Jump to content

[GR]Επίσημο Ολυμπιακό Τόπικ


MasterDisaster

Recommended Posts

milane ta alla kotopoula.... tou ol bolou xeftiles kathara perasate apo b? kathara eise a? oti peite k eseis k o xontros sas

 

βουλωσε το γατακι και μαθε μπαλιτσα οπαδε της μοδας

Link to comment
Share on other sites

το έχω δει.

 

milane ta alla kotopoula.... tou ol bolou xeftiles kathara perasate apo b? kathara eise a? oti peite k eseis k o xontros sas

 

ο μπέος έστησε το Χαβάι 5 - 0

Κρίμα πάντως..Γούσταρα πολύ να δω Μπέο στο Ουέφα να μην πετάει τις μπάλες και να βρίζει επόπτες !

Link to comment
Share on other sites

milane ta alla kotopoula.... tou ol bolou xeftiles kathara perasate apo b? kathara eise a? oti peite k eseis k o xontros sas

 

 

Ρε μαλάκα μην μου πεις ότι ο Βόλος ευνοήθηκε από την διαιτησία. Μια χαρά ομάδα έχει που είναι καλύτερη από τις άλλες 3 που είναι από πάνω του. Με την παράγκα ο Μπέος κέρδιζε λεφτά από το στοίχημα δεν το έκανε για να βγει ο Βόλος play off. Μην μειώνετε ομάδες έτσι γαμώ. Όλοι οι άσχετοι εδώ μέσα μαζεύτηκαν.

Link to comment
Share on other sites

Και η β εθνική είναι χρόνια τώρα  βρόμικη. Αν το πας έτσι καμιά ομάδα που ανέβηκε δεν ανέβηκε καθαρά. Εκτός από τον Παναιτωλικό που είναι από τις λίγες καθαρές ομάδες.

Link to comment
Share on other sites

το έχω δει.

γαμαει σου λεωωω χαχαχαχα αλαξοπιστησες κρυφοπρασινη χαμουρα ;; αχαχαχαχα

 

όσο για τον Μπεο λαμόγιο όπως ΟΛΟΙ και παντα το ξερατε/με το θεμα ειναι οτι η ομαδα επεξε δικαιτατα την καλυτερη μπαλα και ανεβηκε με το σπαθι της και οχι με στημενα που λεει ο απο πανως

Link to comment
Share on other sites

nai ok den estise kanena paixnidi o volos?oute i kavala? oute i hlioupoli oute o olympiakos mono stixoima auto m les ok oti peis maga mou

 

Άλλο το να στήνεις 2-3 ματς και άλλο να λες ότι ο άλλος βγήκε play off λόγω παράγκας. Αυτά παντού γίνονται απλά εδώ το έχουν παραχέσει.

Link to comment
Share on other sites

http://www.gazzetta.gr/article/item/204543-teleionei-o-marinakes dn eine oti tou askounte piesis apla xestike pano tou o kokkalis xazos eine p efuge tn kaliteri magia ekane evgale to xrima kai efuge ir8e o xontros k tora ti ginete ,,,,,
Link to comment
Share on other sites

γαμαει σου λεωωω χαχαχαχα αλαξοπιστησες κρυφοπρασινη χαμουρα ;; αχαχαχαχα

 

όσο για τον Μπεο λαμόγιο όπως ΟΛΟΙ και παντα το ξερατε/με το θεμα ειναι οτι η ομαδα επεξε δικαιτατα την καλυτερη μπαλα και ανεβηκε με το σπαθι της και οχι με στημενα που λεει ο απο πανως

ναι..είμαι ο πρασινοφρουρός που γράφει στην Πράσινη..Ι confess.

τεσπα, ο μπέος όλοι ξέρουμε τι λαμόγιο είναι...για λεφτά πήρε την ομάδα...για να βγει κερδισμένος..

Αν ήταν οπαδός ή τουλάχιστον φίλαθλος δε θα άλλαζε προεδρικές καρέκλες ομάδων σαν πουκάμισα...

Το ίδιο ισχύει και για τον Μάκαρο...

Αυτοί βλέπουν το ποδόσφαιρο σαν επένδυση ενώ υπάρχουν και αυτοί που αγαπάνε την ομάδα και νιώθουν...Βλέπε Σωκράτη και ,θέλω να πιστεύω, Μαρινάκη!

Link to comment
Share on other sites

ναι..είμαι ο πρασινοφρουρός που γράφει στην Πράσινη..Ι confess.

 

Ο οποίος είναι και διευθυντής του gazzetta. Μην ξεχνιόμαστε!

Link to comment
Share on other sites

ναι..είμαι ο πρασινοφρουρός που γράφει στην Πράσινη..Ι confess.

τεσπα, ο μπέος όλοι ξέρουμε τι λαμόγιο είναι...για λεφτά πήρε την ομάδα...για να βγει κερδισμένος..

Αν ήταν οπαδός ή τουλάχιστον φίλαθλος δε θα άλλαζε προεδρικές καρέκλες ομάδων σαν πουκάμισα...

Το ίδιο ισχύει και για τον Μάκαρο...

Αυτοί βλέπουν το ποδόσφαιρο σαν επένδυση ενώ υπάρχουν και αυτοί που αγαπάνε την ομάδα και νιώθουν...Βλέπε Σωκράτη και ,θέλω να πιστεύω, Μαρινάκη!

Ο μπεος οπαδος ηταν και αυτο μας εφαγε μακαρι οπως λες να ερθει καποιος μονο για το χρημα και το συμφερον.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...