Jump to content
  • 0

Paysafe To Paypal


prasinofenomeno

Question

8 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

pedia kseri kaneis pos na balo ta lefta tis paysafe sto logariasmo tis paypal mou sas parakalo anagki!!!

1ον) Για 1000 φορά, είσαι σε λάθος section!

2on) Και να σου πω το πως, δε θα μπορείς να τραβήξεις τα λεφτά από την paypal επειδή είσαι μικρός.

3ον) Μια συμβουλή.. Μην δεχθείς να ανταλλάξεις 10αρα psc για λιγότερο από 8.50 ευρώ. ή 20αρα για λιγότερο από 17 ευρώ.

 

Επίσης, μην μπεις καν στον κόπο να ανταλλάξεις επειδή όπως σου είπα είσαι κάτω των 18 και για να πάρεις λεφτά στη paypal θέλει λογαριασμό τράπεζας + ότι πρέπει να γίνει active. Οπότε, αν κανείς σου πει πως γίνεται, απλά μην δώσεις το pin της paysafe γιατί σε κοροϊδεύει...

Αν συμφωνήσεις με τους γονείς σου να σου βάλουν αυτοί έναν λογαριασμό paypal, στείλε μου ΠΜ να σε βοηθήσω γιατί εδώ μέσα υπάρχουν "βρυκόλακες"!

Link to comment
Share on other sites

  • 0

4on o aderfo smou einai 20 xronon kai exei karta !!!

 

1ον) Για 1000 φορά, είσαι σε λάθος section!

2on) Και να σου πω το πως, δε θα μπορείς να τραβήξεις τα λεφτά από την paypal επειδή είσαι μικρός.

3ον) Μια συμβουλή.. Μην δεχθείς να ανταλλάξεις 10αρα psc για λιγότερο από 8.50 ευρώ. ή 20αρα για λιγότερο από 17 ευρώ.

 

Επίσης, μην μπεις καν στον κόπο να ανταλλάξεις επειδή όπως σου είπα είσαι κάτω των 18 και για να πάρεις λεφτά στη paypal θέλει λογαριασμό τράπεζας + ότι πρέπει να γίνει active. Οπότε, αν κανείς σου πει πως γίνεται, απλά μην δώσεις το pin της paysafe γιατί σε κοροϊδεύει...

Αν συμφωνήσεις με τους γονείς σου να σου βάλουν αυτοί έναν λογαριασμό paypal, στείλε μου ΠΜ να σε βοηθήσω γιατί εδώ μέσα υπάρχουν "βρυκόλακες"!

kai 4on o aderfo smou exi logariasmo kai bazo ta lefta ekei kanonika ala m dinoun paysafe kai den boro na ta alakso file!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 0

4on o aderfo smou einai 20 xronon kai exei karta !!!

 

kai 4on o aderfo smou exi logariasmo kai bazo ta lefta ekei kanonika ala m dinoun paysafe kai den boro na ta alakso file!!!

Άκου... Αφού ο αδερφός σου έχει λογαριασμό paypal, τότε πήγαινε εδώ καλύτερα και αντάλλαξε τις paysafecard με paypal.

Edited by 'Baggos'
Link to comment
Share on other sites

  • 0

Άκου... Αφού ο αδερφός σου έχει λογαριασμό paypal, τότε πήγαινε εδώ καλύτερα και αντάλλαξε τις paysafecard με paypal.

kai esu etsi ta alazis baggo?

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Δλδ αν σε αυτο το σαϊτ βαλω το μεϊλ του paypal account χωρις να εχω τραπεζικο λογαριασμο δεν μου τα ανταλλασει?

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Δλδ αν σε αυτο το σαϊτ βαλω το μεϊλ του paypal account χωρις να εχω τραπεζικο λογαριασμο δεν μου τα ανταλλασει?

Αν έχεις ενεργή paypal, σημαίνει έχεις τραπεζικό λογαριασμό.

Η σελίδα απλά σου αλλάζει το ποσό της paysafecard με paypal.

 

 

kai esu etsi ta alazis baggo?

Παλαιότερα φίλε ναι..

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Αν έχεις ενεργή paypal, σημαίνει έχεις τραπεζικό λογαριασμό.

Η σελίδα απλά σου αλλάζει το ποσό της paysafecard με paypal.

 

 

Παλαιότερα φίλε ναι

kai tora pos ta alazis?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...

AdBlock Extension Detected!

Our website is made possible by displaying online advertisements to our members.

Please disable AdBlock browser extension first, to be able to use our community.

I've Disabled AdBlock