Jump to content

Hotelul Pentru Scriitori Netrebnici


Raule

.  

24 members have voted

  1. 1. Cand ia Nervos permisul?

    • Anu asta
      8
    • Anu viitor
      11
    • Niciodata
      5


Recommended Posts

stuck sub ? era interesant daca era rata mai mare, nu vreau sa-mi pierd timpul pretios din viata cu un server cu rata x30

 

Am jucat pana acum numai am chef , vorba ta ca sa fac din nou draco set,aq,zaken+6,baium+5,db+F+12 si restu de la jwls de tatteosian + sa mai am am+a+5 cu wm lvl 9 si dc set 120 de coins e cam greu .

Trebuie iara sa farmezi ca spartu 1 an sa faci iteme si nu am timpul ala.

Desi erau ogramada de playeri si o sa ajunga un super server .. in fine bag pula mai bine intru pe un high rate joc 1h la fun si gata :)

 

 

PS:vad ca numai faceti spam amre ciawo.

Link to comment
Share on other sites

hai ma in joc ( adica ramai ca la ora asta nu mai joc nici yo )

 

Pula mea e o treaba la mine nu stiu daca mai joc timpul pe care il am liber nu e necesar..

Link to comment
Share on other sites

bla bla bla

de ce nu esti pe mess

 

sau esti pe inv ?

 

Nu sunt pe mess deloc cred ca ma bag la @TV sparg o samanta si imi termin berica si somn de voie :))

Vorbim maine bro. :)

Pe giants deocamdata numai am chef/nici timp sa intru. (Desi pfff e super srv lume multa e tot ce poti cere)

Link to comment
Share on other sites

Nu sunt pe mess deloc cred ca ma bag la @TV sparg o samanta si imi termin berica si somn de voie :))

Vorbim maine bro. :)

Pe giants deocamdata numai am chef/nici timp sa intru. (Desi pfff e super srv lume multa e tot ce poti cere)

 

na bun .. mai vorbim .. bafta ;)

Link to comment
Share on other sites

na bun .. mai vorbim .. bafta ;)

 

Da vorbim maine dimineata.. adica pe la 11:30 cam asa ca atunci se trezeste sultanu :))

Pula mea poate mai intru bag o donatie de 200 de euro si numai ma chinui =))

 

PS:Nu am donat niciodata bani pe vreun srv de l2.

Dar acum realizez ca distractia costa..

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...