Jump to content

xaroumenos o paok


TrueBlood

Recommended Posts

KARPAZOISPRAKTORAS???? xa0x0a0ax0ax0 vre vlka oi idioi oi fila9loi smr vrizan tous paixtes sas zwaa

re file fetos mas kerdisate 3 fores epeidi exoume tin xeiroteri omada ton teleftewn 10 xronwn (borei kai perissotero alla egw ta teleftea 10 xronia vlepw bala opote dn borw na pw gia noritera) oute proponiti exoume oute pektes  alla akoma kai tora p exoume tin xeiroteri omada mia fasi kanate se olon ton agona opote dn prepei na milate kai poloi :P

Link to comment
Share on other sites

re file fetos mas kerdisate 3 fores epeidi exoume tin xeiroteri omada ton teleftewn 10 xronwn (borei kai perissotero alla egw ta teleftea 10 xronia vlepw bala opote dn borw na pw gia noritera) oute proponiti exoume oute pektes  alla akoma kai tora p exoume tin xeiroteri omada mia fasi kanate se olon ton agona opote dn prepei na milate kai poloi :P

Kanan dn kanan kerdisane?nai auto exei shmasia eseis kanate agwna m les twra pou dn mporousate na mpeite stin perioxh?
Link to comment
Share on other sites

Για τους φίλους τους ΠΑΟΚτζήδες χωρίς καμία παρεξήγηση επειδή ακούω διάφορα :

 

1) ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΤΕ ΟΤΙ ΣΟΥΤΙΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΠΕΤΑΣ ΠΕΤΡΕΣ ΑΠΟ ΜΑΚΡΙΑ !

 

2)ΚΑΠΟΙΟΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΟΥΝ ΟΤΙ ΣΤΟ ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΠΑΤΗΣΕΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ 1000 ΑΤΟΜΑ.

 

3)ΚΑΠΟΙΟΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΟΥΝ ΟΤΙ ΓΙΑ ΝΑ ΚΡΑΤΗΣΟΥΝ ΣΥΝΔΕΣΜΟΥΣ ΑΝΟΙΧΤΟΥΣ ΓΛΥΦΟΥΝ ΑΡΧΙΔΙΑ ΓΑΥΡΩΝ.

 

4)ΚΑΠΟΙΟΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΟΥΝ ΟΤΙ ΑΛΛΟ Η ΑΘΗΝΑ ΚΑΙ ΑΛΛΟ Ο ΠΕΙΡΑΙΑΣ.

 

5)ΚΑΠΟΙΟΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΟΥΝ ΟΤΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΠΑΝΤΑ ΝΑ ΦΤΑΙΕΙ Η ΔΙΑΙΤΗΣΙΑ ΚΑΙ ΤΟ ''ΑΘΗΝΑΪΚΟ ΚΑΤΕΣΤΗΜΕΝΟ'' ΟΤΑΝ Ο ΚΟΚΚΑΛΗΣ ΕΒΑΖΕ ΕΚΑΤΟΜΜΥΡΙΑ ΚΑΙ ΑΥΤΟΙ ΕΨΑΧΝΑΝ ΨΙΧΟΥΛΑ ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΒΓΑΛΟΥΝ ΤΗ ΣΕΖΟΝ.ΚΑΙ ΚΥΡΙΩΣ ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΜΙΛΑΝΕ ΓΙΑ ''ΑΘΗΝΑΪΚΟ ΚΑΤΕΣΤΗΜΕΝΟ'' ΑΠΟ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΣΤΗΝΟΥΝ ΚΩΛΟ ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΠΑΡΟΥΝ ΚΑΝΑ ΠΑΙΚΤΗ ΑΠΟ ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΒΓΑΛΟΥΝ ΚΑΝΑ ΦΡΑΓΚΟ .

 

 

Link to comment
Share on other sites

Για τους φίλους τους ΠΑΟΚτζήδες χωρίς καμία παρεξήγηση επειδή ακούω διάφορα :

 

1) ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΤΕ ΟΤΙ ΣΟΥΤΙΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΠΕΤΑΣ ΠΕΤΡΕΣ ΑΠΟ ΜΑΚΡΙΑ !

