Jump to content

[GR]Επίσημο Ολυμπιακό Τόπικ


MasterDisaster

Recommended Posts

an mas katsi adersen...

Άντερσεν,Τελέτοβιτς και Σάτο τους θέλω όπως και δήποτε!
Link to comment
Share on other sites

Καλά εντάξει θα πρόκειται για το μεταγραφικό μπαμ του καλοκαιριού αφού πρόκειται για έναν από τους καλύτερους αμυντικούς χαφ στον κόσμο.

Link to comment
Share on other sites

autous tous psi8urous ennow ,apo sites k blogs :D :P :D

Θα δείξει οι ίδιοι έλεγαν και για τον Ροναλντίνιο και για τον Γκούτι και για πολλούς άλλους...

Link to comment
Share on other sites

εγω πιστευω θα προτιμησει το ντουμπαι...πιο πολλα λευτα εκει...
Link to comment
Share on other sites

autous tous psi8urous ennow ,apo sites k blogs :D :P :D

Κατάλαβα.

Θα δείξει οι ίδιοι έλεγαν και για τον Ροναλντίνιο και για τον Γκούτι και για πολλούς άλλους...

Ο Ροναλντίνιο πάει στη Φλαμένγκο.

Link to comment
Share on other sites

εγω πιστευω θα προτιμησει το ντουμπαι...πιο πολλα λευτα εκει...

Ναι μα δεν είναι κανένας τελειωμένος αυτός θέλει να αγωνιστεί σε καλό επίπεδο οπότε η προοπτική του Ολυμπιακού είναι άκρως ενδιαφέρουσα.

Link to comment
Share on other sites

Μπέσα - Ολυμπιακός 0-5

 

Αν και πολύ χαμηλής δυναμικότητας ομάδα η Μπέσα , μπορούμε να βγάλουμε κάποια συμπεράσματα.Ο Ντουντού είναι καταπληκτικός παίκτης και φαίνεται ότι επέστρεψε για τα καλά.Ο Ντιόγκο είναι όντως αναγεννημένος και αρκετά αδυνατισμένος.Ο Ζαϊρί ιδιαίτερα επιπόλαιος και σπάει τα νεύρα του κόσμου παρόλο που ξέρει πολύ μπάλα.Ο Όσκαρ είναι πολύ καλός παίκτης απλά έχει το πρόβλημα με την ταχύτητα του.Ο Μαρέσκα απλά δεν κάνει για τίποτα και να προσεχθεί πάρα πολύ ο Φετφατζίδης το παιδί ξέρει καντάρια μπάλα και έχει όλο το μέλλον μπροστά του.Ο νέος ο Χολέμπας επίσης έτρεχε όλη την πλευρά και ήταν ιδιαίτερα απειλητικός επιθετικά αλλά και αμυντικά κάλυψε σωστά τη θέση του.

 

Από τακτική τώρα μου άρεσε πάρα πολύ που η ομάδα ήταν σοβαρή από το 1' μέχρι το 95' , όπως επίσης μου άρεσε πολύ η κίνηση στο χώρο που είδα κάτι που τη τελευταία χρόνια δεν υπήρχε.Ακόμα η ομάδα είχε πολύ καλή κυκλοφορία της μπάλας.Όλα αυτά είναι δουλειά του Λίνεν και αποδεικνύεται ότι ο Σωκράτης Κόκκαλης έκανε σωστή επιλογή πριν δώσει την πλειοψηφία των μετοχών στον Μαρινάκη.

Link to comment
Share on other sites

Από το χθεσινό παιχνίδι με την Μπέσα μου άρεσε πάρα πολύ ο Χολέμπας. μακάρι να μην αρχίσει ο ολυμπιακός το περσινό παιχνίδι του, δηλαδή πολλές πάσες στην άμυνα γιατί καταντάει σπαστικό και η ομάδα δεν πάει πουθενά έτσι..

Link to comment
Share on other sites

Από το χθεσινό παιχνίδι με την Μπέσα μου άρεσε πάρα πολύ ο Χολέμπας. μακάρι να μην αρχίσει ο ολυμπιακός το περσινό παιχνίδι του, δηλαδή πολλές πάσες στην άμυνα γιατί καταντάει σπαστικό και η ομάδα δεν πάει πουθενά έτσι..

 

Φίλε δεν νομίζω ο φετινός Ολυμπιακός να παίζει όπως έπαιζε πέρσι. Πέρσι το μεγάλο μας πρόβλημα ήταν στο κέντρο, φέτος θα είμαστε τελείως διαφορετικοί.

Link to comment
Share on other sites

Έτοιμο έχει το μπαμ του καλοκαιριού με τον Ριέρα ο Ολυμπιακός.Από χτες το βράδυ ο Σωκράτης Κομινάκης βρίσκεται στο Λίβερπουλ και έχει ξεκινήσει διαπραγματεύσεις με την ομώνυμη ομάδα για τον Ισπανό αριστερό χαφ.Οι Άγγλοι αρχικά ζήτησαν 6 εκατομμύρια αλλά πολύ γρήγορα έπεσαν στα 5 , ο Ολυμπιακός προσέφερε 3,5 αρχικά και αναμένεται να δώσει όσα έδινε και για τον Νενέ δηλαδή 4,5 εκατομμύρια ευρώ όπου και εκεί λογικά θα βρεθεί η χρυσή τομή ανάμεσα στις δύο ομάδες.Ο Ρίερα  δεν έχει καμία αντίρρηση να μετακομίσει από το λιμάνι του Λίβερπουλ σε αυτό του Πειραία και αξιώνει ένα πόσο της τάξεως των 1,8 εκατομμυρίων ευρώ τον χρόνο.Μέσα στο Σαββατοκύριακο αναμένονται εξελίξεις και μάλιστα υπάρχει μεγάλη αισιοδοξία για θετική έκβαση της υπόθεσης αυτής.

Link to comment
Share on other sites

Έτοιμο έχει το μπαμ του καλοκαιριού με τον Ριέρα ο Ολυμπιακός.Από χτες το βράδυ ο Σωκράτης Κομινάκης βρίσκεται στο Λίβερπουλ και έχει ξεκινήσει διαπραγματεύσεις με την ομώνυμη ομάδα για τον Ισπανό αριστερό χαφ.Οι Άγγλοι αρχικά ζήτησαν 6 εκατομμύρια αλλά πολύ γρήγορα έπεσαν στα 5 , ο Ολυμπιακός προσέφερε 3,5 αρχικά και αναμένεται να δώσει όσα έδινε και για τον Νενέ δηλαδή 4,5 εκατομμύρια ευρώ όπου και εκεί λογικά θα βρεθεί η χρυσή τομή ανάμεσα στις δύο ομάδες.Ο Ρίερα  δεν έχει καμία αντίρρηση να μετακομίσει από το λιμάνι του Λίβερπουλ σε αυτό του Πειραία και αξιώνει ένα πόσο της τάξεως των 1,8 εκατομμυρίων ευρώ τον χρόνο.Μέσα στο Σαββατοκύριακο αναμένονται εξελίξεις και μάλιστα υπάρχει μεγάλη αισιοδοξία για θετική έκβαση της υπόθεσης αυτής.

Μιλάμε όπως καταλαβαίνουν όλοι για το μεγαλύτερο μεταγραφικό μπαμ , πού να έρθει πακέτο με Σένα.

 

 

 

 

 

 

Επίσης ο Akale είναι αρκετά καλός!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...