Jump to content

Hotelul Pentru Scriitori Netrebnici


Raule

.  

24 members have voted

  1. 1. Cand ia Nervos permisul?

    • Anu asta
      8
    • Anu viitor
      11
    • Niciodata
      5


Recommended Posts

ai inteles macar mesaju?

intrebi si tu ca ala', sa nu dau nume... dupa ce ai citit biblia ai inteles mesajul ?

de cand trebuie sa inteleg acelas mesaj ca si tine ? eu sper ca artistii nostrii au mesaje mult mai bine ascunse, sa inteleg ca nu ? sau sa inteleg ca ai stat de vorba/e vreun interviu legat de piesa in care artistul si-a expus mesajul ?

Link to comment
Share on other sites

intrebi si tu ca ala', sa nu dau nume... dupa ce ai citit biblia ai inteles mesajul ?

de cand trebuie sa inteleg acelas mesaj ca si tine ? eu sper ca artistii nostrii au mesaje mult mai bine ascunse, sa inteleg ca nu ? sau sa inteleg ca ai stat de vorba/e vreun interviu legat de piesa in care artistul si-a expus mesajul ?

eu te-am intrebat daca ai inteles mesaju melodiei, ce era asa greu sa raspunzi? e chiar usor de inteles

Link to comment
Share on other sites

eu te-am intrebat daca ai inteles mesaju melodiei, ce era asa greu sa raspunzi? e chiar usor de inteles

ok, da. l-am inteles.

insa tu crezi ca am inteles acelas lucru ca si tine ?

Link to comment
Share on other sites

eu unul nu cred in masoni + rapperii din romania, ci doar intr-un mod de a atrage atentia (in acest caz).

cat despre strainatate, din ce am gasit eu pe net, inteles de la oameni care sunt mai mult implicati in astfel de lucruri... nici acolo nu e cum vezi prin documentarii :))

dar asta e doar parerea mea. :good sir:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...