 

2)ΚΑΠΟΙΟΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΟΥΝ ΟΤΙ ΣΤΟ ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΠΑΤΗΣΕΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ 1000 ΑΤΟΜΑ.

 

3)ΚΑΠΟΙΟΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΟΥΝ ΟΤΙ ΓΙΑ ΝΑ ΚΡΑΤΗΣΟΥΝ ΣΥΝΔΕΣΜΟΥΣ ΑΝΟΙΧΤΟΥΣ ΓΛΥΦΟΥΝ ΑΡΧΙΔΙΑ ΓΑΥΡΩΝ.

 

4)ΚΑΠΟΙΟΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΟΥΝ ΟΤΙ ΑΛΛΟ Η ΑΘΗΝΑ ΚΑΙ ΑΛΛΟ Ο ΠΕΙΡΑΙΑΣ.

 

5)ΚΑΠΟΙΟΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΟΥΝ ΟΤΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΠΑΝΤΑ ΝΑ ΦΤΑΙΕΙ Η ΔΙΑΙΤΗΣΙΑ ΚΑΙ ΤΟ ''ΑΘΗΝΑΪΚΟ ΚΑΤΕΣΤΗΜΕΝΟ'' ΟΤΑΝ Ο ΚΟΚΚΑΛΗΣ ΕΒΑΖΕ ΕΚΑΤΟΜΜΥΡΙΑ ΚΑΙ ΑΥΤΟΙ ΕΨΑΧΝΑΝ ΨΙΧΟΥΛΑ ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΒΓΑΛΟΥΝ ΤΗ ΣΕΖΟΝ.ΚΑΙ ΚΥΡΙΩΣ ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΜΙΛΑΝΕ ΓΙΑ ''ΑΘΗΝΑΪΚΟ ΚΑΤΕΣΤΗΜΕΝΟ'' ΑΠΟ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΣΤΗΝΟΥΝ ΚΩΛΟ ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΠΑΡΟΥΝ ΚΑΝΑ ΠΑΙΚΤΗ ΑΠΟ ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΒΓΑΛΟΥΝ ΚΑΝΑ ΦΡΑΓΚΟ .

 

 

 

 

 

1)Κανείς δεν πετάει πέτρες μπουκάλια μπορεί

2)Σωστό αυτό όχι πάνω από 1000 άτομα...Γαύροι

3)Χωρίς αποδείξεις συνηθισμένες μαλακίες keep walking

4)ΠΟΚ είστε και ξεχάστε τα αυτά τα κωλογλυφάτα

5)μα φυσικά ο Κόκκαλης έβαζε λεφτά 500 εκ+++ έχει

τώρα το που τα έβαζε? μάλλον στα σπίτια των διαιτητών

 

 

 

 

 

 

 

 

Τώρα σειρά μου:

1)Πότε θα σταματήσετε να αλλάζετε εκεί κάτω ομάδες σύμφωνα με το ποιος παίρνει πρωτάθλημα?

2)Πότε θα καταλάβετε την σαπίλα του συστήματος? Μέχρι και αποδείξεις έχουν βγει τώρα τελευταία

3)Πότε θα σταματήσετε αυτές τις ρατσιστικές ηλιθιότητες? Εδώ τα σκουλήκια σταμάτησαν να μας λένε Τούρκους...Γελάμε εδώ πέρα με αυτά τα κόμπλεξ σας....Απόγονοι του στόλου

4)

Επειδή τα εισιτηριάκια σας τα έχει πληρωμένα ο πρόεδρος. Στην 7 αντιθέτως μπαίνουν τσάμπα σκαρφαλώνοντας ή σπάζοντας την πόρτα.

