Jump to content

[Tutorial][Full Guide]Πώς να φτιάξετε ένα multisell.


Recommended Posts

  • 3 months later...
  • 1 month later...
  • 3 weeks later...
  • 2 months later...
  • 3 weeks later...

Παιδια εχω ενα προβλημα.Το εκανα κανονικα και μπορω να πω οτι εντυπωσιαστηκα γιατι δεν πιστευα οτι θα το εφτιαχνα ποτε.Οκ το shop και το multisell. Εχω βαλει μια Vespar Armor να πουλαει.Μπαινει κανονικα αλλα μου βγαζει μαυρα τετραγωνακια,δεν ξερω αν με καταλαβαινετε.Αλλα στον παιχτη το εμφανιζει κανονικα και την στολη οχι μαυρο τετραγωνακι.Αν εχετε καταλαβει σας παρακαλω μια απαντηση.

 

Ζηταω συγγνωμη αν ειμαι σε λαθος section !

 

Ευχαριστω για τον χρονο σας

Link to comment
Share on other sites

Παιδια εχω ενα προβλημα.Το εκανα κανονικα και μπορω να πω οτι εντυπωσιαστηκα γιατι δεν πιστευα οτι θα το εφτιαχνα ποτε.Οκ το shop και το multisell. Εχω βαλει μια Vespar Armor να πουλαει.Μπαινει κανονικα αλλα μου βγαζει μαυρα τετραγωνακια,δεν ξερω αν με καταλαβαινετε.Αλλα στον παιχτη το εμφανιζει κανονικα και την στολη οχι μαυρο τετραγωνακι.Αν εχετε καταλαβει σας παρακαλω μια απαντηση.

 

Ζηταω συγγνωμη αν ειμαι σε λαθος section !

 

Ευχαριστω για τον χρονο σας

 

Έχει σχέση με το client, και όχι με όσα έκανες server side (multisells & SQLs).

Μπορείς να ζητήσεις βοήθεια στο συγκεκριμένο section.

Link to comment
Share on other sites

Έχει σχέση με το client, και όχι με όσα έκανες server side (multisells & SQLs).

Μπορείς να ζητήσεις βοήθεια στο συγκεκριμένο section.

 

 

Δηλαδη πρεπει να "παιξω" μεσα στο client και να μην πειρραξω το gameserver σωστα coyote? Αν δηλαδη καταλαβα καλα ..

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 2 months later...

(δεν πρόκειται να σας δείξω το πώς να φτιάξετε ένα NPC, καθώς τέτοια Guide ήδη υπάρχουν)

 

Θα μπορούσες να μου δώσεις ένα λινκ για τέτοια guides για Freya? Γιατι το μόνο που βρίσκω είναι guides για interlude.

 

Σε ευχαριστώ.!

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now



×
×
  • Create New...