Jump to content

Hotelul Pentru Scriitori Netrebnici


Raule

.  

24 members have voted

  1. 1. Cand ia Nervos permisul?

    • Anu asta
      8
    • Anu viitor
      11
    • Niciodata
      5


Recommended Posts

GFX cred ca e bun. Si eu am vrut sa-mi cumpar. Dar daca iei suplimente, sa si mananci bine de cel putin 3 ori pe zi daca vrei rezultate!

Atentie sa iei suplimentele cum scrie pe eticheta daca vrei rezultate, si sa nu injumatatesti portiile ca sa te tina mai mult

Link to comment
Share on other sites

GFX cred ca e bun. Si eu am vrut sa-mi cumpar. Dar daca iei suplimente, sa si mananci bine de cel putin 3 ori pe zi daca vrei rezultate!

Atentie sa iei suplimentele cum scrie pe eticheta daca vrei rezultate, si sa nu injumatatesti portiile ca sa te tina mai mult

aasta si fac, am zis sa incep asa mai usor cu pro mass ^^

Link to comment
Share on other sites

Eu de cand merg la sala am obs un lucru: 70% conteaza Alimentatia si Odihna! De geaba tragi ca nebunu daca pierzi noptile si mananci o data normall si bagi 2 portii de GFX... Atentie F mare la odihna si alimetatie. :)

Link to comment
Share on other sites

dany, ai incercat tribulus? am auzit ca creste forta considerabil.

Da am incercat 4 feluri de stimulatoare de testosteron. 3 feluri de tribulus de la 2 firme. Ultima data am luat Animal Stak are ar fii trebuit sa fie ff bun. Mie nu mia mers. La inceput mi-a crescut forta un pic, nu considerabil ca sa cred ca a fost de la tribulus.

De pinde de fiecare om. De metabolismult fiecaruia daca ii merge un produs, daca asimileaza acel produs. Incearca o cutie, nu iti face rau! Eu vrea sa mai incerc Novadex pt testosteron, poate ala imi merge.

 

eddit: Pt testosteron am mai incercat ceva care mi-a placut, TestoCaps, sunt medicamente de la farmacie care cred ca se dau cu reteta

Link to comment
Share on other sites

Da am incercat 4 feluri de stimulatoare de testosteron. 3 feluri de tribulus de la 2 firme. Ultima data am luat Animal Stak are ar fii trebuit sa fie ff bun. Mie nu mia mers. La inceput mi-a crescut forta un pic, nu considerabil ca sa cred ca a fost de la tribulus.

De pinde de fiecare om. De metabolismult fiecaruia daca ii merge un produs, daca asimileaza acel produs. Incearca o cutie, nu iti face rau! Eu vrea sa mai incerc Novadex pt testosteron, poate ala imi merge.

 

eddit: Pt testosteron am mai incercat ceva care mi-a placut, Testo caps, sunt medicamente de la farmacie care cred ca se dau cu reteta

probabil o sa incerc, dar in viitor

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...