Jump to content

Blood Weapons (Interlude)


Recommended Posts

Καλησπερα σε ολα τα μελη της σελιδας σημερα ανεβασα αυτα τα οπλα


Δουλεβουν 100% Ελπιζω να σας αρεσουν!


 


rfkUOku.jpg


 


Κατεβαστετα απο εδω :


http://www8.zippyshare.com/v/DQ3XBZmn/file.html


Link to comment
Share on other sites

Σταμάτα να postαρεις πραγματα που δεν ειναι δικα σου για δικα σου και επισης το σωστο section ειναι αυτο εδω -> http://www.maxcheaters.com/forum/41-client-development-discussion/

Link to comment
Share on other sites

Φιλε μ εγω απλα θελω να βοηθαω και το τι κανω εγω ειναι αλλη δουλεια ! Και να λες και ενα ευχαριστω που τα βρισκω και σας τα δεινω δεν βλαπτει!

Link to comment
Share on other sites

Φιλε μ εγω απλα θελω να βοηθαω και το τι κανω εγω ειναι αλλη δουλεια ! Και να λες και ενα ευχαριστω που τα βρισκω και σας τα δεινω δεν βλαπτει!

το θεμα ειναι οτι δεν ειναι δικα σου πρωτον και δευτερον σιγα την δουλεια που εκανες, μπηκες σε ενα russian site σιγουρα, βρηκες τα files και απλα εφτιαξες λιγο το armorgrp και itemname εφτιαξες και ενα sql που συνηθως δεν εχουν και το πηρες σαν δικη σου δουλεια, ωραιος!

Link to comment
Share on other sites

κοιτα εγω απλα βοηθαω τωρα !!!! Ενα +1 δεν θα χαλασει

 

ισα ισα οι περισσοτεροι αναζητανε αντικειμενα κατι σαν αυτα γτ να μην τους δωθει απο καποιον που τα εχει ηδη

 

τωρα το τι πυστευεις εσυ ειναι αλλο παραμυθι αυτο!

Link to comment
Share on other sites

το θεμα ειναι οτι δεν ειναι δικα σου πρωτον και δευτερον σιγα την δουλεια που εκανες, μπηκες σε ενα russian site σιγουρα, βρηκες τα files και απλα εφτιαξες λιγο το armorgrp και itemname εφτιαξες και ενα sql που συνηθως δεν εχουν και το πηρες σαν δικη σου δουλεια, ωραιος!

Καλά gold member εσύ αραξε την πέτσα σου

Link to comment
Share on other sites

to paidi dn egrapse kan oti to item einai diko tou alla oti to ekane share diabaste ligo to post dn blaptei. telos symfwnw apolyta me ton sanctus arakste ligo sthn petsa sas oi perisoteroi edw pera etc ksekinhsame

Link to comment
Share on other sites

to paidi dn egrapse kan oti to item einai diko tou alla oti to ekane share diabaste ligo to post dn blaptei. telos symfwnw apolyta me ton sanctus arakste ligo sthn petsa sas oi perisoteroi edw pera etc ksekinhsame

ολοι ετσι ξεκινησαν προφανως, αλλα τουλαχιστον το εκαναν σωστα, με τα σωστα credits και στα σωστα sections.anyway αραξτε λιγο την πετσα σας, δεν εκραξα απλα του εξηγησα 2 πραγματα να τα ξερει για την επομενη φορα.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...