Jump to content

Βγάλτε λεφτά από το ίντερνετ! Ρίξτε μια ματιά!


Crash™

Recommended Posts

Όπως δηλώνω και στον τίτλο προσπαθώ να βγάζω κάνα φράγκο από το ίντερνετ. Έχω βρει ορισμένους εύκολους τρόπους, όχι για να γίνω πλούσιος όπως τάζουν τα περισσότερα site (απατεώνες!) αλλά για βγάζω ορισμένα λεφτά -όχι πάρα πολλά αλλά ένα ικανοποιητικό έξτρα εισόδημα το μήνα. Σας παρουσιάζω τον καλύτερο και πιο άμεσα επιτεύξιμο τρόπο για να βγάλετε και εσείς ορισμένα λεφτά παρακάτω:

 

Get Paid To. <--- τι εννοώ με αυτό; Υπάρχουν πάρα πολλά site τα οποία προκειμένου να διαφημίσουν αποτελεσματικά και μαζικά τους χορηγούς τους, δίνουν ένα μέρος από τα διαφημιστικά τους έσοδα. Μοιράζονται δηλαδή, κατά κάποιο τρόπο με τους αναγνώστες τους τα έσοδα τους. Ο λόγος που γίνεται αυτό είναι φυσικά για να δώσουν κίνητρο στους αναγνώστες να δουν τις διαφημίσεις και να επισκεφθούν τα site των χορηγών τους.

 

Που "κολλάμε" εμείς με αυτά; Εμείς γινόμαστε τα "υποκείμενα" που υποβάλλονται σε αυτή τη διαφήμιση για να βγάλουμε μερικά έξτρα λεφτά. Συνήθως κάνουμε κλικ στο site της υπηρεσίας που είμαστε γραμμένοι και επισκεπτόμαστε το site του χορηγού μέχρι να λήξη η αντίστροφη μέτρηση που εμφανίζεται (συνήθως 15-30 δευτερόλεπτα). Μετά τη λήξη της αντίστροφης μέτρησης τα λεφτά που βγάλαμε από της επίσκεψη πιστώνονται στον λογαριασμό μας (κυμαίνονται ανάλογα με το site - ενδεικτικά μπορει να βγάζουμε 0,5-2cent ή και παραπάνω ανά διαφήμιση). Τα λεφτά δεν είναι πολλά αλλά ούτε και ο χρόνος που απαιτείται είναι πολύς. Μπορούμε να αφιερώνουμε 10λεπτά με ένα τέταρτο την ημέρα και να βγάζουμε στο τέλος του μήνα ένα ποσό που θα καλύψει κάποιο μικρό έξοδο μας όπως π.χ. το λογαριασμό του κινητού μας (ΠΡΟΣΟΧΗ: μόνο εάν είναι μικρός! :D εάν μας έρχεται 200 ευρώ... καμία σχέση!) ή τις εφημερίδες που παίρνουμε μέσα στο μήνα.

 

Μπορούμε να βγάλουμε πολύ περισσότερα εάν στείλουμε το referral link που θα μας δώσουν σε φίλους μας και γνωστούς. Με το referral link προτείνουμε σε φίλους μας και γνωστούς να κάνουν ότι κάνουμε κι εμείς δηλαδή να βλέπουν κι αυτή διαφημίσεις και να πληρώνονται. Με αυτό τον τρόπο παίρνουμε κάτι σαν μια μικρή προμήθεια κάθε φορά που βλέπουν μία διαφήμιση. Είναι αρκετά πιθανόν το μικρό εισόδημα που θα βγάζουμε να μεγαλώσει σημαντικά με αυτόν τον τρόπο και το καλύτερο είναι ότι έτσι εμείς θα βγάζουμε λεφτά ακόμα και όταν κοιμόμαστε (δεν εννοώ ότι θα πέφτεις για ύπνο και θα ξυπνάς με 50ευρα στο κομοδίνο αλλά όπως και να έχει κάθε φορά που ένας φίλος μας ή γνωστός μας βλέπει διαφημίσεις ανεξάρτητα από το τι κάνουμε εμείς θα βγάζουμε ορισμένα λεφτά).

 

Λοιπόν, για να μη γίνω κουραστικός όμως με άλλες λεπτομέρειες σας βάζω παρακάτω ορισμένα από αυτά τα site που προσφέρουν αυτή τη δυνατότητα. Εάν κάποιος έχει κάποια απορία ή θέλει πρόσθετες πληροφορίες πριν γραφτεί, ας αφήσει κάποιο σχόλιο και θα χαρώ πραγματικά να του απαντήσω.

 

    * http://bux.to/register.php?r=nepstep - Ίσως είναι το καλύτερο αυτή τη στιγμή!

