Jump to content

Το Καινούργιο Μου Κομμάτι!


DownUnder

Recommended Posts

2rr9wt0.jpg

 

Καλησπέρα MxC members.

Μια σπουδαία στιγμή για εμένα ως μουσικό παραγωγό (Andrew T) εγκρίθηκε χθες απο την Maniana Records μια απο τις πιο φερέγγυες και γνωστές εταιρείες στον κλάδο της Deep House σκηνής.

Είναι σπουδαία αυτή η στιγμή διότι αυτό το single γράφτηκε σε συνεργασία με τον Ιταλό FAW9 , ο οποίος εκτός των άλλων κυκλοφοριών που έχει κάνει το καλοκαίρι του 2014 βρέθηκε στην No 1 εταιρεία στον κόσμο την Spinnin' Records με το κομμάτι Enjoy The Deep

 

Στις 25.1 λοιπόν κυκλοφορεί η συνεργασία μας σε όλα τα Digital Stores και θα ήθελα να το μοιραστώ μαζί σας.

Το κομμάτι ονομάζεται "Can't Stop Playing" και έρχεται μαζί με το Remix του γνωστού (Για τους λάτρης της Deep House) Alex Sharapoff.

 

Ένα μικρό preview μπορείτε να το ακούσετε εδώ  και φυσικά περιμένω να ακούσω γνώμες.

 

Εδώ είναι το Release του FAW9 απο την Spinnin.

Edited by Extremer
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Αν και δεν ειμαι ιδιαιτερα λατρης της deep house μουσικης, σαν ακροατης για τα αυτια μου ειναι ενα πολυ ωραιο κομματι!
Ωραια δουλεια τρελε, ευχομαι οτι καλυτερο.

Link to comment
Share on other sites

Ούτε εγώ είμαι λάτρης της Deep House, βέβαια ανάλογα τι σηκώνει η περίσταση. Το κομμάτι θα έλεγα είναι αρκετά καλό αν και το intro στο preview με κούρασε λίγο, πέρα από αυτό τίποτα άλλο. Βγάλε μας ασπροπρόσωπους

KEEP IT UP!

Link to comment
Share on other sites

Αν και δεν ειμαι ιδιαιτερα λατρης της deep house μουσικης, σαν ακροατης για τα αυτια μου ειναι ενα πολυ ωραιο κομματι!

Ωραια δουλεια τρελε, ευχομαι οτι καλυτερο.

Σε ευχαριστώ πολύ τρελέ!

 

Ούτε εγώ είμαι λάτρης της Deep House, βέβαια ανάλογα τι σηκώνει η περίσταση. Το κομμάτι θα έλεγα είναι αρκετά καλό αν και το intro στο preview με κούρασε λίγο, πέρα από αυτό τίποτα άλλο. Βγάλε μας ασπροπρόσωπους

KEEP IT UP!

Είναι κάτι σύνηθες για την Deep να είναι σχετικά "μονότονη" αλλά συγχρόνως ένα απο τα ποιο δύσκολα (παραγωγικά) ήδη house!

 

μπραβο φιλε μου ωραιο κομματι. Πολλες επιτυχιες ευχομαι

Σε ευχαριστώ πολύ Γιάννη!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Σαν λατρης της Deep house (εδω και χρονια) μπορω να πω οτι το κομματι ειναι πολυ καλο! Μπραβο...αντε ξεκινα κανε τετοιες παραγωγες γιατι τα τελευταια 2 χρονια εχουμε γεμησει με σκατα απο δω και απο κει...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...