Jump to content

Pos Ksekinisate Na Pezete To Gnostotero Pexnidei Line Age 2?


Cobra

Recommended Posts

Egw gia na pw tin alithia imuna 8 xronwn.Den iksera kan gia l2,css kai mlkies :D!!Erxete mia mera spiti m o kolitos mou kai m leei pame sto internet cafe??Kai tu lew "ti na kanume".Kai m leei na pame na peksume CS.Den ixa idea ti itan ayto :P kai piga o mlkas  :P.Porothika.Meta apo 1 mina evlepa olus sto net na pezune ena parakseno pexnidi me kati mikroskopika skatulika anthrwpakia pou trwgane megala teratakia kai araxnules  :P.Kai eipa "thelw kai egw :(".Kai kathisa se enan p vrika ekei pera kai kathisa dipla tu.Tu epriksa ta @@dia rwtontas ton ti ine ayto kai ti ine ayto  :P.E meta me ton kairo mathena perissotera kai exw ftasei edw pou vriskome.Sto kapsimo  :D

Link to comment
Share on other sites

sto net oloi pezan lineage kai ego monos m epeza cs :P . meta vare8ika na pezo kai ipa na  bo na do pos ine to l2 . ekana enan human fighter ston core me onoma panos1234567 :P . ekana q saggi kai nomiza oti imoun gladiator kai epeza me dipla spa8ia :P (xoris magies xoris  mono sto f1 ixa to attack,oute ss oute tpt :P).xpara sto core pvp kai nomiza oti ine diskolo kai otan me piga 80 lvl saggi me ipan oti den ime gladiator alla saggi .. kai oti prepi na ksanapao 40 lvl (na alakso sub se gladi dld) kai meta na ksana xparo na pao 80.kai ego epidi ixa +9 dipla (kai xeromoun :P)ekatsa me saggi kai epeza me ta dipla o noob :P .. apo tote liono ka8e mera sto core (moufa alla den pirazi :))

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Egw evlepa tous allus sto net(otan egw epeza San Andreas :PPP)kai tous akuga sinexia pou legane...To piga +16 to piga +16!!! kai egw rotusa ti piges +16 kai ti shmenei afto.

Meta parakoluthusa ta opla enos filou mou na allazun xroma kathe fora pou pigene ++.

Kai etsi porothika.

P.S O protos mou server itan  o Dragon Network(www.dragon-network.net H www.dragon-community.net)

Link to comment
Share on other sites

Oi perissoteroi arxisame apo net ;D

8umamai eimoun 2ra gumnasiou k eixa paei mia fora sto net gia na vro kati cheats gia ena game.....

To CS To iksera idi ala dn me porone polu....ekei htan pou protoeida kai to l2.....thegame C3 <3 :D

Rotisa merika pragmata sxetika me afto to game....na pw tn ali8eia dn m polu arese sthn arxh....kai 8umamai

xarakthristika pou m eixe pei enas filos mou, mn arxiseis giati meta 8a koliseis.....

lol ;D

^^

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Edw mporite na pite pws ksekinisate to lineage2 pou poly agapame  :P

 

Ksekinontas apo mena , Den eixa kamia sxesei me rpg game!! Vlepontas sto youtube enan foilo m pou parakolouthouse pvp (tote dem iksera kan ti htan).

 

Kai ton rotisa ti pexnidei einai ayto kai mou eksygise tis dinatotites tou...kai etsi ksekinisa to lineage2 .

 

Kai o protos m server Htan o BnB. :)

 

 

Parakalo min kanete spam!

 

Arxika ksekinhse o bro m...e ton ida na pezi, m arese i oli fasi poy ksekinas enan pexti ke prospathis na ton kanis kalo ke etsi ksekinisa ke ego...moy eksigise aftos, mpika youtube ke ida ke ligo e ke 3ekinisa...l2victoria protos server ke akoma ziii!!!!xroooonia tora!

Link to comment
Share on other sites

Arxise enas filos apo tn parea prwta prwta...ton ebriza k etc

k meta arxisame olh h pareaa gia plaka

Oi perissoteroi omws ksekolisan...

1os server nmz Solaris.

Me Archera.

(sto f1 eixa humstin,attack dn eixe h mpara oute buffs dn ekana bebaia...)

Link to comment
Share on other sites

egw arxisa etsi:

epeza tetris (LOL :D) kai o aderfos mou fonaxe:

TON PIRA TO POUSTI GAMW TH MANA TOY :D

tou lew ti peires

mou leei pk

tou lew ti einai to pk (LOL)

mou exigise kai arxisa...

:D

auta poli para3eno e?

Link to comment
Share on other sites

ixa pai na pe3o counter m ena pedi, eki p pezame vgikame gt vare8ikame ego malakizomoun sto internet k autos bike k epe3e sto L2 tote bika k go na do pos ine, stn arxi dn m arese, meta apo tn 3i fora p epe3a poro8ika!! o pextis m legotan Jim00 k o kodikos m itan jim00 k pass 1234567 0x0ax0a oso to 8imame toso pio poli gelao xaxa

aaa k protos m srvr itan L2elite k meta BnB(makari na ani3i pali)

Link to comment
Share on other sites

Lipon ego arxisa apo enan filo mou pou epeze kai me parakinise na to katevaso to katevasa kaikia den exasa tpt (pira kai merika kilakia xD) proto mou name itan kobeshoot to 8imame kala

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...