Jump to content

klepste accounts .


matrixx

Recommended Posts

m'aresei p to perasane merikoi kai gia kainotomia. ftia3te mia engine me to sc-keylog p na legetai kapws etc: adenahack i oti allo paraplanitiko skeftite. Balte kai to eikonidio tou l2 kai telos kai ena munuma la8ous, gia na min upopteutei tpt. An ru8misate kala tin engine 8a sas stelnei ka8e toso oti kategrapse sto mail sas.

 

Alla gia osous exoun asxolu8ei polu kairo me tous keylogger, i kaluteri lusi einai mia: BIND.

 

Ftia3te mia apli engine tou keylogger p 8a stelnei log ka8e 24h sto mail sas.

Ftia3te ena proggy (aplo programma p dn xreiazetai kan na douleuei) me onoma adenahack ktl, me ta pedia (ligo polu oloi 3eroume na to kanoume auto e?):

 

Username:

Pwd:

Adena: <posa adena 8eleis>

 

Kante bind ta 2 programmata (tin engine kai to adena hack) se 1 teliko .exe arxeio.

 

Nomizw pws katalabainete ta upoloipa.

 

 

 

P.S.: 8a kanw 3exwristo topic gia auto, pio kalogrammeno, plz min to kanete copy, 8a to grapsw kai agglika.

 

 

 

 

 

pantos kai auto me to mirc script einai to idio panw-katw

Link to comment
Share on other sites

Ton matrixx ton exw sto msn k prin 2 meres mou tou eipa sto msn k kala ti ginetai ? k m leei min m milas ftiaxnw to beta...ante matrixx ti egine mas ksexases?:S an k dn ithela na pw auto sto post m ... auto ithela ----->

 

--->Lostos Otan To Bgaleis kathara kane kati parapanw ... epeidi meriki dn 3erw na xrhshmopoioun to sg-keylogpro na kaneis me photo ena topic pou na leei pos na kaneis auta pou les edw pera... k kati allo to sg-keylogpro einai demo k dn ginetai douleia :S gt piga na kanw kati :S eleoC ;( k na kaneis me photo sto idio topic pos na ftiaxnoume programa...:P

thnx

panta filika...TitoS13

 

Link to comment
Share on other sites

Ton matrixx ton exw sto msn k prin 2 meres mou tou eipa sto msn k kala ti ginetai ? k m leei min m milas ftiaxnw to beta...ante matrixx ti egine mas ksexases?:S an k dn ithela na pw auto sto post m ... auto ithela ----->

 

--->Lostos Otan To Bgaleis kathara kane kati parapanw ... epeidi meriki dn 3erw na xrhshmopoioun to sg-keylogpro na kaneis me photo ena topic pou na leei pos na kaneis auta pou les edw pera... k kati allo to sg-keylogpro einai demo k dn ginetai douleia :S gt piga na kanw kati :S eleoC ;( k na kaneis me photo sto idio topic pos na ftiaxnoume programa...:P

thnx

panta filika...TitoS13

 

 

 

Nai ok tha balw kai photos:P oso gia ta programs p 8a xrisimopiisw gia na mi 8ewri8oun warez, na ta anebasw rapidshare k etc dn 8a 8ewrountai warez? (erwtisi pros moderators), mi faw kana -1 karma ap to pou8ena!

Link to comment
Share on other sites

yparxoyn poly pio aploi tropoi gia na ginei ayto, arkei na exete kapoio static ip i kai mesw dyndns. Anoigete mia selida poy kanei logging, kanete ena programmataki to opoio na emfanizei tin arxiki selida toy lineage me ta inputs, afinete ton xristi na kanei kanonika login kai molis patisei to login kanete ena pseftiko disconnect kai ekteleite to kanoniko l2. En tw metaksy anoigete tin selida apo to mini site sas kai stelnete ekei san parametro ta un kai pass. to prog se delphi den einai panw apo 50 grammes kwdika. kai sigoyra den to pianei kanena antivirus - firewall epeidi xrisimopoioyme ports toy ie (80).

Link to comment
Share on other sites

yparxoyn poly pio aploi tropoi gia na ginei ayto, arkei na exete kapoio static ip i kai mesw dyndns. Anoigete mia selida poy kanei logging, kanete ena programmataki to opoio na emfanizei tin arxiki selida toy lineage me ta inputs, afinete ton xristi na kanei kanonika login kai molis patisei to login kanete ena pseftiko disconnect kai ekteleite to kanoniko l2. En tw metaksy anoigete tin selida apo to mini site sas kai stelnete ekei san parametro ta un kai pass. to prog se delphi den einai panw apo 50 grammes kwdika. kai sigoyra den to pianei kanena antivirus - firewall epeidi xrisimopoioyme ports toy ie (80).

 

egw pali ekana kati alo

 

eftiaksa ena irc client pou na mpenei se ena sigkekrimeno server kathe fora me alo nick xwris na fenete oti mpenei irc

ipotithete pos sou dinei adena ala molis patiseis to "take the adena" stelnei se ena sigkekrimeno onoma sto irc ta stixia tou account

Link to comment
Share on other sites

kala yparxei kosmos pou thn pataei akoma me fake prog keylogger? dld 8a dei kapoios apo sas ena prog pou tou zhtaei username k pass kai 8a to valei? wtf? pragmatika aporw yparxoun akoma tetoia zwa?!!?

Link to comment
Share on other sites

na me kai egw!!!

hmm keylogger script ti skt...hmm ne ok..mporei na doulepsei...ante na doume...

 

Matrixxx se xriazomasteeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

Link to comment
Share on other sites

Re ele0c ti ginetai edo pera exo xematiasti na vlepo 4 selides.  Ala pouthena  den vlepo enalink nalei :Download program here or:  this is the link

ti trexi re pedia .den antexo allo

A  sry p to grafw auto alla  akouste ena serveraki p poloi exou xetrelathi 

http://outoftime.gr>downloads>l2patch here einai hosts  interlude 

xwraei 800ppl max alla den exei polla atoma gi aYTO BEITE apo septembrio GvE,X200,AND PVP WITH NO RULES AND  FREE BUGS!! 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...