Jump to content

Facebook Στον Υπολογιστη Μου


DeathBringer™

Recommended Posts

Καλησπερα παιδια, απο χθες δεν μπορω να μπω απο τον σταθερο υπολογιστη μου στο fb ... παταω να μπει και μετα απο λιγα δευτερολεπτα μου πεταει

Η ιστοσελίδα δεν είναι διαθέσιμη

δοκιμασα απο διαφορα browser αλλα κανει το ιδιο πραγμα, επισης εκλεισα το antivirus μηπως και φταιει αυτο αλλα παλι τιποτα...δοκιμασα να κλεισω και το firewall αλλα παλι τα ιδια ... Δεν φταιει η συνδεση του ιντερνετ διοτι μπαινω κανονικα απο το λαπτοπ την ιδια ωρα που μου ριχνει ακυρο ο σταθερος..

Καμια ιδεα για το τι μπορει να φταιει??

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια, απο χθες δεν μπορω να μπω απο τον σταθερο υπολογιστη μου στο fb ... παταω να μπει και μετα απο λιγα δευτερολεπτα μου πεταει

 

Η ιστοσελίδα δεν είναι διαθέσιμη

δοκιμασα απο διαφορα browser αλλα κανει το ιδιο πραγμα, επισης εκλεισα το antivirus μηπως και φταιει αυτο αλλα παλι τιποτα...δοκιμασα να κλεισω και το firewall αλλα παλι τα ιδια ... Δεν φταιει η συνδεση του ιντερνετ διοτι μπαινω κανονικα απο το λαπτοπ την ιδια ωρα που μου ριχνει ακυρο ο σταθερος..

Καμια ιδεα για το τι μπορει να φταιει??

Περίεργο,,, κανε μια κατάργηση to browser, μετά install και ξανά δοκίμασε...
Link to comment
Share on other sites

Περίεργο,,, κανε μια κατάργηση to browser, μετά install και ξανά δοκίμασε...

παλι δεν εγινε τιποτα..δεν μπορω να καταλαβω τι επαθε ξαφνηκα..

 

 

Δεν κάνει Load η σελίδα η έχεις κάποιο error screen?

γραφω την ιστοσελιδα.. κανει πως φορτωνει και μετα απο καποια δευτερολεπτα μου λεει η σελιδα δεν ειναι διαθεσιμη και εχει επιλογη για επαναφορτωση..

Edited by DeathBringer™
Link to comment
Share on other sites

Fixed , ειχε κανει μαλακια ο αδερφος μου ο μικρος και μου ειπε τωρα τι πειραξε... 

Lock it.

Link to comment
Share on other sites

Fixed , ειχε κανει μαλακια ο αδερφος μου ο μικρος και μου ειπε τωρα τι πειραξε... 

Lock it.

 

ok 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...