Jump to content

[Other]Ενας κλασσικός Έλληνας στο l2.


Recommended Posts

File M Gia ta Or8ografika p Eipes...Mia Fora Ston L2 Smiles M Leei enas newbie-->you boss me noob<--xD...I ena Allo...To Epaiza se enan Ksenos Kai m Leei Mia-->you matha fucka sat up<---Apo Tote Me Toys Filous mou Me Ayto Gelame..

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Συνήθως όπως ξέρουμε στο l2 οι πιο γνωστοί είναι οι Έλληνες γιατί έχουμε τα κατορθώματα μας..παράδειγμα : (Hi mi frend)O Καθένας μπόρει να γράψει κάτι τέτοιο αλλά μόνο οι ΈΛΛΗΝΕΣ .

 

Δεν έβγαλα άκρη.

 

Το δέυτερο είναι οτι οι έλληνες είναι γνωστοί ως μεγάλοι HACKERS αλλά μερικοί έχουν ενα πλεονέκτιμα , συνήθως οταν παίζουν σε εναν ξένο server και ο gm τους νευριάζει ή τους κανει jail ή των χώνει συνηθως τους λέμε I will close server noob... ή στα ελληνικά Καλά,καλά πες bb στον server s θα τον κλέισω και έτσι καθοντε και γελάνε μαζί μας...

 

Δηλαδή είμαστε τόσο χαζοί σαν έθνος που πιστεύουμε πως μιλάμε σοβαρά εκείνη τη στιγμή?

 

Τρίτο και τελεφταίω,σχεδόν το 60% των ατόμων που παίζουν l2 έχουν το χάρισμα να κανουν ορθογραφικά λάθοι ...(Geia s(u) f(y)le t(i)  kan(i)s kala (i)se?

 

Πριν ασκήσεις κριτική, κάνε αυτοκριτική. Τα ουδέτερα σε -ο γράφονται με όμικρον. Στην Α' Δημοτικού το μάθανε οι περισσότεροι. Αν και μακάρι να ήταν αυτό το μόνο ορθογραφικό σου...

 

Aφτά όλα τα έχω πάθει στο παρόν , στο τριτο λογικό ειναι να κάνεις λάθη αλλα όχι και στις πιο εύκολες λέξεις..

[move]Τώρα πείτε μου ένα παρόμοιο που σας σύμβικε στο L2?[/move]

[move]Κλασικοί έλληνες[/move]

 

Εγώ θα σου πω αυτό. Το ότι εσύ και οι όμοιοί σου φέρονται όντως έτσι δε σημαίνει πως είμαστε όλοι έτσι. Οπότε, τις επόμενες φορές να βάζεις ένα όριο στο "Εμείς". Δε θα λες εμείς οι Έλληνες, αλλά "Εγώ και η φάρα μου".

 

 

Θα το κάνω translate σε         ENGLISH VERSION                      να δούμε την άποψή τους... :P

 

Ελπίζω πως πρόλαβα να σε αποτρέψω. Για αυτό, ρε μας δουλεύουν όλοι οι ξένοι. Γιατί κάποια παιδάκια θεωρούν τη χαζομάρια μαγκιά και στυλ. Πάτε όλοι και μου γράφετε τα name σας λες και λείπουν κουμπιά από το πληκτρολόγιό σας ή γίνεται σεισμός την ώρα που πληκτρολογείτε, νομίζοντας πως δείχνετε γαμάτοι με αυτόν τον τρόπο. Πάτε όλοι και φτιάχνετε αναπηρικά servers έτσι για να γίνετε gm και να νιώσετε ισχυροί που έχετε εξουσία για μια φορά στη ζωή σας. κτλπ κτλπ

 

ΚΑΙ ΟΧΙ ΔΕ ΘΕΛΟΥΜΕ ΝΑ ΜΑΣ ΕΚΘΕΣΕΙΣ. Ύστερα τους λέμε πως φταίνε τα στερεότυπα...

Link to comment
Share on other sites

Ok man min nomizis , iparxoun xeiroteri ta br pou pezoun sunexia me sps k oti allo class poy exi cc k s gamane ta buff

kai osoi me vrizete na edw sas exw

 

 

Ρε μπετοστοκε αφου δεν το κατεχεις... Τι επιμενεις? Sps λογικο ειναι να παιζει με Cancel...

 

 

Εσυ ειλικρινα παιζει να εισαι ο χειροτερος απο ολες τις αποψεις και σε ολα τα θεματα που θιγεις!

