Jump to content

weapon enchance


Guest blackmer

Recommended Posts

paidia paizo ston elite(pvp server) kai enas filos mou ekane kati san kolpo xwris na tou spasoun ta opla.ti ennow?Akouste peire ena oplo as poume angel slayer to ekane mexri+3 pou den spaei me tpt kai meta ta petage kai to eperne apo kato 3 fores kai ebaze enchance dld to petas kai to perneis 3 fores kai bazeis to enchance...me auton ton tropo ta peige mexri +12 meta stamatise...An 8elete dokimasteto mallon 8a petixei...

 

επειδή για ένα διάστημα έπαιζα στον elite μια λέξη θα πω...ΚΩΛΟΦΑΡΔΊΑ...

 

ΔΕΝ ΜΠΉΚΑ ΚΑΝ ΣΤΟΝ ΚΌΠΟ ΝΑ ΔΙΑΒAΖΩ ΤΑ REPLY ΑΥΤΟΎ ΤΟΥ TOPIC.sorry ΑΛΛΑ ΤΟ θεωρώ ΑΝΟΎΣΙΟ ΚΑΙ ΧAΣΙΜΟ ΧΡΌΝΟΥ.sorry

Link to comment
Share on other sites

giannh 8umasai t o bro m ton kainjunior sto DIOS?8umasai ena apo tous GM sto paixnidi pou eixe dwsei ston bro m ena +20 som acumen?8umasai poso to phge?+27 h trela tou kainjunior tote!

 

8elw na katalhxsw oti prepei na se 8elei h rhmada h tuxh ligo gia na xwseis!akomh DEN 8elei kamia idiaiterh texnh oute kanena texnasma gia na kaneis + ena oplo!trusy your luck bros!!!

Link to comment
Share on other sites

giannh 8umasai t o bro m ton kainjunior sto DIOS?8umasai ena apo tous GM sto paixnidi pou eixe dwsei ston bro m ena +20 som acumen?8umasai poso to phge?+27 h trela tou kainjunior tote!

 

8elw na katalhxsw oti prepei na se 8elei h rhmada h tuxh ligo gia na xwseis!akomh DEN 8elei kamia idiaiterh texnh oute kanena texnasma gia na kaneis + ena oplo!trusy your luck bros!!!

To thimame an kai ston dios epeze kai hlapex h oxi? Re pedia egw ston Dios px eimoun o monos p eixa +17 S Hero Dagger :P kai eixa kai ena  Hero Bow +18 dn kserw an eimoun o monos me to Bow me to dagger eimoun! Einai apla tuxi ekei thelw na kataliksw kai egw  vazeis vazeis kai tha s katsei Sumvouli m Na pate se ena Isixo meros na eiste monoi sas egw paw Hunter village gt mou aresei H Mousiki p pezei ekei ola m ta + ekei ta exw kanei :) Apla riskarete kai tha katsei

Etsi As doun autoi p endiaferonte gia enchant bug bas kai katalavoun pws dn uparxei

Elaiza RulezZz :P (akuro)

Link to comment
Share on other sites

giannh 8umasai t o bro m ton kainjunior sto DIOS?8umasai ena apo tous GM sto paixnidi pou eixe dwsei ston bro m ena +20 som acumen?8umasai poso to phge?+27 h trela tou kainjunior tote!

 

8elw na katalhxsw oti prepei na se 8elei h rhmada h tuxh ligo gia na xwseis!akomh DEN 8elei kamia idiaiterh texnh oute kanena texnasma gia na kaneis + ena oplo!trusy your luck bros!!!

To thimame an kai ston dios epeze kai hlapex h oxi? Re pedia egw ston Dios px eimoun o monos p eixa +17 S Hero Dagger :P kai eixa kai ena  Hero Bow +18 dn kserw an eimoun o monos me to Bow me to dagger eimoun! Einai apla tuxi ekei thelw na kataliksw kai egw  vazeis vazeis kai tha s katsei Sumvouli m Na pate se ena Isixo meros na eiste monoi sas egw paw Hunter village gt mou aresei H Mousiki p pezei ekei ola m ta + ekei ta exw kanei :) Apla riskarete kai tha katsei

Etsi As doun autoi p endiaferonte gia enchant bug bas kai katalavoun pws dn uparxei

Elaiza RulezZz :P (akuro)

