Jump to content

Τι συμβαινει? (φασισμος)


DarkMagician

Recommended Posts

 

Νομιζω πως εχουμε πολλα να πουμε σε αυτο το τοπικ... καθως βλεπω παντου στο σχολειο στο δρομο παντου νεα παιδια με ακροδεξιες/φασιστικες αντιληψεις... Πιστευα πως σαν μια νεα γενια που εχουμε προσβαση σε τοσες πληροφοριες και γνωσεις θα αποφευγαμε αυτες τις συμπεριφορες αλλα μαλλον εκανα λαθος. Γραψτε τη γνωμη σας (χωρις βρισιμο και ρατσιστικες συμπεριφορες)

Link to comment
Share on other sites

Well έχουμε πρόβλημα με τους αριστερούς τι να κάνουμε... Κουμουνισταράδες...

 

Well εχεις επιχειρημα :D

 

sry... αλλα εχεις πραγματικη απαντηση? η μονο να εντυπωσιαζεις θες ?

Link to comment
Share on other sites

Γράφεται επιχείρημα και κάνεις ερώτηση ή έτσι λες;

 

Mπορεις απλα να γραψεις τη γνωμη σου απο οποια σκοπια και αν το βλεπεις... Απλα νταξει το απο πανω δεν μπορω να το παρω σοβαρα, απλα θα γελασω

Link to comment
Share on other sites

Eγω βασικα εχω προβλημα με τους φασιστες γιατι ειναι και ΠΟΛΥ ΕΜΟ ( πιος μιλαει /λολ) νομιζουν πως τα παντα ειναι χαμενα και οτι δεν υπαρχει σωτηρια.........Πανω απο ολα ομως εκει που αρχιζει ο φανατισμος σταματαει η λογικη.

Link to comment
Share on other sites

Σκότωσαν τον προπάππου μου και τον αδερφό του και μας πρόδωσε ο οπλαρχηγός του χωριού μας(συμμαχία με τους κουμουνιστές...).

 

Από τον εμφύλιο πόλεμο ακόμα... Και γενικά για την πολιτική τους, που θέλουν ισότητα για όλους αλλά εντελώς για όλους.

Link to comment
Share on other sites

Ώραια τώρα που έγινε unlocked.θα σου πω την γνώμη μου γιαυτό το video.

Ντρέπομαι που υπάρχουν Έλληνες σαν εσένα ... συγκεκριμένα με πείραξε αυτό ---->

Καταρχάς μαθε τι είναι η ελληνική σημαία κι μετά μίλα.

Μάθε λοιπόν ότι τα 5 κυανές γραμμές σημβολίζουν την ''Ε-ΛΕΥ-ΘΕ-ΡΙ-Α'' κι οι λευκές ''ΘΑ-ΝΑ-ΤΟΣ'' δλδ «ελευθερία ή θάνατος».

Χαίρομαι που είμαι έλληνας αν και οι '' αντιπρώσοποι'' μας είναι  ...(να μην σχολειάσω).

Και αφού έχεις πρόσβαση σε πληροφορίες , μάθε γιατί πρέπει να αγαπάς την Ελλάδα κι όχι τους '' αντιπρώσοπους'' μας.

Ένα εξαιρετικο video.

-TheEnd

Link to comment
Share on other sites

Ώραια τώρα που έγινε unlocked.θα σου πω την γνώμη μου γιαυτό το video.

Ντρέπομαι που υπάρχουν Έλληνες σαν εσένα ... συγκεκριμένα με πείραξε αυτό ---->

Καταρχάς μαθε τι είναι η ελληνική σημαία κι μετά μίλα.

Μάθε λοιπόν ότι τα 5 κυανές γραμμές σημβολίζουν την ''Ε-ΛΕΥ-ΘΕ-ΡΙ-Α'' κι οι λευκές ''ΘΑ-ΝΑ-ΤΟΣ'' δλδ «ελευθερία ή θάνατος».

Χαίρομαι που είμαι έλληνας αν και οι '' αντιπρώσοποι'' μας είναι  ...(να μην σχολειάσω).

