Jump to content

[GR]Λύσεις προς την αναδιαμόρφωση του forum


Gozilla

Recommended Posts

Μπορει καποιος να μου εξηγησει γιατι ο Coyote lock το τοπικ με την Ελληνικη αστυνομια? Λογικο ειναι να ξεφυγει καποιος αμα γραφει 17 σελιδες.

 

Αυτο που θελω να πω ειναι οτι το Staff το εχει παρακανει με αυτο το lock button. Να τονισω πως δεν εχω κανενα απολυτως προβλημα με τα παιδια απο το staff και ισα ισα κρατανε το forum οσο μπορουνε. Αλλα ρε μαγκες τουλαχιστον στο σπαμ σεκτιον ηρεμηστε λιγο... Και κανα βρισιδι θα πεσει και καμια χριστοπαναγια και θα αλλαξουμε θεμα 500 φορες, εσας τι σας νοιαζει? Ποστς περνουμε?

Δεν λεω αν φτασουμε στα ακρα καντε το και delete.

 

2ον Συμφωνω για περισσοτερα gfx section αν και δεν ασχολουμε με το photoshop.

Link to comment
Share on other sites

Μην φοβάσαι μόνο ο coyote περιμένω να το δει που είναι ο μόνος λογικός mod που έχει μείνει.Όλοι οι άλλοι είναι για διαφήμιση! και μόνο

Γλυστρησα κ επεσα κατω απο τα σαλια!ΟΚ γουσταρετε μονο τον coyote αλλα ειπαμε...τοσο γλυψιμο?

 

Προσωπικα το μονο που βλεπω ειναι προτασεις για λυσεις σε θεματα που σας πειραζουν μονο(πεθαμενα sections,inactive mods,επιλογη τ staff κ να μπει νεο στη θεση του παλιου).

Ριζική αλλαγή σε όλα. Και επίσης θα ήθελα να επισημάνω πως με το report section έχει γίνει ένα community ρουφιανάκιδων που πάνε και κάνουν report το παραμικρό, ελπίζοντας να γίνουν mod κάποια μέρα. Δε λέω για αυτούς που κάνουν report κάτι ζώα που κάνουν last post σε κάθε άκυρο topic λέγοντας μαλακίες, καλά κάνουν αυτοί (που τους κάνουν report).

 

Πρέπει επιτέλους να καταλάβετε πως αυτοί που θέλουν τόσο πολύ να γίνουν mod είναι αυτοί που δεν το αξίζουν. Γιατί να θέλουν να γίνουν mod τόσο απεγνωσμένα? Μα για να νιώσουν ισχυροί φυσικά, επειδή ποτέ δεν είχαν την παραμικρή εξουσία στη ζωή τους. Για αυτό συνεχώς ακούτε παράπονα για λάθη mod, χούντες mod κτλπ... επειδή δε λαμβάνετε υπόψιν σοβαρά κριτήρια κατά την επιλογή mod. Συνεπώς λογικό είναι να κάνουν συνεχώς ΜΑΛΑΚΙΕΣ να το πω έτσι να το καταλάβετε.

συμφωνω μεχρι εκει π λες "...την παραμικρή εξουσία στη ζωή τους..."...στο υπολοιπο ΔΕΝ συμφωνω καθολου...οι mods μπαινουν με βαση δικα μας κριτηρια κ τι χρειαζομαστε στο φορουμ...

 

 

το σιγουρο να ξερετε ολοι οτι ΔΕΝ θελουμε κ ΔΕΝ βαζουμε ΠΟΤΕ ατομα-υποχειρια διαφορων μελων του φορουμ...στην ουσια αυτο γινεται κοντα στους 6 μηνες τωρα...βεβαια αγνοειτε οτι εχουμε κ real life ολοι οι mods...ισως καποιοι εδω μεσα νομιζουν οτι τα παιρνουμε τα $$$ κ οτι απλα σας γραφουμε ολους κτλ κτλ κτλ(δλδ δημοσιοι υπαλληλοι).απο την στιγμη π κανουμε μονο το χαβαλε μας κ απλα δινουμε κατι απο τον χρονο μας καλο θα ηταν να το σεβαστουν αυτο μερικα ατομα.πααααρα πολλοι μιλαγαν οτι θα ηταν active active active κ μολισ πηραν τη θεση π κυνηγουσαν γιναν πιο ανενεργοι κ απο το ηφαιστειο τησ Σαντορινης!εγω ο grisom k o καρμα ειμαστε τα ατομα π μειναν περισσοτερο απο ΚΑΘΕ αλλον προσπαθωντας να κρατησουν πολλα πραγματα εδω μεσα!αλλα φυσικο κ επομενο ειναι αυτο π δν μας συμφερει να το κρυβουμε κ να το αγννοουμε!δν πειραζει

 

