Jump to content

[ΕΛ] Συζήτηση Περί Εμού.


`Vaxil

Recommended Posts

Λοιπόν άνοιξα το τόπικ. Θέλω να μάθω τι σας έχω κάνει στη ζωή σας και τραβάω τούτη την ταλαιπωρία.

 

 

 

Παρακαλώ όσοι δεν έχουν σχέση με τούτο το θέμα να μην ποστάρουν.Όποιος μοντ το δει θα τον παρακαλέσω να μν το delete. Μια πολιτισμένη συζήτηση κάνουμε.

Link to comment
Share on other sites

Απλά είναι εκνευριστικό αυτό που κάνεις να ψάχνεσαι συνέχεια να ανοίξεις flame war.

Link to comment
Share on other sites

Απλά μην προκαλείς αφορμές για καυγά με τη συμπεριφορά σου.

Ποιά συμπεριφορά ; Η μόνη χοντρη πατάτα που έχω κάνει είναι που πόσταρα μια εικόνα με θρησκευτικό περιεχόμενο σε ένα "Ότι να 'ναι" Τόπικ. Ζήτησα και συγνώμη.
Link to comment
Share on other sites

Δεν εχω καταλαβει τιποτα...Μαλλον ειμαι βλακας...Μαλλον απευθυνεσαι σε συγκεκριμενα ατομα σωστα? Τοτε μιλα με ΠΜ, ελεος ρε παιδια το εχουμε ξεφτυλισει το θεμα...

Link to comment
Share on other sites

Απλά είναι εκνευριστικό αυτό που κάνεις να ψάχνεσαι συνέχεια να ανοίξεις flame war.

Αυτό λέω. Εκούσια ή μη προκαλείς αφορμές για flame war.

Link to comment
Share on other sites

Απλά είναι εκνευριστικό αυτό που κάνεις να ψάχνεσαι συνέχεια να ανοίξεις flame war.

Εγώ? Πως το κάνω αυτό και δεν το ξέρω ? Εσείς ψάχνετε ευκαιρία για war με τέτοιου είδους pms.

Pioni m eisai kai se xrisimopoio epidi barieme..    :'(

 

Poustritsa :^O

Link to comment
Share on other sites

Εσκεμμένα ή μη δημιουργείς θέματα από εκεί που δεν υπάρχουν.

 

Όπως και αυτό εδώ καλή ώρα.

Link to comment
Share on other sites

Δεν εχω καταλαβει τιποτα...Μαλλον ειμαι βλακας...Μαλλον απευθυνεσαι σε συγκεκριμενα ατομα σωστα? Τοτε μιλα με ΠΜ, ελεος ρε παιδια το εχουμε ξεφτυλισει το θεμα...

Έκανα τόπικ, διότι δν έχουμε πια το σύστημα του Chat.
Link to comment
Share on other sites

Εσκεμμένα ή μη δημιουργείς θέματα από εκεί που δεν υπάρχουν.

 

Όπως και αυτό εδώ καλή ώρα.

1on  egw na siztisw 8elw. Ti to kako exei ayto ?

2on Symfwnhsate k eseis gia to anoigma tetoiou topic.

3on soz gia ta greeklish alla dn sas prolavenw grafontas me ellhnikous xarakthres.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...