Jump to content

Tropoi Gia Na Bgalete Adena Ston L2Gold


mVecAtoR

Recommended Posts

Loipon geia sas 8a postarw kati geleious tropous gia na bgalete lefta ston l2 gold

 

1os Tropos : Pate Heine kai agorazete apo players osa pio polla bog boreite. Meta patate de3i klik gia na spasete to 1 se ala 9 (ola 8a ginoun +1) To sabbato i tin Kiriaki loipwn pate kai ta poulate oxi 2-5 kk alla 8-10kk etc 8a ta agorasoun ola! (To exw testarei. Gia auto me to sabbato kai tin kiriaki mou to eipe mia IG kai den tin pistepsa ala afou to ekana mia ebgala 200kk se mia mera :P)

 

2os Tropos : Kanete ena nani Bounty Hunter to pate 78 lvl kata protimisi opws exw kanei pate ta skills (sweep,spoil +7 i oso boreite)

ama 8elete t kanete kai kana reb (egw exw kanei 3 :P) PROSOXI: ama exete kanei + ta skills kai meta to reb ta skills 8a girisoun 3ana +0. Loipon afou ta kanete ola auta pate blazing swamp kai anevenete oso pio panw boreite (apo mia anifora me lava) tote arxizete spoil kill to mob kai sweep kai pick up ta drops etc 8a to kanete auto 1 wra (oso diarkesoun ta buffs sas) kai 8a exete peripou 580 water mantra 500 wind mantra 300 silver nugget kai +5-7kk parapanw opote pate kai poulate ta water,wind silver nugget se private shops kai tsaf 40-60kk epipleon :)

 

3os tropos : Pate me to nani sas Elven Ruins kai arxizete spoil tous zombie warlords autoi petane enria. ta alla mobs spoil gia wind kai fire mantra.

 

4os tropos : Kanete warlord kai pate me ta podia giant gave mpainete mesa kai pairnete osa pio polla mobs mporeite ekei 8a xestite sto taliro p leme :P O 3aderfos m to ekane auto epi 4 wres kai ton 3o tropo alles 2 kai evgale 800kk se mia mera !

 

Autoi itan oi geleioi tropoi :P Ps. Ama o server p paizete exei kati san ta fire mantra ktl. kante to idio :P

Link to comment
Share on other sites

to prwto to exei kanei post o pro playah yol2goldyo

 

 

 

kai ston 4o tropo palia me eixane kanei powerlevel enas warlord me dreadbane se 1 wra gia 40kk, ala me ta drops p sikwsa ta evgala me to parapanw..:P

ti krima pou einai o kosmos twn scammer..tha mporouse na itan kalos server

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

pane GCpare ta giants pou den peftoun efkola kai kane trenaki pano sotus char poy varane me dreadebane

ta pola mobs.. kalo 8a itan na pas me dagera h BD na min se varane ta mobs k na perimenis na dropari o alos :D

ala na xereis an se piasoun dlvl h ban :D

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 4 weeks later...

re paidia an kanw reb ton spoiler m kai meta ton exparw me enan allon m paixth, tote o spoiler m dn tha einai toso dinatos oso tha ton ekana monos me ton eauto t exp?

0p0s k na to kaneis to exp, me reb i xwris, ta stats aneuenoun to idio me ka8e lvlup

 

Link to comment
Share on other sites

Ston 3 tropo,ekei p les oti xaneis to skill einai la8os,gt 8imame eixa ena reb k eixa kanei spoil+8,ekana kai allo kai to spoil otan ksanavgike itan+8 xD

 

pane GCpare ta giants pou den peftoun efkola kai kane trenaki pano sotus char poy varane me dreadebane

ta pola mobs.. kalo 8a itan na pas me dagera h BD na min se varane ta mobs k na perimenis na dropari o alos :D

ala na xereis an se piasoun dlvl h ban :D

etsi eixa vgalei baium k ipos :D prin vgoun ta rules gia ban/dlvl

Link to comment
Share on other sites

Ston 3 tropo,ekei p les oti xaneis to skill einai la8os,gt 8imame eixa ena reb k eixa kanei spoil+8,ekana kai allo kai to spoil otan ksanavgike itan+8 xD

 

se emena (me sps) egine +0 :X
Link to comment
Share on other sites

I akomi boris polu aploustera , na exis 1 char p na pulai fire mantra akriva , ke enan dipla p na agorazi fire se xamili timi. Apla ka8e 5-6 ores 8a dinis apo to <<buy shop >> sto <<sell shop>> ola ta fire gia na ta poulisi .

 

Poloi apelpizmenoi 8eloun epigon adena ke s pouloun fire se xamili timi . + Arketoi kaimenoi den exoun na paroun S items gt ta spasan me + , k s agorazun ta fire , An exis kalo pc ke boris na to afinis anixto ti nixta , 8a bgalis ti bdomada 1kkk +++ , ke apla 8a ka8ese

Link to comment
Share on other sites

I akomi boris polu aploustera , na exis 1 char p na pulai fire mantra akriva , ke enan dipla p na agorazi fire se xamili timi. Apla ka8e 5-6 ores 8a dinis apo to <<buy shop >> sto <<sell shop>> ola ta fire gia na ta poulisi .

 

Poloi apelpizmenoi 8eloun epigon adena ke s pouloun fire se xamili timi . + Arketoi kaimenoi den exoun na paroun S items gt ta spasan me + , k s agorazun ta fire , An exis kalo pc ke boris na to afinis anixto ti nixta , 8a bgalis ti bdomada 1kkk +++ , ke apla 8a ka8ese

xmmm 8a to balw san 5o tropo :P Alla omws mexri na farmareis to fire .... Mono me kalo spoiler me +7 spoil kai +7 sweep (opws o dikos m :P) Twra kai pali einai diskolo giati fire mantras peftoun 100% apo ta vampires kai einai ligo diskolo na ta ri3eis monos (party ftw :D)
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now


×
×
  • Create New...