Jump to content
  • 0

Augment HELP!


WhiTeAnGeL*

Question

Geia sas pedia an exo kanei la8os to section zitaw xilia sygnwmh. Sas parakalw an mporeite na me help 8elw na ma8w na bazw augment skills sta items panw.. paradigma na exo to battle roar sto valakas klp klp opoios mporei as postarei edo pera kai an 8elei kai mporei as to analysy gt kai pws, exo psaksi ta panta alla den exo brei tpt..akoma kai edo mesa.. :S Thank's

Link to comment
Share on other sites

Recommended Posts

  • 0

An xrhsimopoieis interlude , den ginetai.

 

Ektos an thes na baleis skill panw sto jewel.Oste otan to foraei kapoios na pernei auto to skill.

 

Augment ta items den ginetai na ta kaneis.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

auto enow filaraki m oxi na paw ston blaCk smith kai na balw tin armor m kai na xoso life stone...alla mesw DB ginete augment i armor kai ta panta ola..gt ston mafia etsi kanoun ta donate pisteuo na katalabes :)

Link to comment
Share on other sites

  • 0

euxarhstwww para polyy to xreiazomouna...kati allo tora.. sta items kanonika epidi epeza l2 mafia kai eixa kanei donate skills panw sta jewels m prepei na leei Augment Necklace of Valakas genika prin to name tou item ama exei skill panw tou na exei tin leksh Augment alla emena den m tin bgazi :S mporeis na me help kai ekei se parakalw?

Link to comment
Share on other sites

  • 0

kai tote ston l2 mafia gt to leei einia kamia ri8misi p prepei na ginei an nai ksereis pia einai auti?

 

Leei sto valakas oti to item einai augment? ....

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Ston l2 mafia an kaneis donate skill p sta bazei stin armor/jewels/tattoo/weapon opou 8es esi.. akoma kai sto accecory y sou leei Augment kai meta to name tou Item.. ego evala ena skill sto valakas m ston srv m alla den m leei Augment Necklace of Valakas..auto einai to problem

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Fogarel akouseme sto NAVICAT den uparxi table armors alla items.. lipon otan pareis to ID enws xarakthra kai pas sto table Item patas alt + f kai kaneis search to ID tou xaraktira p eixes kanei copy otan patisis lipon search 8a sou kitrinisi oti item exei autos o char meta mpeneis sto l2 blepeis pio id einia tis dynasty armor (gia paradigma 3242 einai ta dynasty boots light<--- paradigma) e meta pas augmentions kai sto kaneis copy to ID tou item sto proto koutaki sto deutero den ksero alla ego bazo to ID tou char sto trito to ID tou skill kai sto tetarto to LvL tou skill.. an den katalabes me auta pou sou lew tote pare ena link pou ta leei analitika kai me foto --->  http://www.maxcheaters.com/forum/index.php?topic=108004.0

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Egw den ksero ti na pw ston L2 Mafia otan kaneis donate pou sou bazoun skill sto item prota leei Augment kai meta to name to Item...ston srv m den leei kan Augment para mono to name tou item p exo balei to skill :@ an mporei kapios as me help...

Link to comment
Share on other sites

  • 0

8a sto ksana pw an den to katalabeis ok anebazo foto se auto to topiC..lipon kita na deis.. otan bazeis ena skill panw se ena item apo ti exo dei ego leei

Augment Necklace of Valakas an den exei skill panw tou leeii sketo Necklace of Valakas...emena sto server m tin leksi Augment den tin leei enw exei skill to item panw tou..an den katalabes pes m kai 8a anebaso foto se 10 lepta..

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...