 

έλεος ρε φίλε σε όλα τα γήπεδα μπαίνουν τζάμπα...τι είναι αυτό μαγκιά? εγώ φέτος πχ στην τούμπα πήγα σε ΟΛΑ τζάμπα

5)

ΤΙ ΓΕΛΑΣ ΡΕ ΜΑΛΑΚΑ ; ΞΕΧΝΑΣ ΤΙΣ ΦΑΠΕΣ ΜΕΣΑ ΣΤΗ ΤΟΥΜΠΑ ΚΑΙ ΤΙΣ ΤΕΣΣΑΡΟΠΕΝΤΑΡΕΣ ΣΤΟ ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗ ; ΜΙΑ ΧΡΟΝΙΑ ΝΙΚΗΣΕΣ ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗΗΗΗ !

 

Και καλά έκαναν και έβριζαν γιατί ο κόσμος έχει κάνει άπειρη υπομονή φέτος .

 

φάπες μέσα στην τούμπα? πότε? χα0αχαχ0αχαχ0αχ0χα0αχ0αχ0αχ00αχ0αχ0χ

καλά ρε μαμμόθρεφτα κακομαθημένα 2οι είσαστε ΔΕΥΤΕΡΟΙ

όλα στο πιάτο σας

μόνο οι ομάδες της Θεσσαλονίκης είναι ικανές να αντέχουν και τις άσχημες στιγμές

και όσο με  πληγώνεις τόσο με γκαβλώνεις

(εδώ να σημειώσω το respect μου προς τους ακόμα πιστούς οπαδούς του Ηρακλή...

Δεν είναι πολλοί αλλά είναι σοβαροί

6)Συνεχίστε να έχετε μηδέν ατμόσφαιρα

σας άκουγα σήμερα στην τβ...αίσχος 5πλάσιο γήπεδο έχετε και πιο ψηλό είναι...ΕΚΜΕΤΑΛΛΕΥΤΕΙΤΕ ΤΟ ΖΩΑ

 

και γενικά όλες οι αθηναϊκές ομάδες...ακόμα και ο αρούλης που κατέβηκε έκανε καλύτερη ατμόσφαιρα από τον βάζελο

Link to comment
Share on other sites

 

 

1)Κανείς δεν πετάει πέτρες μπουκάλια μπορεί

2)Σωστό αυτό όχι πάνω από 1000 άτομα...Γαύροι

3)Χωρίς αποδείξεις συνηθισμένες μαλακίες keep walking

4)ΠΟΚ είστε και ξεχάστε τα αυτά τα κωλογλυφάτα

5)μα φυσικά ο Κόκκαλης έβαζε λεφτά 500 εκ+++ έχει

τώρα το που τα έβαζε? μάλλον στα σπίτια των διαιτητών

 

 

 

 

 

 

 

 

Τώρα σειρά μου:

1)Πότε θα σταματήσετε να αλλάζετε εκεί κάτω ομάδες σύμφωνα με το ποιος παίρνει πρωτάθλημα?

2)Πότε θα καταλάβετε την σαπίλα του συστήματος? Μέχρι και αποδείξεις έχουν βγει τώρα τελευταία

3)Πότε θα σταματήσετε αυτές τις ρατσιστικές ηλιθιότητες? Εδώ τα σκουλήκια σταμάτησαν να μας λένε Τούρκους...Γελάμε εδώ πέρα με αυτά τα κόμπλεξ σας....Απόγονοι του στόλου

4)

έλεος ρε φίλε σε όλα τα γήπεδα μπαίνουν τζάμπα...τι είναι αυτό μαγκιά? εγώ φέτος πχ στην τούμπα πήγα σε ΟΛΑ τζάμπα

5)

φάπες μέσα στην τούμπα? πότε? χα0αχαχ0αχαχ0αχ0χα0αχ0αχ0αχ00αχ0αχ0χ

καλά ρε μαμμόθρεφτα κακομαθημένα 2οι είσαστε ΔΕΥΤΕΡΟΙ

όλα στο πιάτο σας

μόνο οι ομάδες της Θεσσαλονίκης είναι ικανές να αντέχουν και τις άσχημες στιγμές

και όσο με  πληγώνεις τόσο με γκαβλώνεις

(εδώ να σημειώσω το respect μου προς τους ακόμα πιστούς οπαδούς του Ηρακλή...