ο Κ4rMa ειναι μαυρο πανι για τους περισσοτερους κ απαιτειτε να φυγει(Δεν θυμαμαι να χαριστηκε σε κανεναν οταν ηταν global)

ο DreaM εφυγε νυχτα γτ πεφταν τα reports συνεχομενα που δν συμφωνουσε με τπτ με την μαζα

εγω ειμαι μισητος επειδη ειμαι αυστηροτατος κ ειρωνικος κ που κ που πεφτει κ κανα ΒΑΝ

ο Chandy π εχει οικογενειακα προβληματα ειναι inactive οποτε πρεπει να φυγει

ο Rayle ειναι ξενος κ επιπλεον ΔΕΝ μπορει να κοιταξει τα ελληνικα κειμενα κ οι περισσοτεροι εδω μεσα ως γνησιοι ακροδεξιοι σιχαινονται τους ξενους

ο GrisoM σας την βιδωνει γιατι πεταξε το official spam topic...

 

απλα γουσταρετε coyote π ειναι πιο ελαστικος κ ισως να τον κανετε οτι θελετε η απλα επειδη συμμετειχε στο official spam topic κ γνωριστηκατε

 

θα ηθελα παααρα πολυ να δω απο 1 εστω ενα ΡΜ π να μ παρουσιαζει ποιο θα ηταν το ιδανικο staff!!! 1 ΡΜ μονο παρακαλω πολυ!!!!

Link to comment
Share on other sites

απλα γουσταρετε coyote π ειναι πιο ελαστικος κ ισως να τον κανετε οτι θελετε η απλα επειδη συμμετειχε στο official spam topic κ γνωριστηκατε

 

Wrong! To ακριβώς αντίθετο συνέβαινε.

Coyote - Σας την "σπάει" επειδή ποτέ δεν πόσταρε στο GR Topic, επειδή προτιμούσε να μείνει στο EN (ASSLICKER, ASSLICKER).

Νομίζω πως ξέχασες την μικρή κουβέντα που είχαμε Noble..

Link to comment
Share on other sites

εμενα μ φαινεται οτι ολοι θελουν να γινουν χαλιφηδες στη θεση τ χαλιφη!

 

στοιχημα πως μολις 1-2 απο εσας μπει στην ομαδα τοτε οοοολοι οι υποτιθεμενοι φιλοι-συμμαχοι του θα τον κατασπαραξουν (ειδικα πισωπλατα δινοντας μας τροφη κ λεγοντας απο μονοι τους τι βλακειες εκανε καποιος οσο ηταν member κ τωρα ειναι staff)

 

τα βλεπω 3χρονια τωρα που ειμαι στο staff κ δν επεσα ποτε εξω

 

10000000%

Link to comment
Share on other sites

εμενα μ φαινεται οτι ολοι θελουν να γινουν χαλιφηδες στη θεση τ χαλιφη!

 

στοιχημα πως μολις 1-2 απο εσας μπει στην ομαδα τοτε οοοολοι οι υποτιθεμενοι φιλοι-συμμαχοι του θα τον κατασπαραξουν (ειδικα πισωπλατα δινοντας μας τροφη κ λεγοντας απο μονοι τους τι βλακειες εκανε καποιος οσο ηταν member κ τωρα ειναι staff)

 

τα βλεπω 3χρονια τωρα που ειμαι στο staff κ δν επεσα ποτε εξω

 

10000000%

 

Είπε ποτέ κανείς τίποτα στον ed, στον krash, στον bloody, στον theend ή στον xxxskillerxxx(πιο παλιά αυτός)?

Link to comment
Share on other sites

Είπε ποτέ κανείς τίποτα στον ed

 

Είδα όμως πόσοι εκτιμήσαν τη δουλειά του και τον κόπο του σε ότι αφορά το gr topic.

Link to comment
Share on other sites

Είπε ποτέ κανείς τίποτα στον ed, στον krash, στον bloody, στον theend ή στον xxxskillerxxx(πιο παλιά αυτός)?

οκ αναφερες 4 απο τους 20 staffers...κ σιγουρα δεν εισαι σε θεση να γνωριζεις τα ΡΜ τα δικα μ η τ GrisoM ...για τους αλλους 16 τι εχεις να πεις?
Link to comment
Share on other sites

Είδα όμως πόσοι εκτιμήσαν τη δουλειά του και τον κόπο του σε ότι αφορά το gr topic.

 

O noble αναφερόταν σε γνωστούς. Δε νομίζω πως κανένας γνωστός του έκανε τίποτα και το spam topic κατέληξε εκεί που κατέληξε.

Link to comment
Share on other sites

Γλυστρησα κ επεσα κατω απο τα σαλια!ΟΚ γουσταρετε μονο τον coyote αλλα ειπαμε...τοσο γλυψιμο?

