Jump to content

Hotelul Pentru Scriitori Netrebnici


Raule

.  

24 members have voted

  1. 1. Cand ia Nervos permisul?

    • Anu asta
      8
    • Anu viitor
      11
    • Niciodata
      5


Recommended Posts

da coae, dar ce materii ai avut tu si ce am eu, mate M1 am eu... cel mai greu obiect dintre toate

f' that

citeam cate o mie de pagini si am observat in timp cum ma inclin spre poezie.

Link to comment
Share on other sites

iese bug mafia. Tre sa intelegem ca 2012 nu e pentru toata lumea, si am bucura asta intr-un fel.

2012 si alchimia veninului sunt cele mai bune albume din istoria rapului, parerea mea. Vorba aia,  fiecare cu rapu lui dar practic multi stau sub medie ca semnatura cadrului didactic.

Link to comment
Share on other sites

iese bug mafia. Tre sa intelegem ca 2012 nu e pentru toata lumea, si am bucura asta intr-un fel.

2012 si alchimia veninului sunt cele mai bune albume din istoria rapului, parerea mea. Vorba aia,  fiecare cu rapu lui dar practic multi stau sub medie ca semnatura cadrului didactic.

poate la altii le place BUG Mafia... intra grecii si voteaza crezand ca e L2Mafia hahaha

Link to comment
Share on other sites

Cica erau trei tipi rupti de beti la o masa,povesteau ei.

-Ba, io-s trimisul lui Dumnezeu pe pamint!!!

La care altul:

-Taci ma, ca io-s trimisul lui Dumnezeu pe pamint!

La care cel de-al treilea zice:

-TACETI BA CA N-AM TRIMIS PE NIMENI!!!

 

Link to comment
Share on other sites

Trei cupluri vroiau să intre în rândul oamenilor bisericii, aşa că s-au dus la un preot să îl întrebe ce să facă. Preotul le-a spus că mai întâi trebuie să încerce să reziste fără sex două săptămâni şi după aceea să vină să îi spună cum s-au descurcat.

Primul cuplu era de pensionari, al doilea pe la 40 de ani şi cel de-al treilea erau pe la 25. Se întorc după două săptămâni şi preotul îi întreabă cum s-au descurcat. Pensionarii spun ca n-a fost nici o problemă să se abţină. Sunt primiţi în rândul bisericii.

Cei de 40 de ani spun că a fost greu prima săptămână, dar după aceea a fost floare la ureche. Sunt primiţi şi ei în rândul bisericii.

Când vine rândul celor de 25 de ani, tipul spune:

- Ne-am abţinut cât ne-am abţinut, dar într-o zi, când ea a scăpat cutia de lapte pe jos şi s-a aplecat după ea… fustiţa i s-a ridicat… şi după ce-am văzut ce-am văzut… n-am mai putut să mă abţin! Am simţit că trebuie neapărat să fac sex cu ea acolo, exact în acel moment, altfel o să explodez… şi atunci am făcut dragoste sălbatic, acolo pe jos, am spart şi cutia de lapte, dar nimic nu ne-a putut opri!…

- Îmi pare rău, zice popa, în acest caz nu vă mai putem primi în rândul Bisericii…

- Asta-i soarta noastră! zise tipul puţin dezamăgit, oricum nu ne mai primesc nici la Carrefour!

Link to comment
Share on other sites

Alin se duce la farmacie:

-Saru'mana sunt gay.

Farmacista:

-Asa si?

Alin:

-Si prietenul meu e gay.

Farmacista:

Asa si care e problema mea, ce ma intereseaza pe mine asta?!

Alin:

-Pai a murit.

Farmacista:

-Condoleante si totusi cu ce va pot ajuta?

Alin:

-Pai am cenusa lui aici......Imi puteti face si mie supozitoare?

 

 

hahahahahahahahahhaahahahahah

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...