    * http://www.donkeymails.com/ - Αν και δίνει σχετικά χαμηλά ποσά είναι αρκετά καλό γιατί δεν έχει minimum ποσό που πρέπει να συγκεντρωθεί για να πληρωθείς και επίσης είναι δοκιμασμένο χρόνια και πάντα συνεπές (στο συγκεκριμένο είμαι γραμμένος περίπου 3χρόνια και με έχει πληρώσει πολλές φορές!).

 

    * Υπάρχουν πάρα πολλά άλλα, αλλά για κάποιον που ξεκινάει τώρα, καλό είναι να μην γραφτεί σε 30! και χάσει τον μπούσουλα! Κατά καιρούς θα δημοσιεύω κι άλλα τέτοια site καθώς και θα τα αξιολογώ - συγκρίνω έτσι ώστε να έχετε μία εικόνα για το ποια είναι καλά, ποια αξίζουν, κλπ. Όπως είπα πριν μη διστάσετε να αφήσετε ένα σχόλιο για οποιαδήποτε απορία, διευκρίνηση ή πρόσθετη πληροφορία. Κάτι άλλο που θα πρέπει να ξέρετε είναι ότι θα πρέπει να έχετε ένα λογαριασμό PayPal ή E-Gold ή AlertPay για τα περισσότερα. Μπορείτε να πληρώνεστε βέβαια και μέσω επιταγής.... αλλά δεν πολυσυμφέρει... οι επιταγές αργούν να έρθουν και γενικά είναι δύσχρηστες για μικροποσά... εάν δεν έχετε Paypal ή E-gold ή AlertPay σας προτείνω να γραφτείτε αλλιώς επιλέξτε την επιταγή (δεν υπάρχει πρόβλημα).

 

****Referral είναι αυτός που γράφεται "κάτω" από σένα δηλαδή αν γραφτείς στο site (Bux.to) από το link μου (http://bux.to/register.php?r=nepstep) για κάθε κλικ που θα κάνεις εσύ θα βγάζω κι εγώ χρήματα (εκτός από σένα που ούτως ή άλλως θα βγάζεις). Εσυ έτσι θα είσαι ένα referral μου (δλδ σύσταση). Αν σκοπεύεις να γραφτείς λοιπόν γράψου "κάτω" από εμένα εφόσον για σένα είναι ακριβώς το ίδιο αλλά θα κάνεις χαρούμενο κι εμένα :D

 

Μόλις γραφτείς στείλε το δικό σου link στους φίλους/γνωστούς σου, βάλτε στο blog σου, στις σελίδες, email υπογραφές ή όπου αλλού θέλεις και κάθε άτομο που θα γράφεται "κάτω" από εσένα θα σου κερδίζει λεφτά. Εναλλακτικά μπορείς να αγοράσεις μερικά referal, είναι κάτι σαν επένδυση, δίνεις π.χ. 17 ευρώ για να αγοράσεις 15 referrals που θα σου κάνουν κλικ και εσύ λογικά θα τα πάρεις πίσω (τα λεφτά σου) σε καμιά 10αρια μέρες, από εκεί και έπειτα θα είσαι (+) κερδισμένος και θα βγάζεις πολύ γρηγορότερα απ' ότι μόνος σου.

 

Γενικως πάντως δεν εχει νοημα να εγγραφεστε στα sites χωρις referral, αφού σε λίγες ώρες θα σας έχει αγοράσει σαν referral κάνας Μεξικάνος.

 

Δεν είναι απάτη, ειδηκά το  bux.to Πληρώνει άσχετα αν έχει minimum payout 50.00$ γιατί μόλις φτάσεις τα 50$ και πατήσεις "cashout" θα στα περάσει στον λογαριασμό που έχεις δηλώσει(π.χ. AlertPay)...

 

Και επίσης παρακαλώ όσους πρόκετε να γραφτούνε, ας γραφτούνε κάτω απτο δικό μου referal γιατί ούτος η άλλος κάποιος θα τους κάνει referal.

 

**Δεν το κάνω για να το παίξω εξυπνάκιας και να βγάλω και εγώ κάτι απτα ρεφεραλ απλά όπως γράφει και παραπάνω ούτος η άλλος θα γίνεις ρεφεραλ κάποιου, γιατί λοιπόν να γίνεις ρεφεραλ ενός ξένου και να μην γίνεις ρεφεραλ ενός γνωστού??

Ούτος η άλλος εσύ δεν χάνεις ΤΙΠΟΤΑ με το να γραφτείς με το δικό μου ρεφεραλ.

 

Φυσικό είναι να το φοβάσε αλλά δεν χάνεις απολύτος τίποτα.

