Jump to content

Hotelul Pentru Scriitori Netrebnici


Raule

.  

24 members have voted

  1. 1. Cand ia Nervos permisul?

    • Anu asta
      8
    • Anu viitor
      11
    • Niciodata
      5


Recommended Posts

i7 loled.....e cea mai buna solutie la gaming...placa video e buna dar daca poti gasi un nVidia GTX 400+ e perfect...

Cred ca o sa mai am rabdare o luna si o sa imi iau din romania.

sper sa ies si mai ieftin, si cu garantie pe fiecare piesa ..

pana atunci spam amre

Link to comment
Share on other sites

faza e sa aiba si un cooler bun ca sa nu piarda din putere.....

Nu pricep asta .. placa video are cooleru ei, iar la procesor nu stiu daca conteaza prea mult .. adica eu merg pe varianta ca daca e cooler se invarte. Daca se invarte face aer, se racoreste .. simplu, nu ?=)

Link to comment
Share on other sites

Nu pricep asta .. placa video are cooleru ei, iar la procesor nu stiu daca conteaza prea mult .. adica eu merg pe varianta ca daca e cooler se invarte. Daca se invarte face aer, se racoreste .. simplu, nu ?=)

 

Mda fa ca mine imi iau procesor si stau cu cooler stock care e o porcarie de cooler pus sa fie acolo nu de altceva..

La placa video depinde de ce iti iei cum si la procesoare unele coolere stock sunt ok,dar in cazul meu mi-am bagat ceva in el ..

 

PS:Daca tot iti bagi bagi in I7 credema ca merita sa ai si un procesor bun ptr el +o carcasa spatioasa si bine aerisita (vezi HAF MASTER 925)

Asta e parerea mea tu fa cum sti tu mai bine :)

Link to comment
Share on other sites

Mda fa ca mine imi iau procesor si stau cu cooler stock care e o porcarie de cooler pus sa fie acolo nu de altceva..

La placa video depinde de ce iti iei cum si la procesoare unele coolere stock sunt ok,dar in cazul meu mi-am bagat ceva in el ..

 

PS:Daca tot iti bagi bagi in I7 credema ca merita sa ai si un procesor bun ptr el +o carcasa spatioasa si bine aerisita (vezi HAF MASTER 925)

Asta e parerea mea tu fa cum sti tu mai bine :)

 

deja o dai in overclock

Link to comment
Share on other sites

Mda fa ca mine imi iau procesor si stau cu cooler stock care e o porcarie de cooler pus sa fie acolo nu de altceva..

La placa video depinde de ce iti iei cum si la procesoare unele coolere stock sunt ok,dar in cazul meu mi-am bagat ceva in el ..

 

PS:Daca tot iti bagi bagi in I7 credema ca merita sa ai si un procesor bun ptr el +o carcasa spatioasa si bine aerisita (vezi HAF MASTER 925)

Asta e parerea mea tu fa cum sti tu mai bine :)

 

1. i7 e procesorul, lol la tine m-ai spart =))

2. daca vreti recomandare de PC, scrieti pretul si va fac eu pc`ul pe componente

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...