 

ego paw sunh8ws goddard h oren (eidika sto deutero logo mousikhs k epeidh exw polla paratragouda se pollous server ekei pera me paixtes k GMs k logo kastrou)xwris na shmainei oti einai bugarismeno to meros ekei pera k xsekinate k plakwneste k na sunostizeste ekei  k hunters village!!!!!(mhn akousw kanena paratragoudo meta)

enas apo tous logous p paw ekei pera einai logo oti den milane paixtes k den exw tou ka8enos to chat sthn o8onh m mias k oren sunh8ws einai erhmh!(oloi pane aden goddard giran)k etC exw thn hremia m k den me aposxolei kanenas me oti ki an autos 88elei apo mena ktL

 

APLA EINAI 8EMA TUXHS REEEEEE!!!!!

 

ps:xsereis thn elaiza giannh?

Link to comment
Share on other sites

giannh 8umasai t o bro m ton kainjunior sto DIOS?8umasai ena apo tous GM sto paixnidi pou eixe dwsei ston bro m ena +20 som acumen?8umasai poso to phge?+27 h trela tou kainjunior tote!

 

8elw na katalhxsw oti prepei na se 8elei h rhmada h tuxh ligo gia na xwseis!akomh DEN 8elei kamia idiaiterh texnh oute kanena texnasma gia na kaneis + ena oplo!trusy your luck bros!!!

To thimame an kai ston dios epeze kai hlapex h oxi? Re pedia egw ston Dios px eimoun o monos p eixa +17 S Hero Dagger :P kai eixa kai ena  Hero Bow +18 dn kserw an eimoun o monos me to Bow me to dagger eimoun! Einai apla tuxi ekei thelw na kataliksw kai egw  vazeis vazeis kai tha s katsei Sumvouli m Na pate se ena Isixo meros na eiste monoi sas egw paw Hunter village gt mou aresei H Mousiki p pezei ekei ola m ta + ekei ta exw kanei :) Apla riskarete kai tha katsei

Etsi As doun autoi p endiaferonte gia enchant bug bas kai katalavoun pws dn uparxei

Elaiza RulezZz :P (akuro)

 

ego paw sunh8ws goddard h oren (eidika sto deutero logo mousikhs k epeidh exw polla paratragouda se pollous server ekei pera me paixtes k GMs k logo kastrou)xwris na shmainei oti einai bugarismeno to meros ekei pera k xsekinate k plakwneste k na sunostizeste ekei  k hunters village!!!!!(mhn akousw kanena paratragoudo meta)

enas apo tous logous p paw ekei pera einai logo oti den milane paixtes k den exw tou ka8enos to chat sthn o8onh m mias k oren sunh8ws einai erhmh!(oloi pane aden goddard giran)k etC exw thn hremia m k den me aposxolei kanenas me oti ki an autos 88elei apo mena ktL

 

APLA EINAI 8EMA TUXHS REEEEEE!!!!!

 

ps:xsereis thn elaiza giannh?

Ade loipon to lisame kai auto to thema !BUg gia enchant dn uparxei mia kali sumvouli einai na Xrisimopoieite Crystal Scrolls Mias kai exete perisoteres pithanotites kai gia osous dn kseroun ta perneis mE andalagi metalion

p.s: Tin Eirini les e? :P

Link to comment
Share on other sites

nazghoul 8a s steilw pm gia auto to 8ema (elaiza)se ligo mhn to spammarw k bgoume off-topic ;)

 

 

there is no bug for enchanting yet!!!gt skalwnete k nomizete oti uparxei bug ???eleos!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

pff pali o amisdr edwse tin lusi an kai ligo palio to post

pou to ksethapsate auto mwre?a kai Topic Locked!

afou den uparxei kapio episimo bug gia enchant ti to pedeuete?apo oso xerw dld

Link to comment
Share on other sites

hi boys ego ston bnb exw brei ena kolpaki kai exw kanei + 8 tarbar kai + 4 valhalla....akouste kia dokimastetw!loipon o server deinei perisotero shmasia se merh pou exei pola atoma epomenos ti  skefthka....piga dark elven village petaxa to weapon 3 foreskatw kai piga se ena nisakipou einai sthn mesh tou pouthena....etsi piga tarbar +8!!!!!!!ston bnb oipithanotites einai 50% na spasei kai 50% na piasei...den lew oti den spaeito oplo aplos mporei na anebazei tis pithanotites dokimastetw kai peite ean petyxe :P

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...