Jump to content

Hotelul Pentru Scriitori Netrebnici


Raule

.  

24 members have voted

  1. 1. Cand ia Nervos permisul?

    • Anu asta
      8
    • Anu viitor
      11
    • Niciodata
      5


Recommended Posts

mi se pare mie sau la sensation black la videou de pe youtube la 01:07 cand incepe bassu ala pizda care se tot repeta constant se poate face jump style :D mai mult ca sigur pe el

da

daca nu vrei sa=ti sacai "prietenu" posteaza la sectiunea de help ;d

da
Link to comment
Share on other sites

yea :) sunt super tari petrecerile ... desi in ultimul timp nu mai e asa grozava muzica ... dar totusi ... merge ... cu 200 de euro iei un bilet super bun :)

a fost si in romania anul trecut ... dar nu m-am dus ... e prea cocalarime la noi :)

Link to comment
Share on other sites

aeon uite :

bufferu e : http://www.maxcheaters.com/forum/index.php?topic=116271.0

la buffer vreau sa-i pun schema ... sa pot utiliza schema ... dar nu ma duce capu cum sa implementez functia asta ... daca are vreunu din voi npc-ul asta sau un alt aio npc pt freya si poate sa-l sharuiasca cu mine ar fi super asta pare minunat .. sa zicem ca ii dau de cap sa-l fac pt freya .. dar cu bufferul chiar nu ma descurc sa-i pun schema ... dar again .. daca il aveti freya ready ... as fi recunoscator

Link to comment
Share on other sites

acolo scrie ca e testata succesful pe epilogue nu pe freya deci pe freya s-ar putea sa nu mearga.

 

a u vrei ptr serverul tau? plm nu le am cu progamarea dar pot intreba pe cnva , 2 sec sa vad dak e on :P

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...