Jump to content

Entelws Teleiomenes Katastaseis Omws!


xDarkCorex

Recommended Posts

ante na kaneis kana nargile me ton ovenuc re kai gamw ta pedia

xdem γιατι κανεις ετσι?επειδη ειμαστε απο την ιδια περιοχη? μπουχου μπουχου

Link to comment
Share on other sites

Γαμώ γιατί μου δείχνει τα post του βλάκα του xdarkcore στο main page ενώ τον έχω κάνει ignore; Ναι κάθομαι και κλαίγομαι στον Maxtor σαν λυσσασμένη παρθένα για το αν ένας βλάκας νομίζει ότι με ειρωνεύεται και μου τη λέει.

Link to comment
Share on other sites

Γαμώ γιατί μου δείχνει τα post του βλάκα του xdarkcore στο main page ενώ τον έχω κάνει ignore; Ναι κάθομαι και κλαίγομαι στον Maxtor σαν λυσσασμένη παρθένα για το αν ένας βλάκας νομίζει ότι με ειρωνεύεται και μου τη λέει.

 

 

χαχαχαχαχαχα ούτε να ρυθμίσει σωστά  το ignore list δεν ξέρει χαχαχαχαχαχαχα έγραψες χαχαχαχαχαχαχαχαχα

Edited by xDarkCorex
Link to comment
Share on other sites

Γαμώ γιατί μου δείχνει τα post του βλάκα του xdarkcore στο main page ενώ τον έχω κάνει ignore; Ναι κάθομαι και κλαίγομαι στον Maxtor σαν λυσσασμένη παρθένα για το αν ένας βλάκας νομίζει ότι με ειρωνεύεται και μου τη λέει.

ορε γιατι απαντας ενω εγω δεν μπορω? αα GOLD POWERS

 

http://www.maxcheaters.com/topic/173775-%CF%84%CE%BF-%CE%BC%CE%B1%CF%87%CF%84%CE%BFrdemode-nikoloudos7-necromayhem/?do=findComment&comment=2313147

Link to comment
Share on other sites

Γιατί δεν είχα απαντήσει σε topic που αφορούσε εμένα;

Link to comment
Share on other sites

Γαμώ γιατί μου δείχνει τα post του βλάκα του xdarkcore στο main page ενώ τον έχω κάνει ignore; Ναι κάθομαι και κλαίγομαι στον Maxtor σαν λυσσασμένη παρθένα για το αν ένας βλάκας νομίζει ότι με ειρωνεύεται και μου τη λέει.

 

egw to elega kairo ti vlakas einai, vlepeis poso mprosta eimai?

Link to comment
Share on other sites

καντο unlock λοιπον οι αποψεις διιστανται

Είτε διίστανται είτε δε διίστανται, δεν έχεις δικαίωμα να κάνεις τέτοιες συζητήσεις το γράφουν οι κανόνες(μιας και σ'αρέσουν οι κανόνες) του forum.

Link to comment
Share on other sites

Είτε διίστανται είτε δε διίστανται, δεν έχεις δικαίωμα να κάνεις τέτοιες συζητήσεις το γράφουν οι κανόνες(μιας και σ'αρέσουν οι κανόνες) του forum.

 

Μωρε εμενα μαρεσουν οι κανονες αλλα δεν βλεπω πουθενα :

 

"Απαγορευεται αυστηρα να ζητησετε το demote του necromayhem.

Link to comment
Share on other sites

Τελειωμένα του φόρουμ επειδή σας βαρέθηκα καληνύχτες και μην κουράζετε πολύ τα μυαλά σας θα κάψετε εγκεφαλικά κύτταρα.... :-beep- yeah:

Link to comment
Share on other sites

με αυτές τις μαλακίες που κατεβάζετε ομαδικός λογικό το βλέπω.....

Kai ennoeitai to gaming einai anotero tis suzitiseos, e? Re, de pas se kana paidotopo na teleionoume mas exeis priksei to poutso gamo to lineage kai to lol kai to wow sou... Amorfoto, pentaxrono eksadaxtulo floraki...

Link to comment
Share on other sites

Μωρε εμενα μαρεσουν οι κανονες αλλα δεν βλεπω πουθενα :

 

"Απαγορευεται αυστηρα να ζητησετε το demote του necromayhem.

Ναι γιατί οι κανόνες ηλίθιε είναι εξειδικευμένοι δεν είναι γενικοί. Δεν επιτρέπονται οι συζητήσεις περί promotions και demotions στο κοινό; Εντάξει; Αυτά τα αποφασίζουν οι legendaries μαζί με το staff team.

Link to comment
Share on other sites

Kai ennoeitai to gaming einai anotero tis suzitiseos, e? Re, de pas se kana paidotopo na teleionoume mas exeis priksei to poutso gamo to lineage kai to lol kai to wow sou... Amorfoto, pentaxrono eksadaxtulo floraki...

τι παιδοτοπο ρε ΖΩΟ ορθιο να πουμε GAMING FORUM ΗΤΑΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΘΑ ΕΙΝΑΙ εκτος αν αλλαξεις γνωμη στον μαξτορα μιας και αυτος κανει κουμαντο...

 

Ηρθες στο φορουμ να βρεις κανα κατεστραμενο στην ιδια μοιρα με σενα μπας και επισκεφτει το σιτε σου ζωοο .

 

Απο την αλλη μπορει ο οποιοςδηποτε να κατσει και να σκεφτει γιατι ενας να καθετε και να αλλαζει την IP του ωστε να μπαινει μετα τα τοσα BAN, λοιπον εχουμε και λεμε:

 

1)ειναι ψυχακιας/πρεζονι (αυτο το ξερουμε στα σιγουρα)

2)Θελει να σπασει αρχιδια...

3)θελει τοσο απεγνωσμενα να επισκεφτουν το σιτε του που χανει 2-3 ωρες στο να φιαχνει νεα ακκουντ στο MXC .

 

O0

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...

AdBlock Extension Detected!

Our website is made possible by displaying online advertisements to our members.

Please disable AdBlock browser extension first, to be able to use our community.

I've Disabled AdBlock