Jump to content

Hotelul Pentru Scriitori Netrebnici


Raule

.  

24 members have voted

  1. 1. Cand ia Nervos permisul?

    • Anu asta
      8
    • Anu viitor
      11
    • Niciodata
      5


Recommended Posts

astept Diablo cu nerbadare :> sa vedem ce o sa fie :D

 

Si Terra pare promitator

Am jucat Terra pe un server rusesc ,este un fel de server emulator , nu-mi place  gameplayul, in schimb, grafica este de nota 10:) .

 

Link to comment
Share on other sites

Ajung la 620 de posturi si ma las de treaba (inclusiv de mxc) daca Maxtor nu face ceea ce i-am propus.

tu pierzi mai mult ca el =)

 

asta pe serverele java full de buguri facute de lituanieni :))

nu, asta era officialu ;)
Link to comment
Share on other sites

ranku

 

hah, pai asta e faza, uite sa va arat quoteul de la topicul meu din mxc staff section

 

 

 

request demotion

« on: Yesterday at 10:36:16 PM »

from cs mod and as I told you via pm, go create a new group: Trade Moderator, it's more suitable for me at this moment.

Link to comment
Share on other sites

:)) eu unul nas face asta, pt ca nusi poate risca reputatia forumului pt 1 membru.

ce faci tu acolo nu tine de mxc sau de ranku tau de cs mod. ci de faptu ca au prins incredere cativa membri in a face trade prin tine.

daca ar face rank special pt asta, si tu ai scamma mai tarziu lumea sar plange lu maxtor nu tie, pt ca e "feature" ce tine de forum.

 

bucurate cu cs mod si fati treaba pe care o ai, nu mai visa sa schimbi lumea, ai sa vezi ca dupa fiecare usa deschisa mai urmeaza una sa se deschida.

Link to comment
Share on other sites

:)) eu unul nas face asta, pt ca nusi poate risca reputatia forumului pt 1 membru.

ce faci tu acolo nu tine de mxc sau de ranku tau de cs mod. ci de faptu ca au prins incredere cativa membri in a face trade prin tine.

daca ar face rank special pt asta, si tu ai scamma mai tarziu lumea sar plange lu maxtor nu tie, pt ca e "feature" ce tine de forum.

 

bucurate cu cs mod si fati treaba pe care o ai, nu mai visa sa schimbi lumea, ai sa vezi ca dupa fiecare usa deschisa mai urmeaza una sa se deschida.

tu chiar crezi ca-mi pasa de rankul meu ? asculta, eu fac mm la tradeuri pentru ca ma pricep si stiu acum totul despre paypal / libertyreserve / moneybookers ( care acum e Skrill ) / paysafecard.... si vreau sa am Trade Mod ca sa nu ma limitez doar la Items&Chars ptr L2... ci si pe general marketplace ... si in al 2'lea rand, nu pot sa dau tzeapa pentru ca eu nici macar nu ma ating te bani cand fac mm, asta e partea frumoasa ;)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...