Jump to content
  • 0

Need Developer gia L2j


Zedonious

Question

Paidia asap kapios na me kanei add ... L2MaxPayne@hotmail.com na xerei kala apo develop enas kalos paixtis me eftiaxe server o ~ORAFAEL~ poli kalos alla 8elw na sinexisei kapios allos developer ... 8elw na mpei to antihack kai ta buffer sto server m !! tnx

Link to comment
Share on other sites

Recommended Posts

  • 0

gia na lew help .. malon tpt ..

 

tote file tsampa to kaneis to post... ota 8eleis developer kai 8eleis asap opos les kai 8eleis na ftia3eis to pack sou prepei na doseis lefta i na ta kaneis mono sou kai ektos apo ayto to pack einai Preconfigured  kai den mporis na to fix

 

 

  kai exeis kanei post se la8os section kai to sosto einai edw [Request] Dev Help [L2J] Gr

Link to comment
Share on other sites

  • 0

koita 1 ) kai kalos na itan den 8a edina money pote m gia ena paixnidi

        2 ) vrika to site kai eipa na zitisw help min to kritakaris auto nab eimai kai 8elw kapios na me voi8isei an mporei kapios as kanei add oxi comments... gia na ta poume

 

thnx

Link to comment
Share on other sites

  • 0

tote file tsampa to kaneis to post... ota 8eleis developer kai 8eleis asap opos les kai 8eleis na ftia3eis to pack sou prepei na doseis lefta i na ta kaneis mono sou kai ektos apo ayto to pack einai Preconfigured  kai den mporis na to fix

 

 

  kai exeis kanei post se la8os section kai to sosto einai edw [Request] Dev Help [L2J] Gr

+1 se preconfigured pack den mporeis na kaneis allages sto core.Alla buffer mporeis na valeis.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Paidia ego 8elo develper...alla oxi gia panta...na mou kanei to pack kai telos...vevaia 8a exei antamivi gt den einai gtp server...kai episis o server einai se etairia!Opoios 3ereis apo kalo develop  l2j gracia final pm me!

Link to comment
Share on other sites

  • 0

koita 1 ) kai kalos na itan den 8a edina money pote m gia ena paixnidi

        2 ) vrika to site kai eipa na zitisw help min to kritakaris auto nab eimai kai 8elw kapios na me voi8isei an mporei kapios as kanei add oxi comments... gia na ta poume

 

thnx

 

 

katarxas file mou exeis parei ena pack preconfigured pou akoma kai na mpei kapoios na se help den 8a kataferei tpt giati  exei bug polla kai dn mporeis na to fix ..

 

den kritikaroume edw prospa8oume na help olous.. alla esu ektos apo ayto  zitas ena developer gia ena preconfigured pack pou ama ekanes ena mikro search 8a eblepe pou exoun ginei polla post gia to idio 8ema kai exoume pei polla pragmata...

 

kai kati allo ama 8eleis help kai na sikoseis server prepei na  ma8eis kapoia pragma prin sikoseis server.. den einai efkolo pragma na sikoneis ena server me preconfigured pack giati aplos 8a 8eleis para polla pragmata... kai kati allo welcome sto forum

 

diavase kai ta rules  Our Forum Rules - Updated 01.12.09

Link to comment
Share on other sites

  • 0

flash sorry alla den zitaw polla to antihack kai mia buffer den xerw na tin vazw tin vazw alla to kanw la8os.... auta zitaw... an einai kante locked to post m.. soz

 

Link to comment
Share on other sites

  • 0

flash sorry alla den zitaw polla to antihack kai mia buffer den xerw na tin vazw tin vazw alla to kanw la8os.... auta zitaw... an einai kante locked to post m.. soz

 

 

 

file i buffer ginete na tin peraseis einai to poio ligo ayto... kai bale photo apo to problima pou exeis...

 

ta antihack pou zitas 8elwn java code edit  pou exeis den mporeis na to kaneis se ayto to pack me tpt ....l

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...