Jump to content

Γνήσιο Ελληνικό σπαμ τοπικ (Για Έλληνες μόνο)


ZZ Top

Recommended Posts

Και χούντα να είχαμε, και δημοκρατία που έχουμε, πιστεύω τα ίδια σκατά είναι. Μην ξεχνάτε δεν είναι οι ξένοι που γάμησαν την Ελλάδα, μόνοι μας κλέβαμε , και μόνοι μας οδηγήσαμε την χώρα μας στην καταστροφή.

 

 

Τέλος πάντων, εγώ αυτό που προβλέπω είναι η Θράκη να γίνεται αυτοδύναμη, και μετά να ενσωματώνεται στην Τουρκία.

Link to comment
Share on other sites

Και χούντα να είχαμε, και δημοκρατία που έχουμε, πιστεύω τα ίδια σκατά είναι. Μην ξεχνάτε δεν είναι οι ξένοι που γάμησαν την Ελλάδα, μόνοι μας κλέβαμε , και μόνοι μας οδηγήσαμε την χώρα μας στην καταστροφή.

 

 

Τέλος πάντων, εγώ αυτό που προβλέπω είναι η Θράκη να γίνεται αυτοδύναμη, και μετά να ενσωματώνεται στην Τουρκία.

 

Η χούντα έδωσε πολλά δάνεια και δεν τα ζήτησε πίσω.

Link to comment
Share on other sites

Την γάμησαν για να σώσουν την Ελλάδα.

 

Αααα πες το έτσι... Μα καλά ο εγκέφαλος μπήκε στο πλήσιμο μετά το ντουζ; Από τι να την σώσουν; Μάλλον από την πλήξη και την βαρεμάρα αφού ακόμα και όλα τα προβλήματα να λύσουμε, θα έχουμε να ασχοληθούμε με το Κυπριακό, ένα θέμα που το δημιούργησαν μια ομάδα συνταγματαρχών για να τα αρπάξουν χοντρά και να τα χουν καλά με τους Αμερικάνους.

Link to comment
Share on other sites

ZZ an ixe akoma Xouda esu 8a aniges forum kata tis Xoudas kai 8a eleges ton pono sou eki mesa ..  akoma kai egw pou eimai albanos sevome tin xora sou pio polu apo esena

 

Εσύ εφόσον δεν ξέρεις την ιστορία της χώρας μου δεν θα μιλάς.

 

PS:Μετά από 2 ώρες θα έρθει ακόμα ένα -.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Παυσατε ΠΥΡ! Θα θρηνησουμε θυματα

 

Eσυ πάντως το -1 το τσίμπησες, αν και εμείς του την λέγαμε του άλλου ;p

Link to comment
Share on other sites

Με σκιώδη σουλτανική επικυριαρχία.

 

θα του δίνουμε ένα κιλό χασίσι την ημέρα και θα είμαστε ελεύθεροι, δεν πιάνουν σε εμάς αυτά !

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...

AdBlock Extension Detected!

Our website is made possible by displaying online advertisements to our members.

Please disable AdBlock browser extension first, to be able to use our community.

I've Disabled AdBlock