Jump to content

[Online-Radio]Bright Star Radio


Loukas

Recommended Posts

wjdlpe.jpg

 

Λοιπόν καταρχήν καλησπέρα.Δεν ήξερα που να το αφήσω το topic και έτσι το άφησα εδώ.

Δημιουργήσαμε ένα Online ελληνικό ράδιο με όλων των ειδών μουσικής για όλες τις προτημίσεις.

 

musicradio.jpg

 

Click Εδώ για να μπείτε στην ιστοσελίδα μας

 

Τι πρέπει να κάνω για να σας ακούσω??

Εφόσον έχετε μπεί στην ιστοσελίδα μας υπάρχουν αναλυτικές οδηγίες με το τι πρέπει να κάνετε.

Υπάρχει περίπτωσει να κολλήσω κανένα ιό??

Με καμία παναγία.Είναι απολύτως ασφαλές

 

Επίσης ψάχνουμε για ραδιοφωνικούς παραγωγούς διότι το ράδιο είναι μόλις 2 ημερών όποιος ενδοιαφέρεται μπορεί να στείλει ένα e-mail εδώ : brighstarradio@yahoo.com

 

Το ράδιο συμπεριλαμβάνει και chat ώστε να μπορούμε να κάνουμε και κουβεντούλα ταυτόχρονα ενώ απολαμβάνουμε μουσική.

Εάν θέλετε να κάνετε κάποια αφιέρωσει γίνεται και αυτό.

Χώρις διακοπές για διαφημίσεις χωρίς πολλά λογία το Bright Star Radio ένα ελληνικό Online ραδιόφωνο δημιουργήθηκε για να περνάτε και να περνάμε όλοι μας καλά  ;) ;)

 

Ευχαριστώ όσους διάβασαν το topic.  :)

 

brightstar.gif

Link to comment
Share on other sites

GL me ton sta8mo sou! mporw na sou protinw mia mikri playlist kai an nai pes mou to pos ;)

 

kai palu kalh epitixia!!

 

 

vale afto an mporeis http://www.youtube.com/watch?v=558NgppnJQA&annotation_id=annotation_263192&feature=iv

 

afieromeno stn Geli m <3

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ NeXiM.

Βασικά ψάχνω και για παραγωγούς οπότε αν θέλεις να γίνεις στείλε μου ένα μήνυμα.

Για να μην μου προτείνεις την playlist σου αλλά να την παίξεις εσύ ο ίδιος :)

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ NeXiM.

Βασικά ψάχνω και για παραγωγούς οπότε αν θέλεις να γίνεις στείλε μου ένα μήνυμα.

Για να μην μου προτείνεις την playlist σου αλλά να την παίξεις εσύ ο ίδιος :)

8a laveis to msn mou se pm ;)

Link to comment
Share on other sites

χαχα τέλος πάντων όποιος ενδοιαφέρεται να γίνει παραγωγός ας μου στείλει σε pm το msn του για να μιλήσουμε.Τους υπόλοιπους τους περιμένω στο ράδιο να ακούσετε μουσική και να περάσουμε καλά :)

Link to comment
Share on other sites

efxaristoume to MD gia to banner!!

 

sinxronistite ston sta8mo mas !!

<3 ya too.

Δεν είχα χρόνο και έμπνευση για να κάνω κάτι καλύτερο.Πάντως το καλοκαίρι θα μπορούσα να βοηθήσω αν όλα πάνε καλά :)

Link to comment
Share on other sites

<3 ya too.

Δεν είχα χρόνο και έμπνευση για να κάνω κάτι καλύτερο.Πάντως το καλοκαίρι θα μπορούσα να βοηθήσω αν όλα πάνε καλά :)

einai iperoxo !!

Link to comment
Share on other sites

<3 ya too.

Δεν είχα χρόνο και έμπνευση για να κάνω κάτι καλύτερο.Πάντως το καλοκαίρι θα μπορούσα να βοηθήσω αν όλα πάνε καλά :)

 

Ευχαριστούμε πάρα πολύ φίλε.Ελπίζουμε να είσαι και εσύ ένας απο τους ακροατές μας :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...