η ΑlertPay δεν είναι εταιρία που όταν της δώσεις αριθμό λογαριασμού θα προσπαθήσει να βρει τρόπους να σου φάει λεφτά!

και η bux.to δεν σου ζητάει τίποτα άλλο παραμόνο το email του λογαριασμού του AlertPay

 

Register Link για το AlertPay:

https://www.alertpay.com/?4E16KFhq4QAvZyQRv0N2uQ%3d%3d

 

 

Link to comment
Share on other sites

Όπως δηλώνω και στον τίτλο προσπαθώ να βγάζω

Και επίσης παρακαλώ όσους πρόκετε να γραφτούνε, ας γραφτούνε κάτω απτο δικό μου referal γιατί ούτος η άλλος κάποιος θα τους κάνει referal.

 

eksipnakiaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! : P

8a riksw mia matia egw

Link to comment
Share on other sites

eksipnakiaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! : P

8a riksw mia matia egw

Δεν το κάνω για να το παίξω εξυπνάκιας και να βγάλω και εγώ κάτι απτα ρεφεραλ απλά όπως γράφει και παραπάνω ούτος η άλλος θα γίνεις ρεφεραλ κάποιου, γιατί λοιπόν να γίνεις ρεφεραλ ενός ξένου και να μην γίνεις ρεφεραλ ενός γνωστού??

Ούτος η άλλος εσύ δεν χάνεις ΤΙΠΟΤΑ με το να γραφτείς με το δικό μου ρεφεραλ.

Link to comment
Share on other sites

hahah...!! Gamato...!! :D alla einai ena risko...

anyway tha t checkarw..!!!

Πές που ακρίβος πιστεύεις οτι το ρισκάρεις να σου απαντήσω, φυσικό είναι να το φοβάσε αλλά δεν χάνεις απολύτος τίποτα.

η ΑlertPay δεν είναι εταιρία που όταν της δώσεις αριθμό λογαριασμού θα προσπαθήσει να βρει τρόπους να σου φάει λεφτά!

και η bux.to δεν σου ζητάει τίποτα άλλο παραμόνο το email του λογαριασμού του AlertPay ;)

Link to comment
Share on other sites

'

 

 

koita edw tous leftodoulous! exo dei mouno.. alla tetious leftoudoulous pou8ena san ta korakia :P

Θα σε πείραζε να μην σπαμάρεις τα τόπικ μου?

Thanks.

Link to comment
Share on other sites

Soz για το τριπλό ποστ, αλλά θέλω να πω οτι τώρα πρέπει να φύγω και έτσι μέχρι το βράδυ δεν θα μπορώ να σας απαντήσω.

παρόλα αυτά γράψτε ότι απορίες έχετε και για περισσότερες πληροφορίες κάντε με προσθήκη : crash-tm@hotmail.com

Link to comment
Share on other sites

to ena p les mporesa k ekana acc kai 8a sas parakalousa na kanete k eseis k apo emena

 

alla sto allo afou ekana register.. dn mporw na vrw p einai oi diafimiseis gia na dw :S.. help plox

 

episis me to alertPay mporw na valw lefta se paypal?

Link to comment
Share on other sites

to ena p les mporesa k ekana acc kai 8a sas parakalousa na kanete k eseis k apo emena : http://bux.to/?r=tiranous

 

alla sto allo afou ekana register.. dn mporw na vrw p einai oi diafimiseis gia na dw :S.. help plox

 

episis me to alertPay mporw na valw lefta se paypal?

1)Eυχαρίστο που γράφτικες με referal εμένα και το εκτιμό πολύ.

2)Στο donkeymails σου έρχονται emails διαφημιστικά και εσύ πατάς links που βρίσκονται μέσα σε αυτά αλλά εάν έχεις δώσει hotmail δεν θα σου έρχονται. Βασικά για εμένα το καλύτερο είναι το bux.to

3)Αυτό απο AlertPay σε PayPal δεν ξέρω τι παίζει.... αλλά googlaρε το λίγο και ίσως βρείς κάτι.

Link to comment
Share on other sites

1)Eυχαρίστο που γράφτικες με referal εμένα και το εκτιμό πολύ.

2)Στο donkeymails σου έρχονται emails διαφημιστικά και εσύ πατάς links που βρίσκονται μέσα σε αυτά αλλά εάν έχεις δώσει hotmail δεν θα σου έρχονται. Βασικά για εμένα το καλύτερο είναι το bux.to

3)Αυτό απο AlertPay σε PayPal δεν ξέρω τι παίζει.... αλλά googlaρε το λίγο και ίσως βρείς κάτι.

 

episis twra p graftika me rederal gia sena 8a perneis esy apo ta dika m k egw apo ta dika s? i mono esy apo ta dika m?

