Jump to content

Hotelul Pentru Scriitori Netrebnici


Raule

.  

24 members have voted

  1. 1. Cand ia Nervos permisul?

    • Anu asta
      8
    • Anu viitor
      11
    • Niciodata
      5


Recommended Posts

eu nu iau nimic deocamdata

 

Si eu merg la sala de vreo 3 ani si am incercat multe produse... Momentan Mi-am comandat Sizeon si Superpump de la Gaspari. E prima data cand le folosesc pe amandoua. Am mai incercat Sizeon in trecut si a fost f bun. Daca sunt multumit va spun si voua. Cam ce ai vrea sa iti cumperi?

Link to comment
Share on other sites

Si eu merg la sala de vreo 3 ani si am incercat multe produse... Momentan Mi-am comandat Sizeon si Superpump de la Gaspari. E prima data cand le folosesc pe amandoua. Am mai incercat Sizeon in trecut si a fost f bun. Daca sunt multumit va spun si voua. Cam ce ai vrea sa iti cumperi?

eu mi-am luat gigant pro mass, si am gandeam sa mai iau si o creatina monohidrata + dextroza

 

btw am fost de 3 ori la sala pana acum.

Link to comment
Share on other sites

eu mi-am luat gigant pro mass, si am gandeam sa mai iau si o creatina monohidrata + dextroza

 

btw am fost de 3 ori la sala pana acum.

Primele luni e cel mai greu. Esti slabutz? Cand am inceput sa ma duc la sala, aveam 68kg si 33 in brat.. si in 6-8 luni am ajuns la 78-80kg si 39 in brat.. Mancand de 4-5 ori pe zi mult, primele 3 luni suplimente doar creatina, si inca 3 luni Nitrix+ cellmass + NO Xplode de la BSN

Link to comment
Share on other sites

Primele luni e cel mai greu. Esti slabutz? Cand am inceput sa ma duc la sala, aveam 68kg si 33 in brat.. si in 6-8 luni am ajuns la 78-80kg si 39 in brat.. Mancand de 4-5 ori pe zi mult, primele 3 luni suplimente doar creatina, si inca 3 luni Nitrix+ cellmass + NO Xplode de la BSN

da sunt slab..cred ca dupa ce termin gpm o sa iau gfx 8...

Link to comment
Share on other sites

O sa intru ma .

Sa mor eu ce cautat sunt azi zici ca am luat salariul =))

vroiam sa te intreb daca te bagi al cs mod, dar ti-a plecat prietenu noble si nu mai te bagi

Link to comment
Share on other sites

da totusi nu intelegi cei cu "moda" asta cu sala ...

 

fetili is proaste si voi le faceti pe plac =)

 

Eu personal nu merg la sala pt fete :) .. Se mai uite fetele dupa baietii cu muschi, dar doar se uite de obicei. Important e ce ai in cap si in buzunar la femei! Daca n-ai nici bani, nici cap si ai doar muschi e egal cu 0 ..

Merg la sala pt mine,  te ajuta sa fii mai prezentabil in societate si iti da mai multa incredere in tine. :) si la femei si in societare.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...