Jump to content
  • 0

Login Problem (FIX = 20€)


sQu€€k

Question

Γειά σας. Είχα κάνει και ένα άλλο topic σχετικά με αυτό το πρόβλημα αλλά επειδή δεν βλέπω να βοηθάει κανένας είπα να δόσω και λεφτά γιατί είμαι έτοιμος να ανοίξω και μου συνέβη αυτό ξαφνικά... Το πρόβλημα μου είναι οτι όταν πάω να κάνω log in κολλάει μετά το log In εκεί που λέει light και δεν με αφήνει να πάω παρακάτω.. Επειδή έχω ήδη πληρώσει site προσπαθήστε να κάνετε όσο πιο γρήγορα γίνεται γιατί πρέπει να ανοίξω το πολύ σε 1 εβδομάδα.. Αυτός που θα μου το λύσει θέλω να μπεί με teamviewer και εφόσον δω ότι δουλεύει τότε θα δόσω τα λεφτά.. Η πληρωμή είναι 20€ με Paypal ή με Paysafe... Για να μιλήσουμε κάντε με add στο skype thewhite.demon

Link to comment
Share on other sites

Recommended Posts

  • 0

Αμα εχεις βαλει στο l2.ini σου το 127.0.0.1 και δεν δουλεψε τοτε βαλε το 79.130.36.115 και θα δουλεψει.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Αμα εχεις βαλει στο l2.ini σου το 127.0.0.1 και δεν δουλεψε τοτε βαλε το 79.130.36.115 και θα δουλεψει.

Δεν δούλεψε ούτε αυτό..
Link to comment
Share on other sites

  • 0

Το έχω δοκιμάσει και αυτό..

 

πες μ μια ρε μεγαλε τι λογισμικο χρησιμοποιεις και π ακριβως ειναι ο server s? ex. C:/

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Kane ksana Compile to Pack sou ixa to idio provlima kai eftege giati kati ixa kanei lathos sto source Den ine thema oute protocol oute IP kane ksana Compile to Pack Sou kai ksanaperna ta arxia kapia lalakia tha exei pextei...

se mena ginotane to ekseis pernouse to Login Screen to arxiko stin epilogi tou server meta den mporousa na pao parakato kai otan pigaina piso kai ksana evaza username pass ellege pos to account ine in use!!!An exeis to idio provlima kane auto p s leo

 

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Παιδιά το έλυσα το problem. Μετέφερα τον server σε άλλο pc και δούλεψε κανονικά.. Τώρα το θέμα είναι άμα το σηκώσω σε εταιρία θα υπάρχει η πιθανότητα να μου ξανασυμβεί κάτι τέτοιο;

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Παιδιά το έλυσα το problem. Μετέφερα τον server σε άλλο pc και δούλεψε κανονικά.. Τώρα το θέμα είναι άμα το σηκώσω σε εταιρία θα υπάρχει η πιθανότητα να μου ξανασυμβεί κάτι τέτοιο;

 

γιαυτο σε ρωτησα τι λογισμικο εχεις..

οχι δεν υπαρχει περιπτωση...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...