Jump to content

Παιδια καπιος Help me!!!


Recommended Posts

Σας Παρακαλω λιγο Help... Μπορει να ειναι λιγο ακυρω δεν εχω αλλη λυση...Εχω προβλημα με τα Port εχο Στησει των Server...Ανοιγω των Server me 127.0.0.1 Μπενει και ειναι κομπλε με 127.0.0.1... οταν βαζω στο ExternalHostname το IP Biastisftw.no-ip.biz... και στο απο κατω στο InternalHostname βαζω που το βρησκω απο το Εναρξη και Εκτέλεση... και στο cmd αι pconfig λεει Διεύθυνση IP..........Μασκα υποδικτύου .....:  και Προεπιλεγμένη Πύλη ...... : ....Εγω βαζω το ...!!!!Ενω εχω το το προγραμματα no-ip. και το εχω ανοικτω οταν Προσπαθω να μπω!!!!Εχω rooter THOMSON TG585 v7 για να μπω στο Roouter παταω Και για να φτιξω τα port ΠαταωToolbox--> Game & Application Sharing ---> Create a new game or application (Και λεει Τερμα  πανω λεει) Enter the name of the new game or application

NAME: βαζω Lineage

Πιο κατω λεει

Select how you want to define the new game or application

Τελος Παντων παταω  Manual entry of port maps next λεει (No port maps defined for this game or application.) και βαζω τα port βαζω: 

            7777                                                          2106                                                  9014

(....Any....το ....7777...Any..7777 και Αdd) Μετα (...Any....το ....2106...Any..2106 και Αdd)Μετα ....Any....το ....9014...Any..9014 και Αdd και

.............7777                                                          2106                                                  9014

Μετα αφου τα φτιαξει παταω εκει (Assign a game or application to a local network device) λεει να τα βαλω σε ενα pc το βαζω και διπλα απο add εχει ενα κουτακι που βαζεις N στο (log) και add ενω εχω φτιαξει στο system που να λεει ServerAddr: biastisftw.no-ip.biz δεν πεζη ενω αν Βαλω στο σystem αντι (biastisftw.no-ip.biz) to Στο pc μου και στο αλλο pc πεζω με των αλλο που ειναι Συνδεμενο με modem Μου.....Αλλα οχι με αλλους στο Internet....Συγνωμη για την ζαλαδα αλλα σας Παρακαλω να με Help Καπιος Αναγκη με περιμουνουν 20 ατομα να μπουν....ΚΑΝΤΕ ΚΑΤΗ!!!ΤΙ ΑΛΛΟ ΝΑ ΚΑΝΩ ΔΕΝ ΞΕΡΩ!!!!! Τι γινετε δεν δουλεβουν τα Port?....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...