Και αφού έχεις πρόσβαση σε πληροφορίες , μάθε γιατί πρέπει να αγαπάς την Ελλάδα κι όχι τους '' αντιπρώσοπους'' μας.Ένα εξαιρετικο video.

-TheEnd

 

+111111111111 respect Ovenus apla to paidi einai psagmeno..

Link to comment
Share on other sites

Ώραια τώρα που έγινε unlocked.θα σου πω την γνώμη μου γιαυτό το video.

Ντρέπομαι που υπάρχουν Έλληνες σαν εσένα ... συγκεκριμένα με πείραξε αυτό ---->

Καταρχάς μαθε τι είναι η ελληνική σημαία κι μετά μίλα.

Μάθε λοιπόν ότι τα 5 κυανές γραμμές σημβολίζουν την ''Ε-ΛΕΥ-ΘΕ-ΡΙ-Α'' κι οι λευκές ''ΘΑ-ΝΑ-ΤΟΣ'' δλδ «ελευθερία ή θάνατος».

Χαίρομαι που είμαι έλληνας αν και οι '' αντιπρώσοποι'' μας είναι  ...(να μην σχολειάσω).

Και αφού έχεις πρόσβαση σε πληροφορίες , μάθε γιατί πρέπει να αγαπάς την Ελλάδα κι όχι τους '' αντιπρώσοπους'' μας.

 

Ενα αξιολογο reply... Κοιτα η αποψη μου εμενα ειναι πως η ελλαδα ειμαστε εμεις ουτε η σημαια ουτε τιποτα... Η ελλαδα ειμαστε εγω και εσυ!

 

Ps*Για  τν τελευταια σου σειρα... Βιαζεσε να κρινεις πιστευω

 

Ps* Διαφωνω με πολλα σημεια στο πρωτο video... Οπως το σημειο που λεει για περηφανεια.. Ναι ειμαι περηφανος που ειμαι ελληνας και δεν μπορουν 300 ατομα να μας κανουν να ντραπουμε γ αυτο... Απλα το ανεβασα για τα κομματια που μιλαει περι φασισμου και αυτο ειναι και το τοπικ. Θα μπορουσα να εχω την απαντηση σου πανω σε αυτο καθως βλεπω οτι εισαι απο τους λιγους που μπορουμε να συννενοηθουμε :)

Link to comment
Share on other sites

lipon paidia tixenei na eimai mesa sto thema ixa ena peristatiko prin ligo kero

 

i katagogh mou einai apo tin albania alla exw 12 xronia edw me filous ellines kirious kai pote den exw dexth ratsistikh simperifora pros emena alla afto p egine prin 5 meres me ekane na skeftw kalitera.. akouste lipon

 

imoun me 4 filous mou 2 apo aftous ellines kai opos 3eroume i moda to na milas albanika kai na vrizeis einai anagnorismenh emis me polu kefi vradaki sto n.hraklio milagame kai vrizame albanika  4 fun proxorontas vgikan 5 atoma 19 me 24on xronon kai mas mas epiasan se mia gonia kai mas legan ti milas albanika re koloalbanaki egw tsadistika gt etc einai o xaraktiras m kai antedrasa kai sto telos katelixa sto KAT me 5 ramata sto kefali ektos apo emena dirane kai tous filous mou kai 2 paidia pou itan ellines..

 

me afto to peristatiko thelw na sas pw pos den iparxei o kakos albanos kai o kalos ellinas iparxoun polu kakoi albanoi kai to xerw alla pistepseme den einai i ratsa etc einai to xaraktiras ka8e atomou..

Link to comment
Share on other sites

Eγω βασικα εχω προβλημα με τους φασιστες γιατι ειναι και ΠΟΛΥ ΕΜΟ ( πιος μιλαει /λολ) νομιζουν πως τα παντα ειναι χαμενα και οτι δεν υπαρχει σωτηρια.........Πανω απο ολα ομως εκει που αρχιζει ο φανατισμος σταματαει η λογικη.

 

xereis ti simenei fasismos katarxas?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

AdBlock Extension Detected!

Our website is made possible by displaying online advertisements to our members.

Please disable AdBlock browser extension first, to be able to use our community.

I've Disabled AdBlock