Jump to content

[GR] Official Spam Topic.


MiraDBZ

Recommended Posts

nonh dounia

 

Noble ola afta ta onomata kanane kati o ka8enas afise to diko tou li8araki stin zwi mas.. kai ston kosmo mas

 

To Ev4ki gia emena prosferi pws na to 8eso to skeftese kai les Mpliax...xD

Link to comment
Share on other sites

Απόσπασμα από την αυτοβιογραφία του Ανελκά :

 

"Η καριέρα μου στην Άρσεναλ πήγαινε από το καλό στο καλύτερο μέχρι τη μέρα που έπεσε στο δρόμο μου ο Βιεϊρά, που ήταν γνωστός στα αποδυτήρια της Άρσεναλ ως "μακρύς".

 

Παίζαμε κόντρα στη Φούλαμ στο Χάιμπουρι και θυμάμαι ότι πήρα μία μπαλιά από τον Μπέργκαμπ, έπειτα απέφυγα με ευκολία τον γκολκίπερ και, με την εστία κενή, κατάφερα με κάποιο τρόπο να στείλω τη μπάλα έξω.

 

Αυτό έγινε επειδή ο ήλιος έπεφτε πάνω στα μάτια μου. Δεν ήταν λάθος μου! Πάντως ο Βιεϊρά μου έριξε τότε ένα βλέμμα και ήξερα ότι θα είχα πρόβλημα.

 

Ύστερα στα αποδυτήρια ήρθε κατά πάνω μου και εγώ τα έχασα, ήξερα ότι δεν έπρεπε, αλλά τον έβρισα. Αρχικά με κοίταξε επίμονα και ύστερα με χαστούκισε με το π..ς του. Μόνο μία φορά.

 

Όμως με πήγε μερικά βήματα πίσω, ήταν σαν να με είχε χτυπήσει βρεγμένη σανίδα. Ουδείς μπορούσε να πιστέψει αυτό που είχε δει!

 

Μπορείτε να φανταστείτε πόσο ντροπιαστικό είναι να σε χτυπήσουν με τέτοιο τρόπο στο πρόσωπο μπροστά στα μάτια των συμπαικτών σου;

 

Ήταν η χειρότερη στιγμή της ζωής μου; Δεν ακουγόταν τίποτα στα αποδυτήρια σε μία στιγμή που έμοιαζε να είναι αιωνιότητα για μένα, η σιωπή έσπασε μόνο όταν ο Άσλεϊ Κόουλ ρώτησε "είναι η δική μου σειρά";

 

Τότε ήξερα ότι έπρεπε να φύγω. Όταν ο Βενγκέρ έμαθε τι είχε κάνει ο Βιεϊρά του έδωσε απλά συγχαρητήρια και φώναξε "Για αυτό το λόγο είναι αυτός ο αρχηγός...".

 

πηγή : http://www.sport24.gr/html/ent/162/ent.309162.asp

 

lolol

Link to comment
Share on other sites

 

koita ti brike o allos fantasou noimosini ena la8os ekana pare mou to kefali ftou den sas mporo allo :S

το ξέρεις φυσικα οτι θα μπείς black list γι αυτο το λάθος ε? ::)
Link to comment
Share on other sites

Απόσπασμα από την αυτοβιογραφία του Ανελκά :

 

"Η καριέρα μου στην Άρσεναλ πήγαινε από το καλό στο καλύτερο μέχρι τη μέρα που έπεσε στο δρόμο μου ο Βιεϊρά, που ήταν γνωστός στα αποδυτήρια της Άρσεναλ ως "μακρύς".

 

Παίζαμε κόντρα στη Φούλαμ στο Χάιμπουρι και θυμάμαι ότι πήρα μία μπαλιά από τον Μπέργκαμπ, έπειτα απέφυγα με ευκολία τον γκολκίπερ και, με την εστία κενή, κατάφερα με κάποιο τρόπο να στείλω τη μπάλα έξω.

 

Αυτό έγινε επειδή ο ήλιος έπεφτε πάνω στα μάτια μου. Δεν ήταν λάθος μου! Πάντως ο Βιεϊρά μου έριξε τότε ένα βλέμμα και ήξερα ότι θα είχα πρόβλημα.

