο 10 βαθμούς θέλουμε.

Link to comment
Share on other sites

Ανανεώθηκε το olympiakos.org. Δείτε τις φωτογραφίες από τις εγκαστάσεις του Ρέντη και το Καραϊσκάκη.

Link to comment
Share on other sites

Ρε αν έβγαιναν και μας έλεγαν από την αρχή δεν πάμε για μεγάλα πράγματα φέτος και θα πορευτούμε με όχι υψηλού επιπέδου μεταγραφές να πω εντάξει. Αλλά αυτοί έβγαιναν και έλεγαν για μπαμ στα χαφ, πορεία στην Ευρώπη και λοιπές μαλακίες. Ειδικά αυτός ο Μώραλης είναι από τους πιο αντιπαθητικούς και ψεύτες ανθρώπους που υπάρχουν.

Link to comment
Share on other sites

Ρε αν έβγαιναν και μας έλεγαν από την αρχή δεν πάμε για μεγάλα πράγματα φέτος και θα πορευτούμε με όχι υψηλού επιπέδου μεταγραφές να πω εντάξει. Αλλά αυτοί έβγαιναν και έλεγαν για μπαμ στα χαφ, πορεία στην Ευρώπη και λοιπές μαλακίες. Ειδικά αυτός ο Μώραλης είναι από τους πιο αντιπαθητικούς και ψεύτες ανθρώπους που υπάρχουν.

Πάντως είναι θετικό ότι έχουμε τον περυσινό κορμό.Απλά με μία προσθήκη ενός αξιόλογου αμυντικού χαφ η ομάδα θα πετούσε.

Link to comment
Share on other sites

Καλά αν περιμένετε μπαμ άδικα περιμένετε. Ο Μαρινάκης βλέπει την ομάδα σαν επένδυση για χρήματα και όχι σαν αγάπη όπως ο Κόκκαλης. Ψάχνει να βρει τρόπους να κερδίσει χρήματα και να πάρει παίχτες με λίγα λεφτά.

Link to comment
Share on other sites

Καλά αν περιμένετε μπαμ άδικα περιμένετε. Ο Μαρινάκης βλέπει την ομάδα σαν επένδυση για χρήματα και όχι σαν αγάπη όπως ο Κόκκαλης. Ψάχνει να βρει τρόπους να κερδίσει χρήματα και να πάρει παίχτες με λίγα λεφτά.

Δε το νομίζω απλά έκανε τεράστια ανοίγματα πέρυσι και απλά θέλει να καλύψει τη χασούρα.

Link to comment
Share on other sites

Δε το νομίζω απλά έκανε τεράστια ανοίγματα πέρυσι και απλά θέλει να καλύψει τη χασούρα.

αυτό ακριβώς..σιγά μην δίνει τόσα πολλά κάθε χρόνο

 

αλλά μακάρι να μας διαψεύσει ;ρ

Link to comment
Share on other sites

Καλά μπορεί να είπα και μαλακία, δεν ξέρω :P Ντάξει πέρυσι ήταν και που αγόρασε και την ΠΑΕ όποτε ίσως από του χρόνου τον δούμε να κάνει κανά μεγάλη μπαμ. Εκτός και αν κρατάει κανά κρυφό χαρτί για φέτος.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...