 

Προσωπικα το μονο που βλεπω ειναι προτασεις για λυσεις σε θεματα που σας πειραζουν μονο(πεθαμενα sections,inactive mods,επιλογη τ staff κ να μπει νεο στη θεση του παλιου).συμφωνω μεχρι εκει π λες "...την παραμικρή εξουσία στη ζωή τους..."...στο υπολοιπο ΔΕΝ συμφωνω καθολου...οι mods μπαινουν με βαση δικα μας κριτηρια κ τι χρειαζομαστε στο φορουμ...

 

 

το σιγουρο να ξερετε ολοι οτι ΔΕΝ θελουμε κ ΔΕΝ βαζουμε ΠΟΤΕ ατομα-υποχειρια διαφορων μελων του φορουμ...στην ουσια αυτο γινεται κοντα στους 6 μηνες τωρα...βεβαια αγνοειτε οτι εχουμε κ real life ολοι οι mods...ισως καποιοι εδω μεσα νομιζουν οτι τα παιρνουμε τα $$$ κ οτι απλα σας γραφουμε ολους κτλ κτλ κτλ(δλδ δημοσιοι υπαλληλοι).απο την στιγμη π κανουμε μονο το χαβαλε μας κ απλα δινουμε κατι απο τον χρονο μας καλο θα ηταν να το σεβαστουν αυτο μερικα ατομα.πααααρα πολλοι μιλαγαν οτι θα ηταν active active active κ μολισ πηραν τη θεση π κυνηγουσαν γιναν πιο ανενεργοι κ απο το ηφαιστειο τησ Σαντορινης!εγω ο grisom k o καρμα ειμαστε τα ατομα π μειναν περισσοτερο απο ΚΑΘΕ αλλον προσπαθωντας να κρατησουν πολλα πραγματα εδω μεσα!αλλα φυσικο κ επομενο ειναι αυτο π δν μας συμφερει να το κρυβουμε κ να το αγννοουμε!δν πειραζει

 

ο Κ4rMa ειναι μαυρο πανι για τους περισσοτερους κ απαιτειτε να φυγει(Δεν θυμαμαι να χαριστηκε σε κανεναν οταν ηταν global)

ο DreaM εφυγε νυχτα γτ πεφταν τα reports συνεχομενα που δν συμφωνουσε με τπτ με την μαζα

εγω ειμαι μισητος επειδη ειμαι αυστηροτατος κ ειρωνικος κ που κ που πεφτει κ κανα ΒΑΝ

ο Chandy π εχει οικογενειακα προβληματα ειναι inactive οποτε πρεπει να φυγει

ο Rayle ειναι ξενος κ επιπλεον ΔΕΝ μπορει να κοιταξει τα ελληνικα κειμενα κ οι περισσοτεροι εδω μεσα ως γνησιοι ακροδεξιοι σιχαινονται τους ξενους

ο GrisoM σας την βιδωνει γιατι πεταξε το official spam topic...

 

απλα γουσταρετε coyote π ειναι πιο ελαστικος κ ισως να τον κανετε οτι θελετε η απλα επειδη συμμετειχε στο official spam topic κ γνωριστηκατε

 

θα ηθελα παααρα πολυ να δω απο 1 εστω ενα ΡΜ π να μ παρουσιαζει ποιο θα ηταν το ιδανικο staff!!! 1 ΡΜ μονο παρακαλω πολυ!!!!

to idaniko staff 8atan ta pio active members se ola ta boards gia mena....

autos ine o logos tou moderator na ine active kai na boi8aei kai na mi beni opote tou katebi kai sto katw katw an den ise ikanos na boi8isis esto kai kai gia ikogeniaka problimata kalitera na pareti8is ...

Link to comment
Share on other sites

O noble αναφερόταν σε γνωστούς. Δε νομίζω πως κανένας γνωστός του έκανε τίποτα και το spam topic κατέληξε εκεί που κατέληξε.

κατεληε οπου κατεληξε γιατι πολυ απλα νομιζαν παρα πολλοι οτι εκεινο το τοπικ ηαν refugee point...κ ομως οχι
Link to comment
Share on other sites

οκ αναφερες 4 απο τους 20 staffers...κ σιγουρα δεν εισαι σε θεση να γνωριζεις τα ΡΜ τα δικα μ η τ GrisoM ...για τους αλλους 16 τι εχεις να πεις?

 

Αυτοί είναι οι 4 που μου ήρθαν εκείνη τη στιγμή που έγραφα. Δε μπορώ να γνωρίζω για όλο το staff μιας και δε μπαίνω σε όλα τα section.

 

Αυτό που ήθελα να πω είναι πως δεν ισχύει πάντα αυτό που λες και μπορώ να σου δώσω και εγώ παραδείγματα της περίπτωσης που εξήγησες.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...