 

Ύστερα στα αποδυτήρια ήρθε κατά πάνω μου και εγώ τα έχασα, ήξερα ότι δεν έπρεπε, αλλά τον έβρισα. Αρχικά με κοίταξε επίμονα και ύστερα με χαστούκισε με το π..ς του. Μόνο μία φορά.

 

Όμως με πήγε μερικά βήματα πίσω, ήταν σαν να με είχε χτυπήσει βρεγμένη σανίδα. Ουδείς μπορούσε να πιστέψει αυτό που είχε δει!

 

Μπορείτε να φανταστείτε πόσο ντροπιαστικό είναι να σε χτυπήσουν με τέτοιο τρόπο στο πρόσωπο μπροστά στα μάτια των συμπαικτών σου;

 

Ήταν η χειρότερη στιγμή της ζωής μου; Δεν ακουγόταν τίποτα στα αποδυτήρια σε μία στιγμή που έμοιαζε να είναι αιωνιότητα για μένα, η σιωπή έσπασε μόνο όταν ο Άσλεϊ Κόουλ ρώτησε "είναι η δική μου σειρά";

 

Τότε ήξερα ότι έπρεπε να φύγω. Όταν ο Βενγκέρ έμαθε τι είχε κάνει ο Βιεϊρά του έδωσε απλά συγχαρητήρια και φώναξε "Για αυτό το λόγο είναι αυτός ο αρχηγός...".

 

πηγή : http://www.sport24.gr/html/ent/162/ent.309162.asp

 

 

ΥΓ: Η συγκεκριμένη ιστορία (το κομμάτι που αφορά το επεισόδιο στα αποδυτήρια μεταξύ των δύο παικτών) είναι φανταστική και αποτέλεσε φάρσα αγγλικής ιστοσελίδας με σατιρικά θέματα, αλλά το εντυπωσιακό είναι πως έχει ήδη διαδοθεί στην Αγγλία μέσω αρκετών σάιτ που την βρήκαν εξαιρετικά... ενδιαφέρουσα. Άδικο έχουν;

Link to comment
Share on other sites

Απόσπασμα από την αυτοβιογραφία του Ανελκά :

 

"Η καριέρα μου στην Άρσεναλ πήγαινε από το καλό στο καλύτερο μέχρι τη μέρα που έπεσε στο δρόμο μου ο Βιεϊρά, που ήταν γνωστός στα αποδυτήρια της Άρσεναλ ως "μακρύς".

 

Παίζαμε κόντρα στη Φούλαμ στο Χάιμπουρι και θυμάμαι ότι πήρα μία μπαλιά από τον Μπέργκαμπ, έπειτα απέφυγα με ευκολία τον γκολκίπερ και, με την εστία κενή, κατάφερα με κάποιο τρόπο να στείλω τη μπάλα έξω.

 

Αυτό έγινε επειδή ο ήλιος έπεφτε πάνω στα μάτια μου. Δεν ήταν λάθος μου! Πάντως ο Βιεϊρά μου έριξε τότε ένα βλέμμα και ήξερα ότι θα είχα πρόβλημα.

 

Ύστερα στα αποδυτήρια ήρθε κατά πάνω μου και εγώ τα έχασα, ήξερα ότι δεν έπρεπε, αλλά τον έβρισα. Αρχικά με κοίταξε επίμονα και ύστερα με χαστούκισε με το π..ς του. Μόνο μία φορά.

 

Όμως με πήγε μερικά βήματα πίσω, ήταν σαν να με είχε χτυπήσει βρεγμένη σανίδα. Ουδείς μπορούσε να πιστέψει αυτό που είχε δει!

 

Μπορείτε να φανταστείτε πόσο ντροπιαστικό είναι να σε χτυπήσουν με τέτοιο τρόπο στο πρόσωπο μπροστά στα μάτια των συμπαικτών σου;

 

Ήταν η χειρότερη στιγμή της ζωής μου; Δεν ακουγόταν τίποτα στα αποδυτήρια σε μία στιγμή που έμοιαζε να είναι αιωνιότητα για μένα, η σιωπή έσπασε μόνο όταν ο Άσλεϊ Κόουλ ρώτησε "είναι η δική μου σειρά";

 

Τότε ήξερα ότι έπρεπε να φύγω. Όταν ο Βενγκέρ έμαθε τι είχε κάνει ο Βιεϊρά του έδωσε απλά συγχαρητήρια και φώναξε "Για αυτό το λόγο είναι αυτός ο αρχηγός...".

