Jump to content
  • 0

Help Apo Kapoion Ebiro Se Interlude


cryptonakos4444

Question

Recommended Posts

  • 0

8elw na aniksw enan server interlude k den boro.. akolou8isa posous odigous.. k pali.. isos fteei oti sto parel8on eixa final gracia server k auto epirease to mysql.. den boro na katalavw.. tora ekana delete to mysql edelos apo to pc.. oste ean bei kapoios me teamviewer na boresi na me help.. pedia den eimai telios asxetos.. apla exw kolisi tora... 

Link to comment
Share on other sites

  • 0

8elw na aniksw enan server interlude k den boro.. akolou8isa posous odigous.. k pali.. isos fteei oti sto parel8on eixa final gracia server k auto epirease to mysql.. den boro na katalavw.. tora ekana delete to mysql edelos apo to pc.. oste ean bei kapoios me teamviewer na boresi na me help.. pedia den eimai telios asxetos.. apla exw kolisi tora... 

Υπάρχουν πολλοί οδηγοί για να δεις, και θα μπορέσεις να το φτιάξεις από μόνος σου..

Δεν είναι κάτι δύσκολο.. Εάν έχεις όρεξη να ανοίξεις τον Server στο PC σου, θα το καταφέρεις..

 

Δεν έχει σχέση αυτά που λες για mysql.. Απλά τρέξε την, τρέξε και τα υπόλοιπα προγράμματα και θα ανοίξει..

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Ta programata pou 8es einai :

 

To Project katarxas (Source/Pack)

 

Java JDK kit ( 7 h' 8 )

MySQL ( 5.5 Reccom )

Navicat (Gia tin database sou)

Eclipse (Gia to Source)

 

Extra: NotePat++ (Gia anesh sto coding)

 

Ta ri8mizeis.. kai apla trexeis

 

LoginServerConsole

GameServerConsole

Edited by T9Text
Link to comment
Share on other sites

  • 0

Επίσης δοκίμασε να μην τρέχεις τα προγράμματα με διαχειριστή.. για κάποιο λόγο στα Interlude pack μου βγάζει πρόβλημα όποτε τα τρέχω σαν διαχειριστής... (Μια ιδέα πέταξα.. ;P )

Link to comment
Share on other sites

  • 0

baggo ela re trele?? :P uparxoun odigoi?? pou re? xD re manges ola kala dx eutixos o pirama me anelave allios... 
eseis ti lete oti apla bika sto forum.. aniksa ena topic k edaksi 8a vre8i kapoios na m to kani?? 
i oti den prospa8isa? afou lew eixa server alla final gracia.. k to 8ema den einai na aniksw mono tn server alla oti den kserw java.. opote eprepe kapoio tsakali na me help...
k apo oti vlepw edw mesa tosous mines 70/100 kseroun java... 40/100 8eloun lefta... 20/100 den asxolioude... 10/100 voi8ane kosmo...

Link to comment
Share on other sites

  • 0

70/100 kseroun java... 40/100 8eloun lefta... 20/100 den asxolioude... 10/100 voi8ane kosmo...

 

 

Katarxas o Baggos voi8aei komso....

 

Sou ipe na deis guild epidi 8a se voh8isei an sou ksefige kati...

 

Prosopika voh8aw para polu kai free... so opion aksizei... an kapios dn exei idea apo server kai 8elei code profanos kai 8a plirosei... kai dn 8a plirosei ton code.. alla tin varemara tou pou dn ka8ete na ma8enei...

 

egw mazi sou help tous pades se oti borw... an omos se enan asxeto vriaksw 3-4 gamatous codes gia ton server tou ton treksei kai meta kapou to vgei ena 8ema ... se alo code/error ti 8a kanei ? 8a me vrei kai 8a mou zitisei na 

to ftiaksw ?

 

An kapios variete na ma8ei dn aksizei na ton Help... kai episis pistevw oti apadises me 8rasos kai molis exases polous po 8a se help.

 

To oti zitas voh8ia dn sumenei oti 8a stin dosoune... borei na sou fenete alokoto alla kapios ekatse kai diavase gia na ta ma8ei na ta kanei kai 8a einai adikia na se help free.

 

Telos padon egw otan kolaga kapou... Delete ola kai Install again

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Koita file kalitero ine na dei clan , den kserw alla afto pisteuw

 

Na ksexase na pei to paidi posoi to paizoune eksipnoi edo mesa.

 

Bravo vrikes mia leksh la8os... otan grafeis apo kinito einai diskolo na grapseis kati la8os... sunxaritiria... mia pepsi sto paidi apo edo.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Na ksexase na pei to paidi posoi to paizoune eksipnoi edo mesa.

 

Bravo vrikes mia leksh la8os... otan grafeis apo kinito einai diskolo na grapseis kati la8os... sunxaritiria... mia pepsi sto paidi apo edo.

 T9Text

 

 

dat greek rage

 

 

se dikaiologo bro logo tou onomatos  :troll: 

Edited by Kelrzher
Link to comment
Share on other sites

  • 0

baggo ela re trele?? :P uparxoun odigoi?? pou re? xD re manges ola kala dx eutixos o pirama me anelave allios... 

eseis ti lete oti apla bika sto forum.. aniksa ena topic k edaksi 8a vre8i kapoios na m to kani?? 

i oti den prospa8isa? afou lew eixa server alla final gracia.. k to 8ema den einai na aniksw mono tn server alla oti den kserw java.. opote eprepe kapoio tsakali na me help...

k apo oti vlepw edw mesa tosous mines 70/100 kseroun java... 40/100 8eloun lefta... 20/100 den asxolioude... 10/100 voi8ane kosmo...

Κοίταξε, υπάρχουν οδηγοί για το πως να κάνεις Set up έναν Server. 

Εσύ όμως, δεν είπες που έχεις πρόβλημα, απλά πως θέλεις βοήθεια.. Πως αλλιώς θα μπορούσα να σε βοηθήσω ότι δεν εξηγείς το ακριβές σου πρόβλημα?

Όχι πως το πρόβλημα δεν θα λυνότανε αν έβλεπες έναν οδηγό, αλλά ακόμη και έτσι, έπρεπε να δώσεις περισσότερες πληροφορίες.

Το ότι "ίσως" το πρόβλημά σου να ήταν στο Mysql, δεν μου λέει κάτι. Τι κάνει όταν το τρέχεις? σου πετάει error? Και που ακριβώς, και θα πάρεις την απάντηση που θέλεις.

 

Φιλικά..

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...

AdBlock Extension Detected!

Our website is made possible by displaying online advertisements to our members.

Please disable AdBlock browser extension first, to be able to use our community.

I've Disabled AdBlock