Jump to content

Hotelul Pentru Scriitori Netrebnici


Raule

.  

24 members have voted

  1. 1. Cand ia Nervos permisul?

    • Anu asta
      8
    • Anu viitor
      11
    • Niciodata
      5


Recommended Posts

ba Raule.. deci iei au voie sa ne faca toata tara un canal si plini de puskariasi si in toate felurile.. insa noi daca zicem  nubs/ get a life luam BAN?? hai laso balta ma.. dute uitate in ENG spam off sa vezi cat de injurata e tara noastra si noi.. da ce putem face ca nu suntem uniti... LUAM tot noi BAN..

voi ati inceput ma, si  ai luat ban pentru LEECHING

 

 

Link to comment
Share on other sites

Nu, defapt is singuru mod care a incercat sa aduca romani la un spam mic da vad ca voi luati ban si dati vina pe mine, si nu grecii nu-s uniti dupa cate vezi suntem mai multi internationali in staff decat greci.

ba Raule.. deci iei au voie sa ne faca toata tara un canal si plini de puskariasi si in toate felurile.. insa noi daca zicem   nubs/ get a life luam BAN?? hai laso balta ma.. dute uitate in ENG spam off sa vezi cat de injurata e tara noastra si noi.. da ce putem face ca nu suntem uniti... LUAM tot noi BAN..

Link to comment
Share on other sites

voi ati inceput ma, si  ai luat ban pentru LEECHING

 

 

Evil explicai cine a inceput ca asta e batut in cuie.. el nu vede realitatea dane la toti de acolo-1 karma ca ne certam.. sa vezi cati sar pe tine din partea lor.. jumate din moderatori..dar daca imi da unu mie -1 nu se intampla nimic ...hai sai dam si ban ca si asea nimeni nu zice nimic,,,
Link to comment
Share on other sites

nam mai stat sa citesc chiar tot, si ma bag si eu ca musca.....

 

nui frumos raule sa traduci , dar deh asta tie "meseria" .... pt asta ai global mod, eu unu nas avea ce comenta....

ai putea sa traduci si tu mai in avantajul nostru, cel putin partile grave....

 

bubu, posibil ai luat pe drept + karma , dar si la job, iti faci treaba iti iei salariul, injuri seful , te da afara.... mi se pare normal.

e doar un forum , mai calm....

Link to comment
Share on other sites

QQ?

pt un futut de forum?

si va mai si vedeti in fiecare zi...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Batmanilor

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

yo v-am mai zis .. mergeti in plm la o bere nu mai stati pe un forum si sa va certati ca un grec sau alta natie are +1 karma si poate sa zica nsh ce de Romania ... totusi voi de cand sunteti asa nationalisti? sunteti urmasii lu Ceausescu? sa fim seriosi .. Romania e tara de tot cacatu ... nu vedeti ce se intampla in tara asta si cu toti tampiti care il voteaza pe chiorbu ala de Basescu ... chill ... get a real life si gata ....

Link to comment
Share on other sites

nam mai stat sa citesc chiar tot, si ma bag si eu ca musca.....

 

nui frumos raule sa traduci , dar deh asta tie "meseria" .... pt asta ai global mod, eu unu nas avea ce comenta....

ai putea sa traduci si tu mai in avantajul nostru, cel putin partile grave....

 

bubu, posibil ai luat pe drept + karma , dar si la job, iti faci treaba iti iei salariul, injuri seful , te da afara.... mi se pare normal.

e doar un forum , mai calm....

da dar chesttia e ca nam injurat... iam zis ce mia zis si el... mia zis kid/ iam zis kid  mia zis take a life iam zis acelas lucru apoi iam scris lu Raule -traitor ca ii traducea  apoi totul sa calmat am iesit cu nevasta pe afara... am revenit cand sa intru ban...
Link to comment
Share on other sites

nam mai stat sa citesc chiar tot, si ma bag si eu ca musca.....

 

nui frumos raule sa traduci , dar deh asta tie "meseria" .... pt asta ai global mod, eu unu nas avea ce comenta....

ai putea sa traduci si tu mai in avantajul nostru, cel putin partile grave....

 

bubu, posibil ai luat pe drept + karma , dar si la job, iti faci treaba iti iei salariul, injuri seful , te da afara.... mi se pare normal.

e doar un forum , mai calm....

asta mi-e " meseria" daca nu traduceam eu traducea setekh oricum, poate mai baga si el peste ceva :)) oricum ma ce mi-a dat el sa traduc nu a fost nici un flame.

Link to comment
Share on other sites

da dar chesttia e ca nam injurat... iam zis ce mia zis si el... mia zis kid/ iam zis kid  mia zis take a life iam zis acelas lucru apoi iam scris lu Raule -traitor ca ii traducea  apoi totul sa calmat am iesit cu nevasta pe afara... am revenit cand sa intru ban...

el isi permite, tu nu. de asta depinde orice grad.

Link to comment
Share on other sites

mmytza tu nu ai vazut topicul care i l-am facut lui chucky? a chemat toti grecii de pe forum sa ma injure in topic la report section, dar nici un grec nu a patit nimic, inclusiv subsemnatul.

 

na lasa ca nici tu nu esti Sfant .. si Chucky e din Olanda nu e grec .. nu are nici cea mai mica tangenta cu Grecia

Link to comment
Share on other sites

eu nu cred ca tie bubu tiar conveni sa fi intro intrunire importanta intre mai multe comunitati sa spunem, tu sa fi lideru la una, si sa vina un angajat (acela sati fie prieten) si sa inceapa, Yaso coaie, ia zi merem maine la pescuit ? luam si 2 fete, le tam tam prin padure , offf ce bine o sa fie !?!?...

 

asa si lu raule , nul poti face traitor intrun loc plin de gradati ai forumului, printre care este si el... poate sati fie si frate...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...