Jump to content

Gia rikste mia matia.


Recommended Posts

ego pantos vrisko poly xrisima ta guides .. s ena guide vlepis pragmata pou kseris alla iparxoun kai pragmata pou dn kseris px ego forousa lathos dyes gia archer kai otan ida se ena guide tis dyes pou elege tis dokimasa kai itan kaluteres.. episis yparxoun kainourgia atoma edo sto forum pou vlepontas ta guides ginonte kaluteroi kai voithioynte polu :)

 

@aneos simfono :) kala 9a itan na ypurxe ena sub forum na vriskoume oti 9eloume an exoume kapio problhma sta sub i dn kseroume apo dyes, ta skill tous klp.. 8a ta vriskame pio efkola ta guides apo to na psaxnomaste sto greek/english section..

Link to comment
Share on other sites

Δε θέλω να ανοίξω νέο topic, αλλά...

 

Πιστεύετε πώς τα guide μου δε βοηθάνε? Ξέρω ότι τελευταία γίνονται αρκετά συχνά, αλλά νομίζω πως καλύπτω πτυχές του l2 που δεν είναι γνωστές σε όλους, ακόμα και σε άτομα που παίζουν αρκετό καιρό... Έχω δεχτεί αρκετά παράξενα σχόλια τελευταία είτε αυτά γίναν μέσω pm ή σε topic που έχω φτιάξει. Δε θέλω να αναφερθώ συγκεκριμένα, γιατί πραγματικά, δεν έχω όρεξη για ηλίθιους δυαδικτιακούς καβγάδες...

 

Πείτε μου ειληκρινά σας παρακαλώ :P

Link to comment
Share on other sites

Δε θέλω να ανοίξω νέο topic, αλλά...

 

Πιστεύετε πώς τα guide μου δε βοηθάνε? Ξέρω ότι τελευταία γίνονται αρκετά συχνά, αλλά νομίζω πως καλύπτω πτυχές του l2 που δεν είναι γνωστές σε όλους, ακόμα και σε άτομα που παίζουν αρκετό καιρό... Έχω δεχτεί αρκετά παράξενα σχόλια τελευταία είτε αυτά γίναν μέσω pm ή σε topic που έχω φτιάξει. Δε θέλω να αναφερθώ συγκεκριμένα, γιατί πραγματικά, δεν έχω όρεξη για ηλίθιους δυαδικτιακούς καβγάδες...

 

Πείτε μου ειληκρινά σας παρακαλώ :P

 

Όχι υπάρχουν τόσες πολλές σελίδες με αυτά που γράφεις.Ένα search στο google και tada! ^^

Link to comment
Share on other sites

Όχι υπάρχουν τόσες πολλές σελίδες με αυτά που γράφεις.Ένα search στο google και tada! ^^

Μα δε γράφω πράματα που θα βρεις εύκολα. Και αν τα βρεις σπάνια θα είναι γραμμένα στα ελληνικά ή τόσο αναλυτικά...

Link to comment
Share on other sites

Μα δε γράφω πράματα που θα βρεις εύκολα. Και αν τα βρεις σπάνια θα είναι γραμμένα στα ελληνικά ή τόσο αναλυτικά...

 

Γνώμη μου είναι...

Link to comment
Share on other sites

les skata . thnx

 

Ειδικά εσύ που πας στο site του l2 και μεταφράζεις μια παπαριά και προσθέτεις 2-3 μαλακίες δε μπορείς να μου το πεις αυτό, γκέγκε?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...