Jump to content

Check This


Bavaros

Recommended Posts

[Gr]Θα ηθελα να ρωτησω κατι σχετικα με το youtube .. Ειχα ανεβασει μια ταινια ειχε 37.000 προβολες στους 2 με 3 μηνες .. επειτα πριν λιγο καιρο μου ρθε μυνημα για πνευματικα δικαιωματα και πως μου εκαναν μυνηση και κατι τετοια .. για να το βγαλω αυτο μου ζηταει τα στοιχεια μου τηλεφωνα και τετοια και πως αν μ ξανακανει μηνυση θα παμε στα δικαστηρια κατι τετοια αυτα ειναι αληθινα δηλαδη εγω θελω να το επαναφερω και η ταινια ονομαζεται ζητηται ψευτης του 2010 .. θα γινει τιποτα αν το επαναφερω αν ξερει καποιος ασ με βοηθησει θα το εκτιμησω ! [/Gr]

Link to comment
Share on other sites

Εφώσον ανέβασες ένα αρχείο χωρίς να είναι δικό σου και απλά το πήρες από κάποια άλλη πηγή και το ανέβασες, κανονικά τα πνευματικά δικαιόματα πάνε στον κύριο ιδιοκτήτη της ταινίας.... Παρ'όλα αυτά αυτό ισχύει... Αλλά έχεις ελάχιστη πηθανότητα για να σε τρέξουν στα δικαστήρια κλπ... Εγώ πάντως πιστεύω πως απλά αυτό είναι προιδοποίηση για να κάνεις επεξεργασία το βίντεο που ανέβασες αρκεί να γράψεις στο description τα πραγματικά Credits....

Edited by xDarkCorex
Link to comment
Share on other sites

Έπρεπε να ζητήσεις άδεια για να ανεβάσεις κάτι τέτοιο.

Είναι κάτι σαν παράπτωμα σαν να έκλεψες πνευματικά δικαιώματα για δικό σου συμφέρον.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...