Δεν είναι πολλοί αλλά είναι σοβαροί

6)Συνεχίστε να έχετε μηδέν ατμόσφαιρα

σας άκουγα σήμερα στην τβ...αίσχος 5πλάσιο γήπεδο έχετε και πιο ψηλό είναι...ΕΚΜΕΤΑΛΛΕΥΤΕΙΤΕ ΤΟ ΖΩΑ

 

και γενικά όλες οι αθηναϊκές ομάδες...ακόμα και ο αρούλης που κατέβηκε έκανε καλύτερη ατμόσφαιρα από τον βάζελο

Άντε να σου απαντήσω λοιπόν σε αυτά που είπες στα δικά μου :

 

1) Και πάλι δεν είναι σουτιά αυτό .

 

2)Πάνω από 1000 ΠΑΟΚτζήδες έχετε έρθει Καραϊσκάκη ; Μη τρελαθούμε δηλαδή...

 

3)Όχι με αποδείξεις μιλάω τουλάχιστον το 90 % των συνδέσμων σας στην Αθήνα παρακαλάει τους γαύρους.

 

4)Ναι ακόμα να καταλάβεις τη διαφορά Αθήνα και Πειραιά πάντως.

 

5)Κλασικός ΜΠΑΟΚτζής , και γιατί δεν απαντάς σε αυτό που σου λέω ότι στήνεις κώλο στο '' Αθηναϊκό κατεστημένο'' ; Μάλλον επειδή έχω δίκιο...

 

Σε αυτά που είπες εσύ τώρα :

 

1)Ξεχνάς ότι 13 χρόνια είχες να γευτείς τη χαρά της νίκης σε ματς με το Θρύλο ; Αν δεν είναι αυτό φάπα δηλαδή τι είναι ;

Ρε μαλάκα πρέπει να καταλάβεις ότι όταν οι οπαδοί του Ολυμπιακού έφεραν το οπαδικό κίνημα των Ultras εσείς στη Σαλόνικα ούτε καπνογόνο δεν ξέρατε να ανάψετε .

Αμφιβάλλεις για τους Ολυμπιακούς ; Χτες όσοι πήγαν ήταν όλοι στην 7 και τραγουδούσαν απλά ο κόσμος ξενέρωσε με αυτό που έβλεπε . Εσύ μόνο για Τούμπα έισαι καλός όταν πας έξω ( αν πας ) είσαι συνέχεια σαν ψάρι έξω από το νερό .

 

Επειδή συνεχίζεις και προκαλείς και μιλάς για κόσμο , όλα τα βιβλία που αναφέρονται στους Ultras της Ευρώπης έχουν 30 σελίδες αφιέρωμα στους γαύρους , αντιθέτως για εσάς τις κότες δεν γράφει την παραμικρή λέξη... Άντε γεια τώρα αιώνιε τριτοτέταρτε μια ζωή θα είσαι για να συμπληρώνεις τις ομάδες του πρωταθλήματος και τίποτα παραπάνω.

 

p.s1  Μια ζωή Ολυμπιακός ήμουν και θα είμαι ακόμα και όταν ο Ολυμπιακός δεν έπαιρνε πρωταθλήματα βλάκα.

 

p.s2 Ναι αν θυμάμαι καλά βγήκαν στη φόρα κάτι στημένα σχετικά με Β εθνική και 2 από Α αλλά δε θυμάμαι να είναι ο Ολυμπιακός μέσα σε αυτά , οπότε συνέχισε τις παπαρολογίες σου...

 

p.s3 Δεν τα λέμε εμείς , εσείς κρεμάτε σημαίες της Βουλγαρίας στη Θύρα 4 , υπάρχουν και σχετικές φωτογραφίες άλλωστε . Σενάρια με στόλους και λοιπά....

 

p.s4 Όχι δεν είναι μαγκιά απλά το έβαλα για να το δείξω στον Krash δεν είχε καμία σχέση.

Link to comment
Share on other sites

Άντε να σου απαντήσω λοιπόν σε αυτά που είπες στα δικά μου :

 

1) Και πάλι δεν είναι σουτιά αυτό .

