Jump to content
  • 0

help me start login server


Mafiwzos

Question

Recommended Posts

  • 0

Xazo eisai pedaki mou ? Sinexizeis na spammareis gia na mazepseis adenas?

 

Dekarmed.

 

@mafiwzos , kane paste edw ta configs tou deuterou gameserver sou.

Commodus re man....

 

 

1: epd eis gold member  mn nmz pos eisai kapiso re vlka!!....

2: auto p leei o  mafiozos.... to kana afto alla me lei etsi mono auto m dixnei apo to post ...tra ama exei pic dn tn vlepw k?

3: dn spamarw gia adenas...

4: ti na ta kanw ta adenas??? omg! :@

5: wres wres m spas ta neura commo :@

6: dn exei akma :@

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Commodus re man....

 

 

1: epd eis gold member  mn nmz pos eisai kapiso re vlka!!....

2: auto p leei o  mafiozos.... to kana afto alla me lei etsi mono auto m dixnei apo to post ...tra ama exei pic dn tn vlepw k?

3: dn spamarw gia adenas...

4: ti na ta kanw ta adenas??? omg! :@

5: wres wres m spas ta neura commo :@

6: dn exei akma :@

 

To kanes polles fores to idio pragma se polla topics.Exeis ginei warn apo mena 2 fores kai alli mia apo krash.

 

Telos.

 

@mafiwzos , des edw analitiko guide :

 

http://www.maxcheaters.com/forum/index.php?topic=61820.0

 

Den kserw ti akrivos ekanes se ola ta configs sou , kai den mporw na sou pw ti na kaneis analitika efoson iparxei guide.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

katarxas cta8ic den exeis to dikioma na brizeis ton Commodus mono egw tou tin leo kai esu exeis -2 kai se blepo se ligo gia ban..

 

Mafiwzos steile mou mnm  na sou to ftia3w  egw ma fou o Commodus sou edose to link kai esu akoma den katalaves  tpt  kai  giati 3ero oti meta 8a mou tin pei o Commodus gia spam kai 8a arpaxtoume gia malakia kai bariemai  kane mou pm...

 

Commodus blepeis oti akoma mia fora edw dikio oti  uparxoun atoma pou den 3eroun tpt kai oti den katalavenoun kai 8elw  na tous ta e3igeis perisoteres fores anti na ka8ese na tous les gia ta adena pou den 3eroun ti kanoun kai den xriazonte....

kai kanto locked

Link to comment
Share on other sites

  • 0

mono egw tou tin leo

 

Ti kaneis?? Kitakse agorina , eisai akomi pedaki katoterou epipedou pou akomi asxoleitai me to pos na ftiaxei ena server.

 

Kserw pios eisai kai exeis ginei idi check apo g mod.

 

 

Min asxoleisai me atoma katoterou epipedou , se rixnoun sto epipedo tous kai se nikoun logo empirias.

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...