Jump to content

Βοηθεια για το Noip


Recommended Posts

Καλησπέρα παιδιά υπάρχη περίπτωση να σταματήσω να αλλάζει συνέχεια το ip του noip και να πέφτει down o server?

Διότι μπορεί να λοίπω και να πέσει ο ΄σερβερ και να μην είμαι εκει να τον κανω up.

Υπάρχη λύση στο πρόβλημα αυτό,αν παρω την κανονική έκδοση λέτε να αποφύγω τα παραπάνω?

 

 

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά υπάρχη περίπτωση να σταματήσω να αλλάζει συνέχεια το ip του noip και να πέφτει down o server?

Διότι μπορεί να λοίπω και να πέσει ο ΄σερβερ και να μην είμαι εκει να τον κανω up.

Υπάρχη λύση στο πρόβλημα αυτό,αν παρω την κανονική έκδοση λέτε να αποφύγω τα παραπάνω?

 

 

Ευχαριστώ

 

Phgene www.no-ip.com Kai kane register ystera phgene www.download.com kai katebase to ip-duch meta kane login me to account p ghmiourghses kai to host kai meta eisai GG.....

Offtopic:Lathos section

Search before

Here Is an English section!

Link to comment
Share on other sites

Μπορείς να μου πεις κατι περισότερο για να καταλάβω μονο αυτο το προγραμματάκι χρειαζεται για να είναι on συνέχεια ο σερβερ?Α στο www.download.com έψαξα και  δεν υπάρχη.

 

Ευχαριστώ για την βοήθεια.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα φίλε....Θα σου συνιστούσα να διαβάσεις τους κανόνες του forum μας για να μην έχεις προβλήματα.

Αρχικά βρίσκεσαι σε λάθος section. Έπρεπε να ποστάρεις στο Dev Help.

 

Τώρα για το πρόβλημά σου...Κάνοντας ένα search μπορείς να βρεις πολλά χρήσιμα πράγματα όπως ..

http://www.maxcheaters.com/forum/index.php?topic=60835.0

Link to comment
Share on other sites

Συγνώμη για το offtopic ,νόμιζα οτι εδώ είναι η θέση του.

Ευχαριστω και πάλι.

Αν θες κάτι για αυτό το θέμα κάνε μου pm να το κάνω unlock.

 

Locked.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...

AdBlock Extension Detected!

Our website is made possible by displaying online advertisements to our members.

Please disable AdBlock browser extension first, to be able to use our community.

I've Disabled AdBlock