Jump to content

[GR][Report]About MaxCHEATERS


FighterBoss

Recommended Posts

Θελει θελει...

Ποιος ο λογος?Εγω θελω να παρω καποια πραγματα απο το φορυμ οχι να παρω καρμα.Θελω να αποκτησω γνωσεις για developing.Δεν με νοιαζει η αξια του καρμα.Αν θελεις σ δινω την αδεια πεσ σε ενα mod να με παει -1 καρμα και να τα δωσει σε σενα...Τι θα αλλαξει?...Γνωμη μου

Link to comment
Share on other sites

Ποιος ο λογος?Εγω θελω να παρω καποια πραγματα απο το φορυμ οχι να παρω καρμα.

 

Παρε οσα μπορεις, και φυγε χωρις να σε καταλαβουν.

Link to comment
Share on other sites

Ποιος ο λογος?Εγω θελω να παρω καποια πραγματα απο το φορυμ οχι να παρω καρμα.Θελω να αποκτησω γνωσεις για developing.Δεν με νοιαζει η αξια του καρμα.Αν θελεις σ δινω την αδεια πεσ σε ενα mod να με παει -1 καρμα και να τα δωσει σε σενα...Τι θα αλλαξει?...Γνωμη μου

 

Ωραία.Από το να κάθεσαι και να φτιάχνεις topic κάνοντας παρατηρήσεις για τους Mods και για τον τρόπο όπου μιλάμε στο Spam Section, πήγαινε και μάθε Java και ότι άλλο θες.

Link to comment
Share on other sites

Ωραία.Από το να κάθεσαι και να φτιάχνεις topic κάνοντας παρατηρήσεις για τους Mods και για τον τρόπο όπου μιλάμε στο Spam Section, πήγαινε και μάθε Java και ότι άλλο θες.

 

Πες μου οτι τν πιστευεις? Απλα τον τσουζει που κανεις δεν του δινει σημασια οταν ερχεται στο σπαμ :P

Link to comment
Share on other sites

Πες μου οτι τν πιστευεις? Απλα τον τσουζει που κανεις δεν του δινει σημασια οταν ερχεται στο σπαμ :P

 

Όχι ρε.Εγώ απλά του απαντάω πολύ λογικά.

Link to comment
Share on other sites

Παρε οσα μπορεις

Αυτο κανω και νομιζως οτι ειμαι λαθος δεν με ενοχλει καθολου.Εγω ηρθα να κανω αυτο που θελω και τιποτα αλλο.Τωρα να ακουσω τα σχολεια του καθενος εδω μεσα ειδικα εσενα(συγνωμη κιολασ) ανουσιο

Πες μου οτι τν πιστευεις? Απλα τον τσουζει που κανεις δεν του δινει σημασια οταν ερχεται στο σπαμ :P

Χαχα για αυτο μιλουσα πριν αλλα δεν το καταλαβαινεις μαλλον λογο ανωριμοτητας....

 

Τελος δεν με καταλαβαινετε lock it γιατι θα καταληξει αλλου!!!

 

Link to comment
Share on other sites

Xεστηκαμε για το τοπικ. Spam κανουμε, αφου λυθηκε το προβλημα σου :S

Εχει σπαμ σεκτιον για να σπαμμαρεις ξερεις εσυ.

 

LOCK IT ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ

Link to comment
Share on other sites

gia ta karagkiozilikia p sumbainoun se diafora sections (px oti ginetai twra edw me ton darkmagician ktl) dn mporoume na ta prolabainoume ola!

 

sebasteite pws oti kanoume oi mods to kanoume tzampa epomenws DEN mporeite na mas brizete gia to ufos k ta legomena t ka8enos ap th stigmh p ka8hmerina dexomaste tosa polla apo para pollous!!!

 

locked

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...