Jump to content

[GR]Επίσημο Ολυμπιακό Τόπικ


MasterDisaster

Recommended Posts

ante bre pousth jimmy paradexou an exeis ta arxidia oti eimaste gia petama kai ase tis mlkies palio vlaka poulhemen mia zwh pas na tn glutwseis oloi lamogia einai

les kai den kanan mpam ta sthmena sta grafw ena ena an 8es kai o mpouroushs gia sumperifora enan mhna emeine exw kai mas gurise formarismenos siga mn einai kai lebron

Link to comment
Share on other sites

ante bre pousth jimmy paradexou an exeis ta arxidia oti eimaste gia petama kai ase tis mlkies palio vlaka poulhemen mia zwh pas na tn glutwseis oloi lamogia einai

les kai den kanan mpam ta sthmena sta grafw ena ena an 8es kai o mpouroushs gia sumperifora enan mhna emeine exw kai mas gurise formarismenos siga mn einai kai lebron

μαλάκα ποιος θέλει να πιστέψει πως ένα μεγάλο κομμάτι μιας ζωής 15+ χρόνων είναι ψέμα;...
Link to comment
Share on other sites

μαλάκα ποιος θέλει να πιστέψει πως ένα μεγάλο κομμάτι μιας ζωής 15+ χρόνων είναι ψέμα;...

αληθεια τωρα, δεν το ηξερες δηλαδη τοσο καιρο? τωρα το εμαθες? Δεν θελω να παιζω με τον πονο σου, απλα δεν μπορω να πιστεψω πως καποιος που βλεπει χρονια ποδοσφαιρο (15+ οπως λες) δεν ειχε καταλαβει εδω και χρονια πως ο ολυμπιακος επερνε τα πρωταθληματα με το ετσι θελω.

 

Link to comment
Share on other sites

Κάθε μέρα θα αποκαλύπτονται διάλογοι και από λαμόγια άλλων ομάδων. Γι'αυτό οι πρασινοκίτρινοι να μην χαίρονται.

η ΑΕΚ αγορινα μου εχει να παρει πρωταθλημα (στα χαρτια) 17 χρονια, πως στο πουτσο να εχει στησει καποιο ματς? Τι να αποκαλυφθει!? ΞΥΠΝΑΤΕ ΡΕ!

 

Το ιδιο ισχυει και για τον παο τα τελευταια χρονια μονο που εδω εχω επιφυλαξεις... δεν μπορω να ξερω.

 

NA ΠΕΘΑΝΟΥΝ ΟΙ ΜΑΡΙΝΑΚΗΔΕΣ.

Αστον τον Μαρινακη, ειχε καλο δασκαλο... αν με πιανεις.

Link to comment
Share on other sites

η ΑΕΚ αγορινα μου εχει να παρει πρωταθλημα (στα χαρτια) 17 χρονια, πως στο πουτσο να εχει στησει καποιο ματς? Τι να αποκαλυφθει!? ΞΥΠΝΑΤΕ ΡΕ!

 

Το ιδιο ισχυει και για τον παο τα τελευταια χρονια μονο που εδω εχω επιφυλαξεις... δεν μπορω να ξερω.

Αστον τον Μαρινακη, ειχε καλο δασκαλο... αν με πιανεις.

πάλι ο κόκκαλης φταίει;

καλά οκ.

Link to comment
Share on other sites

πάλι ο κόκκαλης φταίει;

καλά οκ.

το ξερω ειναι δυσκολο πολυ να το συνειδητοποιησετε αλλα τωρα εχετε αποδειξεις μπροστα σας! Ενα εχω να πω, αυτη ηταν μια απο τις πιο ευτυχισμενες μερες του φιλαθλου κοσμου, κανενας ολυμπιακος δεν μπορει να καταλαβει αυτη την ιθικη πανω απ'ολα ικανοποιηση.

Εστω και αν δεν μπουνε φυλακη τα λαμογια, εμεις θα εχουμε αποδειξεις γιαυτα που ισχυριζομαστε.

 

Φετος επισκιαστηκε πιο πολυ το θεμα απο τις αλλες χρονιες λογω της πολυ κακης καταστασης των αλλων ομαδων καθως ο ολυμπιακος ηταν οντως 2 αλματα παραπανω απο καθε ομαδα σε ροστερ. Εγω αλλωστε το παραδεχτηκα οτι αυτο ητανε το πιο σωστο πρωταθληματα του ολυμπιακου (μπορει και το μονο, αλλα ας μην γινομαι και εγω γραφικος).

 

Ξυπνηστε ολοι σας, μην ζειτε σε ενα ονειρο, δεν υπαρχουνε πλεον φημες αλλα αποδειξεις!

 

Παντα φιλικα ετσι, στα αρχιδια μας κι'ολας οι κολομαδες.

Link to comment
Share on other sites

εγώ θα γουστάρω όταν ολυμπιακός και παναθηναικός δεν θα είναι στην πρώτη εθνική, που δεν τον νομίζω, και η άεκ δεν θα παίρνει πρωτάθλημα ούτε τότε...

 

 

να δω τι θα έχετε να λέτε για τότε..