Link to comment
Share on other sites

 

Ρε μπετοστοκε αφου δεν το κατεχεις... Τι επιμενεις? Sps λογικο ειναι να παιζει με Cancel...

 

 

Εσυ ειλικρινα παιζει να εισαι ο χειροτερος απο ολες τις αποψεις και σε ολα τα θεματα που θιγεις!

 

Η δόξα έρχεται με τίμιους τρόπους και όχι με αθέμιτα μέσα, όπως το cancel. Εάν θες, λοιπόν, κάποια μέρα να γίνεις ήρωας, να αποκτήσεις υστεροφημία και να γράφουν για εσένα τα βιβλία της ιστορίας, τότε μην παίξεις με sps !

Link to comment
Share on other sites

Η δόξα έρχεται με τίμιους τρόπους και όχι με αθέμιτα μέσα, όπως το cancel. Εάν θες, λοιπόν, κάποια μέρα να γίνεις ήρωας, να αποκτήσεις υστεροφημία και να γράφουν για εσένα τα βιβλία της ιστορίας, τότε μην παίξεις με sps !

 

Αυτο ειναι... Γι' αυτο ολοι αυτοι οι Legend Chars ειναι HE/PR/SR, ετσι παει ε? Οσα λιγοτερα Skills χρησιμοποιεις τοσο μεγαλυτερη η δοξα!

 

 

Attack + Cp λοιπον για να σε θυμουνται μετα απο χρονια!

Link to comment
Share on other sites

Αυτο ειναι... Γι' αυτο ολοι αυτοι οι Legend Chars ειναι HE/PR/SR, ετσι παει ε? Οσα λιγοτερα Skills χρησιμοποιεις τοσο μεγαλυτερη η δοξα!

 

 

Attack + Cp λοιπον για να σε θυμουνται μετα απο χρονια!

 

Οι πραγματικοί ήρωες, όμως, παίζουνε χωρίς CP. Μάλιστα, αποφεύγουν και τη χρήση των ss !

Link to comment
Share on other sites

Η δόξα έρχεται με τίμιους τρόπους και όχι με αθέμιτα μέσα, όπως το cancel. Εάν θες, λοιπόν, κάποια μέρα να γίνεις ήρωας, να αποκτήσεις υστεροφημία και να γράφουν για εσένα τα βιβλία της ιστορίας, τότε μην παίξεις με sps !

ΧΑΖΟΣ ΕΙΣΑΙ ΡΕ???

 

ΤΟ CC ΕΙΝΑΙ Η ΖΩΗ ΜΟΥ.ΑΠΟΔΕΙΞΗ=ΤΟ ACCOUNT ΠΟΥ ΒΑΖΩ ΣΤΟ L2(Ξέρεις εσύ!)

Link to comment
Share on other sites

ΟΠΟΙΟΣ ΠΑΙΖΕΙ ΜΕ CANCEL , ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΕΙ ΚΑΘΕ ΕΙΔΟΥΣ POT ΚΑΙ ΠΗΓΑΙΝΕΙ ΣΕ ΕΝΑΝ ΜΑΖΙ ΜΕ 2 ΚΑΙ ΠΑΝΩ ΑΤΟΜΑ ΕΙΝΑΙ NOOB !

Link to comment
Share on other sites

ΤΟ CC ΕΙΝΑΙ Η ΖΩΗ ΜΟΥ.

 

Και εμένα επίσης. Μόνο που στην περίπτωσή μου είναι το Command Channel. Γουστάρω άσχημα όταν σας γαμάω στα caps στο cc ! ΠΑΡΤΕ ΕΝΑ ΚΟΚΚΙΝΟ ΜΙΣΗ ΟΘΟΝΗ ΜΕΣΑ ΣΤΗ ΜΑΠΑ !

Link to comment
Share on other sites

Και εμένα επίσης. Μόνο που στην περίπτωσή μου είναι το Command Channel. Γουστάρω άσχημα όταν σας γαμάω στα caps στο cc ! ΠΑΡΤΕ ΕΝΑ ΚΟΚΚΙΝΟ ΜΙΣΗ ΟΘΟΝΗ ΜΕΣΑ ΣΤΗ ΜΑΠΑ !

Αυτός είναι leader ! Θυμάμαι που κάναμε change cc leader και ο Μιχάλης δεν έγραφε με caps και τον βρίζαμε στο pt chat ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...