Jump to content

[GR] Official Spam Topic.


MiraDBZ

Recommended Posts

Να το κανονισουμε... xd

Τα κατακορυφα του magaki ειναι απιαστα παντως.

Swsta, alla ta dika soy ta anoigmata dn ta exei kaneis!

Link to comment
Share on other sites

Εγώ ξέρω ότι :

 

Ο Βασίλης γεννήθηκε καταλάθος . Η μάνα του και ο πατέρας του ήταν γυμνοί στο κρεβάτι και έγινε σεισμός εκείνη την ώρα ...

 

Για αυτό είναι τόσο κουνημένος στον εγκέφαλο !

Link to comment
Share on other sites

Εγώ ξέρω ότι :

 

Ο Βασίλης γεννήθηκε καταλάθος . Η μάνα του και ο πατέρας του ήταν γυμνοί στο κρεβάτι και έγινε σεισμός εκείνη την ώρα ...

 

Για αυτό είναι τόσο κουνημένος στον εγκέφαλο !

 

Ρε συ. Ο Ολυμπιακός με τον Εργοτέλη πόσο ήρθε?

Link to comment
Share on other sites

Ρε συ. Ο Ολυμπιακός με τον Εργοτέλη πόσο ήρθε?

Ελα μωρή γιατί τα αλλάζεις ; 5-0 ήρθε ήταν φιλικό δε με νοιάζει και qq . Ο μπάοκ με ποιους κληρώθηκε στην Ευρώπη ρε ;

Link to comment
Share on other sites

Ελα μωρή γιατί τα αλλάζεις ; 5-0 ήρθε ήταν φιλικό δε με νοιάζει και qq . Ο μπάοκ με ποιους κληρώθηκε στην Ευρώπη ρε ;

 

Με τη μάνα σου.

Link to comment
Share on other sites

Ελα μωρή γιατί τα αλλάζεις ; 5-0 ήρθε ήταν φιλικό δε με νοιάζει και qq . Ο μπάοκ με ποιους κληρώθηκε στην Ευρώπη ρε ;

QQ

Link to comment
Share on other sites

Με τη μάνα σου.

Α ναι ρε το ξέχασα αποκλείστηκε . Απορώ γιατί οι εφημερίδες σήμερα δεν έγραψαν και για τον ΠΑΟ που έχασε από τον Ολυμπιακό Βόλου ...

Link to comment
Share on other sites

Α ναι ρε το ξέχασα αποκλείστηκε . Απορώ γιατί οι εφημερίδες σήμερα δεν έγραψαν και για τον ΠΑΟ που έχασε από τον Ολυμπιακό Βόλου ...

 

Tα κανόνισε ο Πατέρας στο facebook να μη γράψουν.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...

AdBlock Extension Detected!

Our website is made possible by displaying online advertisements to our members.

Please disable AdBlock browser extension first, to be able to use our community.

I've Disabled AdBlock