 

kai sto bux posa lefta? prepei na ftasw gia na mporesw na ta parw

Link to comment
Share on other sites

episis twra p graftika me rederal gia sena 8a perneis esy apo ta dika m k egw apo ta dika s? i mono esy apo ta dika m?

 

kai sto bux posa lefta? prepei na ftasw gia na mporesw na ta parw

1)Θα πέρνω εγώ

2)50$

Link to comment
Share on other sites

Den katalaba kapia pragmata. Loipon Ekana Acount kai sto Bux.to kai sto AlertPay. Tora ego ti tha prepi na kano kai pos tha katalabo an ta lefta tha mpoun sto account H pos tha paro ego link ???

 

Edit: The Topic ROXXXXX

Link to comment
Share on other sites

Den katalaba kapia pragmata. Loipon Ekana Acount kai sto Bux.to kai sto AlertPay. Tora ego ti tha prepi na kano kai pos tha katalabo an ta lefta tha mpoun sto account H pos tha paro ego link ???

 

Edit: The Topic ROXXXXX

Φίλε μου ellinara για να μπούν λεφτά στο account σου απλά πας στο bux.to και εκεί που λέει Surf Ads και βλέπεις κάθε ad για 30sec ξεχωριστά. Λες και σε φίλους σου να γραφτούν και να κάνουν το ίδιο με referal εσένα (δλδ εκεί που θα κάνουν register και θα τους ρωτήσει (Referal If Any) να βάλουν το username σου. έτσι όσα βγάζουν αυτοί θα βγάζεις και εσύ.)

Τώρα για να πάρεις λεφτά πρέπει να φτάσεις τα 50$ και να κάνεις cashout αλλά για εμένα συμφέρει μόλις φτάσεις κάποιο ικανό ποσό

να αγοράσεις referals.

Ψάξτο και ότι δεν κατάλαβες θα στο εξηγήσω.

Link to comment
Share on other sites

opios 8elei as kanei refferal kai emena http://bux.to/?r=bscyb

a epeiseis egw patao ta diafimistika ola taftoxrona gia na teleiono poio grigora alla dn kserw an 8a pernw ta lefta etsi

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




  • Posts

    • I can use this folder system for High Five offline server?   The folder does not have a l2.exe file.   Thank you very much if anyone can help me.   https://drive.google.com/file/d/13kU-g_4JJ-sP-kg2F7pqkUOVKmQdubFm/view
    • I know, but...every time I have problem with IP address setup 😞
    • ENGLISH As you know, we have always profiled in the development of Java emulators, we continue to do our favorite thing, and now we have the opportunity to provide you with services in the field of private development of L2 assemblies Essence, Classic and High Five, which we have been doing in recent years, we have not been working on basic builds for a long time and work only on contracts for the world's best projects. These are the best builds we can offer, we have test servers and we can show them to you on the test, and if you are very good at gameplay, you will see a big difference in the quality and detail of the official content compared to the basic builds. These are the best top solutions in the world, which are currently used to implement the largest projects in the world. We guarantee 100% implementation of all official content. If you have any questions about testing, discussions, etc., please contact our studio and we will discuss everything. At the moment, you can get acquainted with the preliminary information and prices for Private L2 contracts here: Private Server packs L2 Essence 464, 447, 388, 362, 286 protocols Private server packs L2Classic Private server pack High Five РУССКИЙ --------------------------------------------- Как вы знаете мы всегда профилировались на разработке в сфере Java эмуляторов, мы продолжаем заниматься своим любимым делом, и сейчас у нас появилась возможность предоставлять вам услуги в сфере приватных разработок L2 сборок Essence, Classic и High Five, которыми мы занимаемся последние годы, мы уже давно не работаем над базовыми сборками и работаем только на контрактах для лучших мировых проектов. Это лучшие сборки, которые мы можем предложить, у нас есть тестовые сервера, и мы можем показать их вам на тесте, и если вы очень хорошо разбираетесь в игровом процессе, вы увидите большую разницу в качестве и детализации официального контента по сравнению с базовыми сборками. Это лучшие топовые решения в мире, которые на данный момент используются для реализации крупнейших проектов в мире. Мы даем гарантии - 100% реализации всего официального контента. По вопросам тестирования, обсуждений и тд - пишите по контактам нашей студии и мы все обсудим. На данный момент вы можете ознакомиться с предварительной информацией и ценами на Приватные контракты L2 тут: Приватные Сборки L2 Essence 464, 447, 388, 362, 286 protocols Приватные Сборки L2Classic Приватная Сборка High Five -------------------------------------------------------------- Contacts: Telegram: https://t.me/L2scripts Whatsapp, Viber: +1 (916) 226 1910 С уважением, Администрация !
  • Topics

×
×
  • Create New...