 

2)Πάνω από 1000 ΠΑΟΚτζήδες έχετε έρθει Καραϊσκάκη ; Μη τρελαθούμε δηλαδή...

 

3)Όχι με αποδείξεις μιλάω τουλάχιστον το 90 % των συνδέσμων σας στην Αθήνα παρακαλάει τους γαύρους.

 

4)Ναι ακόμα να καταλάβεις τη διαφορά Αθήνα και Πειραιά πάντως.

 

5)Κλασικός ΜΠΑΟΚτζής , και γιατί δεν απαντάς σε αυτό που σου λέω ότι στήνεις κώλο στο '' Αθηναϊκό κατεστημένο'' ; Μάλλον επειδή έχω δίκιο...

 

Σε αυτά που είπες εσύ τώρα :

 

1)Ξεχνάς ότι 13 χρόνια είχες να γευτείς τη χαρά της νίκης σε ματς με το Θρύλο ; Αν δεν είναι αυτό φάπα δηλαδή τι είναι ;

Ρε μαλάκα πρέπει να καταλάβεις ότι όταν οι οπαδοί του Ολυμπιακού έφεραν το οπαδικό κίνημα των Ultras εσείς στη Σαλόνικα ούτε καπνογόνο δεν ξέρατε να ανάψετε .

Αμφιβάλλεις για τους Ολυμπιακούς ; Χτες όσοι πήγαν ήταν όλοι στην 7 και τραγουδούσαν απλά ο κόσμος ξενέρωσε με αυτό που έβλεπε . Εσύ μόνο για Τούμπα έισαι καλός όταν πας έξω ( αν πας ) είσαι συνέχεια σαν ψάρι έξω από το νερό .

 

Επειδή συνεχίζεις και προκαλείς και μιλάς για κόσμο , όλα τα βιβλία που αναφέρονται στους Ultras της Ευρώπης έχουν 30 σελίδες αφιέρωμα στους γαύρους , αντιθέτως για εσάς τις κότες δεν γράφει την παραμικρή λέξη... Άντε γεια τώρα αιώνιε τριτοτέταρτε μια ζωή θα είσαι για να συμπληρώνεις τις ομάδες του πρωταθλήματος και τίποτα παραπάνω.

 

p.s1  Μια ζωή Ολυμπιακός ήμουν και θα είμαι ακόμα και όταν ο Ολυμπιακός δεν έπαιρνε πρωταθλήματα βλάκα.

 

p.s2 Ναι αν θυμάμαι καλά βγήκαν στη φόρα κάτι στημένα σχετικά με Β εθνική και 2 από Α αλλά δε θυμάμαι να είναι ο Ολυμπιακός μέσα σε αυτά , οπότε συνέχισε τις παπαρολογίες σου...

 

p.s3 Δεν τα λέμε εμείς , εσείς κρεμάτε σημαίες της Βουλγαρίας στη Θύρα 4 , υπάρχουν και σχετικές φωτογραφίες άλλωστε . Σενάρια με στόλους και λοιπά....

 

p.s4 Όχι δεν είναι μαγκιά απλά το έβαλα για να το δείξω στον Krash δεν είχε καμία σχέση.

 

 

1)Τι εννοείς με σούτια? ποδοσφαιρικά ή νταϊλίκι? κοίτα το επαγγελματικό ποδόσφαιρο δυστυχώς δεν είναι μόνο η επίθεση και ο ΠΑΟΚ έχει την καλύτερη άμυνα στο πρωτάθλημα...

2)http://www.youtube.com/watch?v=y6GgbJNPjfY&feature=related

http://www.youtube.com/watch?v=aV-MMg7HXQA&feature=related pause στο 0:43 και διάβαζε

 

3)Ααααααα στην Αθήνα...οκ τότε δεν ξέρω τι γίνεται εκεί κάτω...Τουλάχιστον εμείς έχουμε...σε αντίθεση με εσάς που δεν έχω δει ούτε έναν

4)Ξέρω την γεωγραφική διαφορά...Και την κοινωνική

Αλλά από ομάδα και διοίκηση είστε όλοι ΠΟΚ

5)Όχι δεν στήνω...και τον Παναθηναϊκό κυνήγησα και σε απέκλεισα από τσάμπιονς φέτος

και πέρυσι 2ος βγήκα πιο πάνω από ΠΑΟ και ΑΕΚ

και στο κάτω κάτω έχουμε και ένα α μπάτζετ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1)Στα αρχίδια μου τουλάχιστον εγώ σαν οπαδός την χαίρομαι.

