Jump to content

Kolpaki gia psarema me bot


provatos

Recommended Posts

Ftiakste enan char (kalytera nano logw varous) kai min htypisete oute ena mob! Parte skills psarematos ola sto lvl 1. Valte ton na psarevei oses wres thelete, DEN prokeitai na vgei mob na sas htypaei. O mikros char einai poly pio hrisimos apo tous megalous giati ta fish gem, fish scale klp. mazevontai poly pio dyskola apo ta shiny. Sta megala lvls mporeite na valete bot enan healer me self buffs pou tha kanei heal ston eayto tou mehri na fygei to mob...Voila!  ;D

Link to comment
Share on other sites

Hmm oson afora ta megala lvl den kanei o healer to dokimase h pethainei h teliwnei to mp dokimaste kalitera ena search sto forum gt yparxoun kapia script me ta opoia molis vgei to mob vgazeis to oplo to skotoneis kai meta xana psarema

 

Link to comment
Share on other sites

Hmm oson afora ta megala lvl den kanei o healer to dokimase h pethainei h teliwnei to mp dokimaste kalitera ena search sto forum gt yparxoun kapia script me ta opoia molis vgei to mob vgazeis to oplo to skotoneis kai meta xana psarema

 

 

Simfono einai kaliteri lisi na trekseis to script

 

Link to comment
Share on other sites

Egw sta megala lvl protimousa panta nano scavenger ntimeno me b grade kai 500 healing pots gia olo to vrady pou ton afina,dn eixe xasei pote kai episis ton evaza molis einai sto 20% apo hp na kanei kai ena fake death kai telione to paramithi.Akoma k otan evgainan 2 apanota tin paleve mia xara o xontrelas.

Link to comment
Share on other sites

egw vazw ena profet/bishop analoga ton server enan damage del kai enan nano na psarevi ton exw energopiisi to end kai molis vgi to varai kai telos i ipothesei mia fora eixa pari 35% ama thimame kala to eixa afisi 3meres psarema apo 45 eixe pai 46 ::)

Link to comment
Share on other sites

boreite na ri8misete to walker na skotwnei ta mobs pou bgenoun apo combat>policy>short att arkei na balete equip weap kai den 8a xreiazete na pernete potions 8a trwei mono tou ta mobs kai 8a sinexizei psarema

 

Link to comment
Share on other sites

.......mporeite na valete bot enan healer me self buffs pou tha kanei heal ston eayto tou mehri na fygei to mob...Voila!  ;D

ki an de fygei??? :P :P :P :P  ( beeeee... )

 

 

 

Simfono einai kaliteri lisi na trekseis to script

de nomizo na xreiazete script..  ( dld, ginete kai me to na allazei oplo,  ki afto script einai sti teliki :P )

 

 

 

boreite na ri8misete to walker na skotwnei ta mobs pou bgenoun apo combat>policy>short att arkei na balete equip weap kai den 8a xreiazete na pernete potions 8a trwei mono tou ta mobs kai 8a sinexizei psarema

eee...  afto enoousa damnit!!

Link to comment
Share on other sites

na kanw mia erwtisi....

gia na sekwsw me psarema p.x. to mati tou pirati kana kapelo kai tetia ti prepei na kanw???

 

 

 

mafe

:)

1) prepei na eisai ena megalo lvl oste na exeis big greate kalami gia na sikonis ta parts

2)na eisai episis megalo gia na sikosis tin recipe

3) na vris ta oil pou theli kai kati ala materials

 

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...