Jump to content

[GR]Grepolis


JiZ

Recommended Posts

Έτσι να το βουλώνεις, ανώριμο παιδάκι. Εσύ, ο Vanes, o OmGG, o Exte, o BostonLegal και ο Reaper είσαστε τα πιο ανώριμα άτομα που έχω δει σε όλη μου τη ζωή.

Link to comment
Share on other sites

Και ο Vazelos !

 

Εσύ ξέρεις καλύτερα τα κωλόπαιδα με τα οποία συναναστρέφεσαι. Ένα μάτσο καραγκιόζηδες είστε, χωρίς ίχνος ηθικής, χωρίς ιδανικά που ζείτε σε βάρος του υπόλοιπου παγκόσμιου πληθυσμού.

Link to comment
Share on other sites

Εσύ ξέρεις καλύτερα τα κωλόπαιδα με τα οποία συναναστρέφεσαι. Ένα μάτσο καραγκιόζηδες είστε, χωρίς ίχνος ηθικής, χωρίς ιδανικά που ζείτε σε βάρος του υπόλοιπου παγκόσμιου πληθυσμού.

Έχεις δίκιο τόσο φαγητό που τρώμε θα μπορούσε να πάει στα παιδάκια της Αφρικής.

Link to comment
Share on other sites

Έχεις δίκιο τόσο φαγητό που τρώμε θα μπορούσε να πάει στα παιδάκια της Αφρικής.

 

Ενώ το οξυγόνο που μας κλέβετε και αυξάνετε τις πιθανότητες, εμείς τα σοβαρά άτομα, να εισπνεύσουμε διοξείδιο του άνθρακα, πού το πας;

Link to comment
Share on other sites

Ενώ το οξυγόνο που μας κλέβετε και αυξάνετε τις πιθανότητες, εμείς τα σοβαρά άτομα, να εισπνεύσουμε διοξείδιο του άνθρακα, πού το πας;

Με δυσκολία αναπνέουμε οπότε δε σας επηρεάζει.

Link to comment
Share on other sites

Με δυσκολία αναπνέουμε οπότε δε σας επηρεάζει.

 

Όντως. Μέσα στο σπίτι όλη μέρα...

Link to comment
Share on other sites

Όντως. Μέσα στο σπίτι όλη μέρα...

Δεν είναι τόσο αυτό όσο το ότι έχουμε αναπνευστικά προβλήματα λόγω της παχυσαρκίας.

Link to comment
Share on other sites

Δεν είναι τόσο αυτό όσο το ότι έχουμε αναπνευστικά προβλήματα λόγω της παχυσαρκίας.

 

Εντάξει, δεν ασχολούμαι άλλο με άτομο τόσο χαμηλότερου επιπέδου από το δικό μου. Το τι είστε ελπίζω να το καταλάβετε έγκαιρα, μπας και ωφελήσετε σε τίποτα αυτήν την κοινωνία κάποτε, γιατί όπως βλέπω ούτε προοπτικές για άνεργους με όνειρο να γίνουν σκουπιδιάρηδες δεν έχετε.

Link to comment
Share on other sites

Εντάξει, δεν ασχολούμαι άλλο με άτομο τόσο χαμηλότερου επιπέδου από το δικό μου. Το τι είστε ελπίζω να το καταλάβετε έγκαιρα, μπας και ωφελήσετε σε τίποτα αυτήν την κοινωνία κάποτε, γιατί όπως βλέπω ούτε προοπτικές για άνεργους με όνειρο να γίνουν σκουπιδιάρηδες δεν έχετε.

Όσο έχω τον πατέρα μου και πληρώνει άεργος θα δηλώνω χαλαρά.

Link to comment
Share on other sites

Όσο έχω τον πατέρα μου και πληρώνει άεργος θα δηλώνω χαλαρά.

 

Να σε δω να τρέχεις σε 13 χρόνια που θα κλείσεις τα 18. Άντε... Μόμολο... όλα ρόδινα τα νομίζεις...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...