Και σε παρακαλώ να βάζεις αυτό που θεωρείς αυτονόητο... σε πρωτάθλημα...και φέτος είχα 3 νίκες με τον Γαύρο...τι άλλο θες?

Η πρώτη λαμπάδα άναψε στην Θεσσαλονίκη (ή του Πάοκ ή του Άρη μου διαφεύγει τώρα)

Δεν πάω έξω γιατί δεν είμαι κανένα πωρωμένο λαμόγιο...πάω μόνο όταν γουστάρω παρέα και έχω και χρόνο

Ο κόσμος του Παοκ γιατί δεν ξενερώνει ποτέ ρε κακομαθημένα?

 

Άλλο ένα αβάσιστο στοιχείο... αλλά ούτως ή άλλως κανείς δεν μαθαίνει για τον Παοκ και τον λαό του...Για αυτό και είναι έτσι η Ευρώπη...Κάτσε να μας δουν και μας λίγο ρε ψηλέ.

 

πσ1 δεν μίλησα για εσένα προσωπικά ντουγάνι

πσ2 και ο Σπαθάς 170.000 ευρώ από στοιχήματα...Αλλά αυτό αφορά τον Παναθηναϊκό

πσ3 Τις έχω δει λάιβ ευχαριστώ...χιούμορ είναι κρυόκωλοι...Αλλά που να καταλάβετε τα χρυσαυγιτόπαιδα του Πειραιά... Έτσι είναι αν τελείωνεις μόνο το δημοτικό

πσ4 Τέσπα

Link to comment
Share on other sites

 

1)Τι εννοείς με σούτια? ποδοσφαιρικά ή νταϊλίκι? κοίτα το επαγγελματικό ποδόσφαιρο δυστυχώς δεν είναι μόνο η επίθεση και ο ΠΑΟΚ έχει την καλύτερη άμυνα στο πρωτάθλημα...

2)http://www.youtube.com/watch?v=y6GgbJNPjfY&feature=related

http://www.youtube.com/watch?v=aV-MMg7HXQA&feature=related pause στο 0:43 και διάβαζε

 

3)Ααααααα στην Αθήνα...οκ τότε δεν ξέρω τι γίνεται εκεί κάτω...Τουλάχιστον εμείς έχουμε...σε αντίθεση με εσάς που δεν έχω δει ούτε έναν

4)Ξέρω την γεωγραφική διαφορά...Και την κοινωνική

Αλλά από ομάδα και διοίκηση είστε όλοι ΠΟΚ

5)Όχι δεν στήνω...και τον Παναθηναϊκό κυνήγησα και σε απέκλεισα από τσάμπιονς φέτος

και πέρυσι 2ος βγήκα πιο πάνω από ΠΑΟ και ΑΕΚ

και στο κάτω κάτω έχουμε και ένα α μπάτζετ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1)Στα αρχίδια μου τουλάχιστον εγώ σαν οπαδός την χαίρομαι.

Και σε παρακαλώ να βάζεις αυτό που θεωρείς αυτονόητο... σε πρωτάθλημα...και φέτος είχα 3 νίκες με τον Γαύρο...τι άλλο θες?

Η πρώτη λαμπάδα άναψε στην Θεσσαλονίκη (ή του Πάοκ ή του Άρη μου διαφεύγει τώρα)

Δεν πάω έξω γιατί δεν είμαι κανένα πωρωμένο λαμόγιο...πάω μόνο όταν γουστάρω παρέα και έχω και χρόνο

Ο κόσμος του Παοκ γιατί δεν ξενερώνει ποτέ ρε κακομαθημένα?