Link to comment
Share on other sites

εγώ θα γουστάρω όταν ολυμπιακός και παναθηναικός δεν θα είναι στην πρώτη εθνική, που δεν τον νομίζω, και η άεκ δεν θα παίρνει πρωτάθλημα ούτε τότε...

 

 

να δω τι θα έχετε να λέτε για τότε..

Ο παο δεν θα πεσει εθνικη, ισως υπαρξει τιμωρια αλλα δεν θα πεσει. Ο ολυμπιακος θα πεσει αν και μονο αν η ουφα παρει προσωπικα το θεμα, κατι που ειναι πιθανο να γινει.

 

Link to comment
Share on other sites

Όταν τα χρέη σου έχουν παραγραφεί λόγω του άρθρου 44 δεν έχεις δικαίωμα να μιλάς. Κανείς δεν έχει δικαίωμα να μιλάει. Όλοι έχουν κάνει λαμογιές.

Link to comment
Share on other sites

Ο παο δεν θα πεσει εθνικη, ισως υπαρξει τιμωρια αλλα δεν θα πεσει. Ο ολυμπιακος θα πεσει αν και μονο αν η ουφα παρει προσωπικα το θεμα, κατι που ειναι πιθανο να γινει.

 

και ο ολυμπιακός καθαρή θα τη βγάλει..θα δεις.
Link to comment
Share on other sites

ΠΑΡΑΚΑΛΕΙΤΕ Η ΑΕΚ-44-144ΕΚΑΤΟΜΜΥΡΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΜΙΛΑΕΙ.

ΕΠΙΣΗΣ ΟΥΤΕ ΟΙ ΒΑΖΕΛΟΙ ΠΟΥ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΑ ΛΟΥΛΟΥΔΙΑ ΤΟΥΣ ΞΕΦΥΤΡΩΝΟΥΝ ΛΕΥΤΑ.

Link to comment
Share on other sites

ΠΑΡΑΚΑΛΕΙΤΕ Η ΑΕΚ-44-144ΕΚΑΤΟΜΜΥΡΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΜΙΛΑΕΙ.

ΕΠΙΣΗΣ ΟΥΤΕ ΟΙ ΒΑΖΕΛΟΙ ΠΟΥ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΑ ΛΟΥΛΟΥΔΙΑ ΤΟΥΣ ΞΕΦΥΤΡΩΝΟΥΝ ΛΕΥΤΑ.

ta eipe ola :D

Link to comment
Share on other sites

Kai min akouw malakies oti o MPAO einai ka8aros giati ligo polu oloi 8imomaste ti egine sto Aris-Paok tin wra pou xane o Pana8inaikos me goal tou Derbyshire sto OAKA kai etsi exane kai to prota8lima. 7-8 Kitrines kartes ston Paok apo to A' Hmixrono kai 2 Apoboles ai min trela8oume twra. Kai da3 o Mpeos fenotan ti kolopaido htan apo tin arxh kai htan fanero oti esteina paixnidia

Link to comment
Share on other sites

Αγορινα μου, (οχι μονο εσυ, απλα απευθυνομαι σε σενα γιατι γραφεις με καπς, ουρανια τοξα και γραματτα 60 νουμερο) εχεις καταλαβει τι εχει κανει η ομαδα σου? Εχεις καταλαβει οτι εσυ, εγω και ολα τα αλλα παιδια της ηλικιας μας δεν εχουμε δει ποτε πραγματικο ποδοσφαιρο? Μονο τον αντρισμο του ολυμπιακου που επερνε ΠΑΝΤΑ το πρωταθλημα με το ετσι θελω. Αυτα ηταν και  τα λογια του γιου του κοκκαλη μετα την αυτοφυγαδευση του στην αμερικη ή που στο πουτσο πηγε.

 

Δεν λεω σε καμια περιπτωση οτι πρεπει να νιωθετε ντροπη για την ομαδα σας, δεν ξερω πως ειναι κι'ολας, δεν θα ηθελα ποτε να ειμαι στην θεση ενος ολυμπιακου και μιλαω ειλικρινα.

 

Αφησε μου λοιπον τις μαλακιες με τα αρθρα 44, καθως δεν ειναι τιποτα παραπανω απο εναν νομιμο τροπο να καλυφθουν τα λεφτα απο τα χρεη καποιον επιτηδειων που μπλεχτηκαν με την παε.

 

Μην ξεχνας-τε οτι η ομαδα σου ειχε φερει το μεγαλυτερο, τοτε, σκανδαλο στην Ελλαδα με τον κοσκωτα.

 

Εισαι μπλεγμενος μεσα στα ΣΚΑΤΑ χρονια τωρα, και οπως ξαναλεω τωρα υπαρχουνε αποδειξεις!

Link to comment
Share on other sites

και ο ολυμπιακός καθαρή θα τη βγάλει..θα δεις.

δεν ευχομαι να πεσει η ολυμπιακος, σε καμια περιπτωση δεν θελω να πεσει μια ομαδα με τοσους φιλαθλους, απλα λεω τι πιστευω οτι θα γινει αμα βαλει σφηνα η ουεφα.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...