Jump to content

[GR][Report] Locked Topic without reason....


DaggerPower21

Recommended Posts

Ti leei pedia pos tin eidate edw mesa kanete lock topics kai xwris reason twra????

 

http://www.maxcheaters.com/forum/index.php?topic=119338

 

kai min me peite gia advertise kai mlkies giati den kanw advertise kapio allo forum paromio me MxC

 

apla ediksa ena neo L2TopSite pou eixe aniksi www.hopzones.net .

 

 

Link to comment
Share on other sites

to exete kanei post 982314 fores.

 

file mou to link mpori na exei mpi kai se allo topic alla egw ekana new started topic oti dixno to topsite....

 

allo to oti exei grafi to link se kapio post...

kai allo ena new starter topic me parousiasi enos neou topsite...

 

 

Link to comment
Share on other sites

nai ala akoma den exeis parei xampari pws exoun kanei post 10+ threads gia advertise to hopzones. Eipame 1 ok, ala eseis to apoteliosate

Link to comment
Share on other sites

nai ala akoma den exeis parei xampari pws exoun kanei post 10+ threads gia advertise to hopzones. Eipame 1 ok, ala eseis to apoteliosate

 

file mou allo to oti exei grafi to link kai allos o skopos pou anikse to topic...

 

Link to comment
Share on other sites

Εγώ άλλο θέλω να ρωτήσω. Ποια η διαφορά από το κανονικό hopzone; Το χρώμα και το s στο τέλος του ονόματος; Πολύ πρωτότυπο.

 

 

Έλεος..

Link to comment
Share on other sites

Εγώ άλλο θέλω να ρωτήσω. Ποια η διαφορά από το κανονικό hopzone; Το χρώμα και το s στο τέλος του ονόματος; Πολύ πρωτότυπο.

 

 

Έλεος..

 

file mou akomi kai ena gramma kani tin diafora dialdi apoktounte nea dikaiomata gia ena neo onoma...

opws px ama exeis dei to "epic movie" pou korideboun alles tainies se polous titlous apo tainies ena gramma exoun allaksi...

 

kai to 8ema einai oti 8eloume na proo8isoume to HopZones.Net opws to hopzone h to l2topzone.

kai na gemisi kai afto servers giati aksizi epidi einai poli kalo topsite dialdi den einai san ta alla topsites pou exoun apla count gia vote....

Link to comment
Share on other sites

Εγώ άλλο θέλω να ρωτήσω. Ποια η διαφορά από το κανονικό hopzone; Το χρώμα και το s στο τέλος του ονόματος; Πολύ πρωτότυπο.

 

 

Έλεος..

Ama tous parei xampari to hopzone tha tous to klisei ala afto einai mia ali istoria
Link to comment
Share on other sites

Ama tous parei xampari to hopzone tha tous to klisei ala afto einai mia ali istoria

 

tespa egw apla zitaw to topic na gini unlocked giati den yparxi kapio sobaros logos gia na einai locked...

kai sou to exw eksigisi pio panw..

Link to comment
Share on other sites

Epeidh einai diko s t les auto oxi epeidh to brhkes

 

file mou an htan diko mou 8a eixa poli perisotero kosmo mesa pistepse me.....

 

apla ta exw pari edw mesa meta ton ka8e m@l@k@ edw mesa na kanei locked topic xwris sobaro reason

 

h kai genika osoi exoun ena rank parapano kanoun oti goustaroun edw mesa.....

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...