 

Άλλο ένα αβάσιστο στοιχείο... αλλά ούτως ή άλλως κανείς δεν μαθαίνει για τον Παοκ και τον λαό του...Για αυτό και είναι έτσι η Ευρώπη...Κάτσε να μας δουν και μας λίγο ρε ψηλέ.

 

πσ1 δεν μίλησα για εσένα προσωπικά ντουγάνι

πσ2 και ο Σπαθάς 170.000 ευρώ από στοιχήματα...Αλλά αυτό αφορά τον Παναθηναϊκό

πσ3 Τις έχω δει λάιβ ευχαριστώ...χιούμορ είναι κρυόκωλοι...Αλλά που να καταλάβετε τα χρυσαυγιτόπαιδα του Πειραιά... Έτσι είναι αν τελείωνεις μόνο το δημοτικό

πσ4 Τέσπα

1)Εννοώ οπαδικά για αυτά τα video που έχετε βγάλει που είμαστε στην Τούμπα και πετάτε πέτρες και το ονομάζεται σουτιά , anyway..

2)Συγγνώμη το youtube κολλάει αν και νομίζω ξέρω ποιο είναι , αυτό στο Καραϊσκάκη το 89 που πήγατε να μπείτε χωρίς εισιτήρια , σε αυτό όντως ήσασταν πολύ αλλα κυρίως επειδή ήταν ματς τίτλου .

3)Αθήνα έχεις 2-3 που λειτουργούν κάτω από απόλυτη εχεμύθεια όπως έχουμε εμείς και την ΠΕΦΟ στη Θεσσαλονίκη , ουσιαστικά δεν είναι σύνδεσμοι αλλά έχουν το όνομα... Καλά για Πειραιά ούτε λόγος μόνο ο Ολυμπιακός έχει συνδέσμους Πειραιά , είχαν κάνει μια απόπειρα τα ζέλια να ανοίξουν αλλά ο Χάρος είχε αντίθετη γνώμη.

4)Καλά ότι πεις , απλά δεν έχουμε καμία σχέση με ΠΑΟ , ΑΕΚ .

5)Πήρες ή δεν πήρες χορηγία από τον Βγενόπουλο ; Ναι μιλάω για τη χορηγία της ΔΕΛΤΑ που έχεις και στη φανέλα σου.

 

 

1)Και καλά κάνεις ρε , δε λέω το αντίθετο απλά μη νομίζεις ότι έγινες σπουδαίος ξαφνικά . Ο κόσμος του Ολυμπιακού φέτος έχει κάνει άπειρη υπομονή με αυτά που έχει δει , εσύ θες να μου πεις ότι τα προηγούμενα χρόνια που ήσουν στη μέση του βαθμολογικού πίνακα γέμιζες το γήπεδο ; Εγώ μόνο στα ματς με τον Ολυμπιακό θυμόμουν και γέμιζε και στα ματς με τα σκουλήκια.

 

Αβάσιστο ; Ψάξε να βρεις τα βιβλία ''Ultras Europe'' , ''Generation Supporters'' . Έχουν αφιερώσει 20 και 30 σελίδες αντίστοιχα για τους γαύρους .

 

p.s1 Όλοι οι γαύροι έτσι είναι πίστεψε με στα πέτρινα χρόνια το έδειξαν πιστεύω αυτό και με το παραπάνω.

 

p.s2 Δεν το άκουσα ή διάβασα αυτό ; Παίζει κάνα link ;:P

 

p.s3 ΧΡΥΣΑΥΓΙΤΕΣ ; ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ ΟΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟΙ ΣΤΗΝ 7 ΑΝΑΡΧΙΚΟΙ ΕΙΝΑΙ , ΟΙ ΜΟΝΟΙ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΦΑΣΙΣΤΕΣ ΕΙΝΑΙ ΟΙ MISFITS .

 

Link to comment
Share on other sites

λολ, καλά άμα το αφήσω ανοιχτό εσείς οι 2 θα κάνετε comments για αιώνες, και έχουν

περάσει ήδη αρκετές μέρες από το match -locked.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...