Jump to content

[GR]Επίσημο Ολυμπιακό Τόπικ


MasterDisaster

Recommended Posts

ο μπουρούσης θα κάνει μαλακία αντίστοιχης του σπανούλη..

Δε ξέρω πάντως βλέπω κάτι γελοίους και λένε "οι βάζελοι πήραν Μπράμος και Σόφο και οι Αγγελόπουλοι κοιμούνται!"και θέλω να κλάψω από τα γέλια.Ο Μπράμος είναι ένας απλός ρολίστας ο οποίος παίζει 3αρι και είχε 4/23 τρίποντα στο Eurocup με την υπερομάδα Γκραν Κανάρια.Ο Σόφο πέρα του όγκου του δεν έχει τίποτα άλλο.Μόνο επιθετικά φάουλ και βήματα, μυαλό 0.
Link to comment
Share on other sites

Είναι λεπτός. Και της γερακίνας γιος. Ωραίο κορμί. Τον λένε Σοφοκλή...

 

ΤΑ SLO-GUN ΤΟΥ GAZZETTA ΩΡΕΣ ΩΡΕΣ ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΟ ΕΠΙΚΑ ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

Link to comment
Share on other sites

2 βδομάδες έξω ο Μιραλάς. Καλά αρχίζουμε!

Το χει γούρι κάθε χρόνο στην αρχή της προετοιμασίας να τραυματίζεται!
Link to comment
Share on other sites

2 βδομάδες έξω ο Μιραλάς. Καλά αρχίζουμε!

γάμα τα...

*Δοκιμάζουμε Γκουλάν(Αριστερό μπακ - Σέρβος) στο Άχενκριχ.

*2 εβδομάδες έξω ο Κέβιν που δεν πάει Αυστρία

*Τελειώνει του Γιάνκοβιτς στο Μπάσκετ.

*Ακούγεται πως σήμερα τελειώνει και του Ρουΐζ

*Υπάρχει περίπτωση να γίνει και 2η προετοιμασία στην Ολλανδία ώστε να υπάρχουν και οι διεθνείς εκεί.

 

Καλημέρες!

Link to comment
Share on other sites

Και τους 2 οι βάζελοι τους μισούσαν.Δε ξέρω πώς θα αντιδράσει ο κόσμος του ΠΑΟ...

 

Θα σου πω . Στον Σοφολή , χάρηκα σαν Παναθηναϊκός που είμαι μιας και είναι παιχτάρα . Ναι μεν τον έβριζα , αλλά όταν ήταν αντίπαλος , και λόγω του ότι πάντα με "χτύπαγε" . Ο Σόφο ποτέ δεν προκάλεσε . Αντίθετα με τον Μπορούση , δεν ξέρω αν θα το δεχτώ . Παιχτάρα δεν λέω , αλλά όλο προκαλούσε και τώρα να καταλήξει σε εμάς ? Και άντε να τον δεχτώ , έχει ΟΛΟ το ελεύθερο να φάει βρίσιμο από γαύρους.

 

Link to comment
Share on other sites

νταξ, για τον Σόφο ακουγόταν πως ήταν βάζελος..Το είχε δηλώσει και ο αδερφός του νομίζω..

Τώρα για τον μπουρούση τι να πω; Αν είναι τόσο μαλάκας...

Link to comment
Share on other sites

Παύλο όπως και να χει όταν πριν λίγο καιρό του φωνάζατε " ΕΦΑΓΕΣ ΟΛΟ ΤΟΝ ΣΚΛΑΒΕΝΙΤΗ, ΣΧΟΡΤΣΙΑΝΙΤΗ ΣΧΟΡΤΣΙΑΝΙΤΗ!" και "ΕΙΝΑΙ ΧΟΝΤΡΟΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΠΟΥΤΑΝΑΣ ΓΙΟΣ ΤΡΩΕΙ ΠΟΛΥ ΤΟΝ ΛΕΝΕ ΣΟΦΟΚΛΗ!" είναι τεράστια κωλοτούμπα.Καλά για τον Μπουρούση δε το συζητώ θα ναι ακόμα πιο τεράστια :P

Link to comment
Share on other sites

Παύλο όπως και να χει όταν πριν λίγο καιρό του φωνάζατε " ΕΦΑΓΕΣ ΟΛΟ ΤΟΝ ΣΚΛΑΒΕΝΙΤΗ, ΣΧΟΡΤΣΙΑΝΙΤΗ ΣΧΟΡΤΣΙΑΝΙΤΗ!" και "ΕΙΝΑΙ ΧΟΝΤΡΟΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΠΟΥΤΑΝΑΣ ΓΙΟΣ ΤΡΩΕΙ ΠΟΛΥ ΤΟΝ ΛΕΝΕ ΣΟΦΟΚΛΗ!"

Ισχύει , αλλά εντάξει .. Νομίζω πως πια είναι συνηθισμένο στα γήπεδα και το έχουν αποδεχτεί οι αθλητές . Εξάλλου σαν Έλληνες όλα τα φέρνουμε τούμπα μια ζωή . Σοφο τώρα , έτρωγε βρίσιμο τον δεχτήκαμε . Νικοπολίδης , τον βρίζατε , δήλωνε πως δεν θα πήγαινε ποτέ στον Ολυμπιακό , τον πήρατε και τον κάνατε Θεό . Σπανούλης μία απο τα ίδια . Αν και πιστεύω πως ο Σοφοκλής θα είναι στυλ Λυμπερόπουλου στον ΠΑΟ και ΑΕΚ . Και οι δύο ομάδες τον αγάπησαν εξίσου και αυτός αγάπησε και τις 2 . Καλά για μπουρούση δεν το συζητάμε , ζήτημα αν θα τον δεχτούμε . :D

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...

AdBlock Extension Detected!

Our website is made possible by displaying online advertisements to our members.

Please disable AdBlock browser extension first, to be able to use our community.

I've Disabled AdBlock