Jump to content

Πειτε μου την γνωμη σας


Kяaσh

Recommended Posts

Eimai 17 Kai Se Ligo Kleinw Ta 18

Ε τσίμπα το Rs τοτε. Μεχρι να γίνεις 20 ( δίπλωμα Α1 ) θα έχεις αποκτήσει μια στοιχιώδη εμπειρία και δεν θα εχεις προβλημα και με τον νομο. Οποτε μετα πας σε κατι ακριβότερο ( ισης τιμης με το Ninja) και σε μεγαλύτερο κυβισμο!
Link to comment
Share on other sites

Krash akoma mixanaki prospa8eis na pareis? :P

 

 

Aprilia RS125=Γκαζι(νευρο),ομορφια,αναρτησεις,φρενα,εξοδα

 

Kawasaki 250=Αξιοπιστια,ροπη(γραμμικη λειτουργια),φθηνια

 

 

Το rs είναι πιο αγωνιστικό... Το ninja είναι πιο άνετο.. Διαλέγεις ανάλογα με τις διαθέσεις σου... Θέλεις άνεση ή επιθετικότητα?? Ξέσπάσματα και νεύρο ή γραμμικότητα και σταθερό γκάζι??

 

Υπαρχει ένα θέμα.. Το rs είναι δίχρονο και μπορεί να αντιμετωπίζεις προβλήματα.. Δεν θα μπορείς να πηγαίνεις τελική στην εθνική συνεχόμενα γιατι απο ότι λένε η παρατεταμένη οδήγηση με πολλές στροφές μπορεί να φέρει προβλήματα στα δίχρονα.. Επιπλέον θα έχεις κάποια ακριβά ανταλλακτικα και θα περιμένεις πολύυυυυυυ καιρό να σου τα στείλει η απρίλια...

Εγώ περίμενα ΔΥΟ ολόκληρους μήνες μια ντίζα για την αντλία λαδιού!!!!

 

Η Καβ(λ)ασάκι δεν ξέρω πώς τα πηγαίνει απο εξυπηρετηση στα ανταλακτικα...

 

Εγώ στην θέση σου θα επέλεγα το ninja μιας και προσφέρει ίδια ισχύ και μπορώ να το ΛΙΩΣΩ άφοβα όντας τετράχρονο...

 

Apantiseis pou vrika sto internet.

 

Link to comment
Share on other sites

Ε τσίμπα το Rs τοτε. Μεχρι να γίνεις 20 ( δίπλωμα Α1 ) θα έχεις αποκτήσει μια στοιχιώδη εμπειρία και δεν θα εχεις προβλημα και με τον νομο. Οποτε μετα πας σε κατι ακριβότερο ( ισης τιμης με το Ninja) και σε μεγαλύτερο κυβισμο!

Re i Ninja einai 250 sta 18 bgazw diplwma A1 ..
Link to comment
Share on other sites

Re i Ninja einai 250 sta 18 bgazw diplwma A1 ..

Sorry, Α1 κατηγορία είναι για μηχανάκια εως 125cc.. Α κατηγορία, απεριοριστων κυβικών εννοούσα..
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now


×
×
  • Create New...