 

πηγή : http://www.sport24.gr/html/ent/162/ent.309162.asp

 

Core, Orfen 55 lvl στο frintezza. QQ κωλόζωο.

Link to comment
Share on other sites

po re gam0 ekso ta mikra pezoun "mixanakia" me ta podilata kai garizoun kai nomizoun oti exoun mixanakia eleos me exun pri3i!!!!!!!!!!!! ka8e proi me ksipnane... pite kamia lisi.. na ta skotoso?????? :@

Link to comment
Share on other sites

po re gam0 ekso ta mikra pezoun "mixanakia" me ta podilata kai garizoun kai nomizoun oti exoun mixanakia eleos me exun pri3i!!!!!!!!!!!! ka8e proi me ksipnane... pite kamia lisi.. na ta skotoso?????? :@

 

Εγώ έχω τους εργάτες δίπλα κάθε πρωί που φτιάχνουν την πολυκατοικία.Και ακούω κάθε μέρα : ΑΣΕ ΑΥΤΟ ΡΕ ΜΑΛΑΚΑ ΠΙΑΣΕ ΤΟ ΑΛΛΟ ΡΕ ΓΚΑΜΩΤΟ. Αυτό γίνεται κατά τις 7 το πρωί.

Link to comment
Share on other sites

 

koita ti brike o allos fantasou noimosini ena la8os ekana pare mou to kefali ftou den sas mporo allo :S

 

Ok 8a sto paro...

 

Btw mia erotisi bori na einai k akiri  se kati alla post p ekanes elleges oti isoun dief8intis megalis etairias an 8imame kala

pos ginete kapios na einai dief8intis  mias megalis  etairias xoris gnosis 3enis glossas..

 

...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



  • Posts

    • rename the l2.bin into l2.exe
    • L2LIVE.PRO- Dynamic Mid-rates Essence Seven Signs GRAND OPENING - July 5, 20:00 GMT+3 (EEST) TEST SERVER IS OPEN - COME AND CHECK IT OUT TODAY! Join our community and be part of it at: https://www.l2live.pro https://discord.gg/k3NMgR4Dmu   Server description * EXP/SP: Dynamic (x1- x100 based on your level, *before* Sayha and EXP buffs * Adena: x50 / Item Drop: x10 / Fishing EXP increased / Attribute EXP increased * Simplified gameplay to stay in the loop while not spending hours and hours farming * Starter Pack containing very useful items for beginners * MP replenishing potions with auto-consumption * No overpowered donations L2LIVE shop * All spellbook coupons, pet spellbook coupons and master books are sold via Game Assistant * Additionally you can buy SP pouches, enchanted talismans, pet training guides and various other consumables for Adena and L-Coin * More items such as cloaks, more talismans, agathions, belts, pendants, enchantment scrolls of various grades, evolution stones, etc will be added! Shop server as a shortcut, and all retail-like ways of earning items are still here! L-Coins * Drops with small change and in random amounts from Lv60+ monsters  * All raidbosses drop random amount of L-Coin Pouches generating up to 420 Lcoin per unit. **Grand Olympiad and Events** * Grand Olympiad is held week day * Format is 1v1, unlimited weekly fights  * Heroes are declared weekly at Sunday * There are three automated events - TvT, CTF and Deathmatch, running at evenings * Orc Fortress, Battle with Balok, Keber Hunter, Archievements Box, Daily Gift Calendar provisional events are active too Custom user commands * .offlineplay command, your character will keep playing till death or server restart * .offlineshop command, keeps your shop sitting until all items are purchased * .apon / .apoff - enable/disable HP/MP autoconsume And lots of other small improvements are waiting for you!   Join our community and be part of it at: https://www.l2live.pro https://discord.gg/k3NMgR4Dmu
    • I can use this folder system for High Five offline server?   The folder does not have a l2.exe file.   Thank you very much if anyone can help me.   https://drive.google.com/file/d/13kU-g_4JJ-sP-kg2F7pqkUOVKmQdubFm/view
  • Topics

×
×
  • Create New...